Forumowa Mafia - edycja 20 - wątek gry
Alliv Uczestnik LM
16.09.2015, 15:13
Vernarith napisał(a):Czy Ty, przypadkiem, 7 postów temu go nie broniłeś?
Nie,nie broniłem tylko brałem pod uwagę to,że może być wrabiany.Zagłosowałem na Kolbę ponieważ tylko na niego są jakieś w miarę porządne dowody.
cichy84 Moderator
16.09.2015, 15:35
VeBpl napisał(a):Podejrzewam jednak, że kaapi nie jest mafiozą bo napisał komentarz i miał dzień przerwy a z reguły osoba będąca w mafii woli grać.
Niekoniecznie, mafiozów jest trzech wiec teoretycznie nawet wystarczy by jeden był aktywny

VeBpl napisał(a):Zdania póki co nie zmieniłem, kolba8 dalej podejrzanym numer jeden. Jeśli nie on i nic się nie wydarzy uderzę w cichego cichy84
a już myślałem, ze nikt nie bedzie mnie atakował... no cóż przeze mnie zginął ksiądz

Kcurek napisał(a):Lincz 1:

Squbaniec - trup (niewinny) - 4: cichy84, Kolba8, lutzifer, Vernarith;
Kolba8 - 3: Alliv, Squbaniec, VeBpl;
cichy84 - 1: PNiedziel.
Mafia jeśli jest mądra to się podzieliła, pomiędzy 2 pierwszych Squbańca i kolbę, bo nie trudno się było po postach domyślić na kogo poleci głos

VeBpl - wiesz że jeśli kolba jest niewinny polecisz następny?
Vernarith Debiutant
16.09.2015, 15:47
cichy84 napisał(a):Niekoniecznie, mafiozów jest trzech wiec teoretycznie nawet wystarczy by jeden był aktywny
Kcurek napisał(a):Lista graczy (w tym dwóch mafiozów)
Weź cichy nie rób ludziom wody z mózgów.
Pollentia! Audi meum accersitus et interfice meo adversari!
cichy84 Moderator
16.09.2015, 15:58
Vernarith napisał(a):
cichy84 napisał(a):Niekoniecznie, mafiozów jest trzech wiec teoretycznie nawet wystarczy by jeden był aktywny
Kcurek napisał(a):Lista graczy (w tym dwóch mafiozów)
Weź cichy nie rób ludziom wody z mózgów.
Nie robię, chciałem tylko coś sprawdzić
Albo dobrze znasz regulamin albo wiesz że jest 2 mafiozów, bo jesteś jednym z nich
VeBpl Triumfator
16.09.2015, 16:40
cichy84 napisał(a):VeBpl - wiesz że jeśli kolba jest niewinny polecisz następny?
Bo napisałem swoje podejrzenia? Miałem nie pisać o kolbie który zwrócił moją uwagę tylko przez dużą literę?
Każdy głosuje za siebie, masz wolną wole nie musisz głosować na tego na kogo ja lub ktoś inny bo jeśli ktoś manipuluje to ulegasz manipulacji.
Pytasz tak jak byś domyślał się, że dziś odpadnie kolba8- czyli jednak podejrzenia na niego są największe a nie bo ja ci kazałem tak głosować.

Co do linczu to jak dziś? Dalej tajnie?

Edit- a co wy na to, że mafia się dogadała, domyślała się, że nie będzie głosów na cichego i niedziela i jeden postanowił zagłosować na drugiego?
Ostatnio zedytowany przez: VeBpl, 16.09.2015, 16:41
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
Vernarith Debiutant
16.09.2015, 17:00
Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam.
@cichy Puknij się, Pan, w łepetynę. Miastowi muszą wiedzieć lepiej niż sama mafia ilu jest mafiozów.
Primo: Trzeba pilnować kiedy będzie remis miasto-mafia.
Secundo: Przydaje się to do typowania potencjalnych mafiozów.
Tertio: It's common sense to read the rules.
Ten twój tekst jakiś taki podejrzany.

Alliv napisał(a):Zagłosowałem na Kolbę ponieważ tylko na niego są jakieś w miarę porządne dowody.
Masz na myśli brak wielkich liter? Dowodem to ja bym tego nie nazwał. Najwyżej tropem/poszlaką/jak-zwał-tak-zwał.

PNiedziel. Nadal chciałbym usłyszeć wyjaśnienie ws. Twojego głosu.

VeBpl napisał(a):Edit- a co wy na to, że mafia się dogadała, domyślała się, że nie będzie głosów na cichego i niedziela i jeden postanowił zagłosować na drugiego?
Co by im to dało? Pytam serio, bo nie mam pomysłu.

PS Jakbym był w mafii, to siedział bym cicho ciesząc się z jublu na mieście, cichy.
Ostatnio zedytowany przez: Vernarith, 16.09.2015, 17:05
cichy84 Moderator
16.09.2015, 17:14
Vernarith napisał(a):PNiedziel. Nadal chciałbym usłyszeć wyjaśnienie ws. Twojego głosu.
on nie odpowie bo jest pasywny, jego głos też pewnie przypadkowy

VeBpl napisał(a):Edit- a co wy na to, że mafia się dogadała, domyślała się, że nie będzie głosów na cichego i niedziela i jeden postanowił zagłosować na drugiego?
niemożliwe, bo bez sensu, wiadomo było na kogo padną głosy, wiec mafia poszła za miastem

Vernarith napisał(a):PS Jakbym był w mafii, to siedział bym cicho ciesząc się z jublu na mieście, cichy.
bzdura, jakbyś siedział cicho to byłbyś podejrzany, na tym polega ta gra, przynajmniej na tym forum

Alliv

czemu uważasz że kolba jest w mafii?
co sądzisz na temat Vernatitha?
Vernarith Debiutant
16.09.2015, 17:22
@cichy To czemu podejrzewasz mnie, a nie tych wszystkich co siedzieli cicho?
VeBpl - ty z kolei rzucasz coraz więcej oskarżeń.
VeBpl napisał(a):Śmiem twierdzić, że mafia jest tutaj -cichy84, Kolba8, lutzifer, Vernarith.
Przynajmniej jeden.
Cały numer z kolbą i brakiem wielkich liter...
cichy84 Moderator
16.09.2015, 17:31
Vernarith napisał(a):@cichy To czemu podejrzewasz mnie, a nie tych wszystkich co siedzieli cicho?
podejrzewam wszystkich poza sobą, a Ciebie najbardziej, na razie grasz najbardziej podejrzanie

VeBpl Triumfator
16.09.2015, 17:33
cichy84 napisał(a):niemożliwe, bo bez sensu, wiadomo było na kogo padną głosy, wiec mafia poszła za miastem
Wiadomo było na kogo? Nikt nie napisał na kogo głosuje.

napisał(a):Cały numer z kolbą i brakiem wielkich liter...
Za moich czasów zwracało się uwagę na takie rzeczy. Przekonuje cię usprawiedliwienie kolby? Okej, mnie nie.

Oskarżenia warto rzucać bo przynajmniej nawiązuje się rozmowę i idzie czasem coś wyłapać. Ale to taka podstawa gry o której zazwyczaj się nie mówi...
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
kolba8 Półfinalista
16.09.2015, 18:19
OOO ja żyję?
cichy84 napisał(a):Mafia jeśli jest mądra to się podzieliła, pomiędzy 2 pierwszych Squbańca i kolbę, bo nie trudno się było po postach domyślić na kogo poleci głos
zgodzę się, ale nie wykluczyłbym niedziela. najłatwiej sprawdzić będzie 2 pozostałe osoby, które na mnie głosowały

Alliv napisał(a):Nie,nie broniłem tylko brałem pod uwagę to,że może być wrabiany.Zagłosowałem na Kolbę ponieważ tylko na niego są jakieś w miarę porządne dowody.
sam sobie przeczysz... niby brałeś pod uwagę, że jestem wrabiany a potem potraktowałeś to jako porządny dowód

VeBpl napisał(a):Wiadomo było na kogo? Nikt nie napisał na kogo głosuje.
były ataki na mnie i na squbańca tylko, więc straaasznie trudno było pomyśleć na kogo pójdą głosy

na 90% ktoś z głosujących na mnie jest w mafii, tylko raczej nie obaj bo by tak nie ryzykowali raczej
Alliv Uczestnik LM
16.09.2015, 19:01
cichy84 napisał(a):czemu uważasz że kolba jest w mafii?
Gdzie ja napisałem że Kolba jest w mafii?To tylko przypuszczenia.

cichy84 napisał(a):co sądzisz na temat Vernatitha?
Poza tym odpałem na początku gry,to gra całkiem normalnie więc na razie bym go nie podejrzewał.

kolba8 napisał(a):sam sobie przeczysz... niby brałeś pod uwagę, że jestem wrabiany a potem potraktowałeś to jako porządny dowód
Dobra,może źle się wyraziłem.To nie jest porządny dowód,niech będzie to poszlaka (tak jak Vernarith napisał).Zauważ,że jak narazie mamy tylko taką jedną która wskazuje na ciebie,więc się nie dziw,że jesteś podejrzany.Oczywiście ten trop może być zły,tego nie wykluczam.
Kcurek Zwycięzca grupy
16.09.2015, 19:57
Panowie, gdzie głosy? 55 minut do końca, a mam raptem dwa.
cichy84 Moderator
16.09.2015, 20:12
Alliv napisał(a):Gdzie ja napisałem że Kolba jest w mafii?To tylko przypuszczenia.
dlaczego więc PRZYPUSZCZASZ że jest w mafii? Głosowałeś na niego w końcu

Alliv napisał(a):Dobra,może źle się wyraziłem.To nie jest porządny dowód,niech będzie to poszlaka (tak jak Vernarith napisał).Zauważ,że jak narazie mamy tylko taką jedną która wskazuje na ciebie,więc się nie dziw,że jesteś podejrzany.Oczywiście ten trop może być zły,tego nie wykluczam.
plączesz sie w zeznaniach po przyciśnieciu do muru

Alliv Uczestnik LM
16.09.2015, 20:22
cichy84 napisał(a):dlaczego więc PRZYPUSZCZASZ że jest w mafii? Głosowałeś na niego w końcu
Nie będę się powtarzać.....
Alliv napisał(a):Dobra,może źle się wyraziłem.To nie jest porządny dowód,niech będzie to poszlaka (tak jak Vernarith napisał).Zauważ,że jak narazie mamy tylko taką jedną która wskazuje na ciebie,więc się nie dziw,że jesteś podejrzany.
cichy84 napisał(a):plączesz sie w zeznaniach po przyciśnieciu do muru
Niby dlaczego się plącze?
VeBpl Triumfator
16.09.2015, 20:31
Ja kolba8 dziś a pózniej pewnie cichy84 i/a może niedziel. Spadam na meczyk
cichy84 Moderator
16.09.2015, 20:31
Alliv napisał(a):Niby dlaczego się plącze?
Sam nie wiesz jakie masz zdanie, czy podejrzewasz kogoś czy nie i dlaczego, a ja chciałem tylko wiedzieć dlaczego głosowałeś na kolbe
PNiedziel Debiutant
16.09.2015, 20:33
Vernarith napisał(a):PNiedziel. Nadal chciałbym usłyszeć wyjaśnienie ws. Twojego głosu.
Nie chciałem głosować na Squbańca bo wiedziałem, że mafioza nie grałby już na samym początku w taki sposób jak on. Spodziewałem się, że Vernarith (czyli ty) też zdobędzie jakieś głosy za swój sposób gry, ale w twoją winę również powątpiewałem, bo według mnie mafioza nie przyjmowałby takiego sposobu grania jak ty.

Byłem bliski głosowania na kolbę8 za tą sprawę z opisem mordu, ale wolałem się wstrzymać z głosem na niego, bo chciałem myśleć przyszłościowo i dać mu pożyć, bo ciekawy byłem kto w jaki sposób odniesie się do oskarżeń wobec niego. I nie pomyliłem się, bo chciałbym zwrócić uwagę na pewną rzecz (nie będę pierwszy, ale chciałbym pociągnąć ten temat, bo sprawa przycichła):

lutzifer napisał(a):Popieram post Alliva. Mogli po prostu chcieć odegrać swego rodzaju scenkę. To jedna z możliwości. o :

Kolba8 dziwnie reaguje. Aż się prosi, by oddać na niego głos. : >
Ostatecznie głos lutzifera powędrował na Squbańca. Niby to potem wytłumaczył:
lutzifer napisał(a):Na początku pisałem, że chcę oddać głos na kolbę. To było dla zmyłki. : > Chciałem zobaczyć, jak zareaguje.
A głos oddałem na Squbańca, gdyż po prostu od początku mi śmierdział. Miałem wrażenie, jakbym widział pomiędzy nim a Vernarithem pewną współpracę. Cóż, co do niego to się pomyliłem. Uważam też, że niestety jako ksiądz się nie spisał.
Ale to może być klasyczne: "Oskarżam mafiozę dla alibi, ale potem jednak oddaję głos na kogoś innego żeby czasem swojego nie ukatrupić". Tym bardziej, że życie kolby8 wisiało na włosku.
Dlatego powiedzmy że strzelę sobie na ten moment, że w mafii jest duet kolba8 i lutzifer.

Dzisiaj już zgadzam się na rozwiązanie sprawy kolby8 i opisu mordu. Zróbmy to póki mamy jeszcze jakiś margines błędu, a ten smród za kolbą8 będzie się przecież ciągnął przez całą edycję.

Zlinczowanie dzisiaj kolby8 może dać nam bardzo ważną wskazówkę, bo jeżeli kolba8 okaże się winny, to automatycznie WSZYSCY, którzy głosowali na kolbę8 w poprzednim linczu są na 99% niewinni. Jest to Alliv oraz VeBpl (o zależności pomiędzy kolbą8 a VeBplem pisałem już w poprzednim poście, do którego polecam zajrzeć). Natomiast jeżeli kolba8 okaże się niewinny, to warto zwrócić na VeBpla właśnie, ale prawdopodobieństwo jego winny nie będzie aż tak duże jak te magiczne 99%, będzie to po prostu jakaś tam poszlaka, a nie dowód przesądzający.

A, na cichego84 oddałem głosem po to, żeby sprowokować do dyskusji (jeżeli będziemy cicho, to mafia będzie to bardzo na rękę). Dzisiaj niestety nie mam zbyt dużo czasu, dlatego analizuję tylko część postów.

cichy84 napisał(a):
on nie odpowie bo jest pasywny, jego głos też pewnie przypadkowy
Ja jestem pasywny? Dzisiaj późno napisałem, to prawda. Ale myślę, że moje posty są bardzo konkretne i obszerne.

Z mojego dzisiejszego posta wynika taka zależność:
- Jeżeli kolba8 jest winny, to na 99% niewinny jest Alliv
kolba8 Półfinalista
16.09.2015, 20:39
aha, czyli dziś znów jest albo ja albo ktoś inny?

@Niedziel
naprawdę myślisz, że mafia by w takim niepewnym linczu zagłosowała podwójnie? raczej bardziej prawdopodobne jest , że rozdzielili głosy, więc pewnie tylko 1 poszedł na skubańca, a zakładając moją mafijność, wykluczasz Alliva i Veba, czyli z tego powinno wychodzić, że drugim mafiozą jesteś Ty, bo kto myślący wysyłałby podwójnego głosa w 1szym linczu

jeżeli głosuje ktoś na Veba albo Alliva niech napisze, bo chyba głosowanie z kimś to moja jedyna szansa na przeżycie
cichy84 Moderator
16.09.2015, 20:45
PNiedziel napisał(a):Ja jestem pasywny? Dzisiaj późno napisałem, to prawda. Ale myślę, że moje posty są bardzo konkretne i obszerne.
zwracam honor, jeden porządny post lepszy niż wiele postów z dupy
Kcurek Zwycięzca grupy
16.09.2015, 21:09
Lincz 2:

Kolba8 - trup (niewinny) - 3: Alliv, PNiedziel, VeBpl;
VeBpl - 2: kolba8, Vernarith;
Vernarith - 2: cichy84, lutzifer.
lutzifer - 1: mix17.

Testament:
kolba8 napisał(a):byłem szarym mieszkańcem, czy byłem celem VeBa? może, jeśli chcecie go zabić to nie widzę przeciwwskazań
Na pohybel patologii! // ech, ort. xD
kaapi16321 - trup (winny)
Nie mam pytań. Jak można tak skopać edycję?
Ostatnio zedytowany przez: Kcurek, 17.09.2015, 21:13
cichy84 Moderator
16.09.2015, 21:18
Kcurek napisał(a):Na pochybel patologii!
kaapi16321 - trup (winny)
Nie mam pytań. Jak można tak skopać edycję?
coś miałem przeczucie ze tak będzie... czyli 1 mafioza pisze mordy, pasuje mi to do Alliva bardziej niż Vermaritha, ale mogę się mylić, podejrzewam obu
VeBpl Triumfator
16.09.2015, 21:30
kolba8 napisał(a):byłem szarym mieszkańcem, czy byłem celem VeBa? może, jeśli chcecie go zabić to nie widzę przeciwwskazań
Ja już się tłumaczyłem, że każdy ma swój rozum i jeśli przekonało go to co napisałem ja na twój temat to on ponosi za to odpowiedzialność a nie ten co to zauważył. Ja dałem wskazówkę w którą uwierzyłem, nikt mnie nie przekonał, że to błąd lub nie pokazał na innego gracza więc ...

Czekamy na mord, napisałem w testamencie mniej więcej o cichym aby jego sprawdzić bo ja nie lubię takich graczy, trudno go podejść i jest zagadką
PNiedziel Debiutant
16.09.2015, 21:37
Kcurek napisał(a):kaapi16321 - trup (winny)
No to robi się ciekawie. Tylko po śmierci tak nieaktywnego gracza trudno go powiązać z jakimś innym graczem... No nic, znalezienie drugiego mafiozy będzie trudnym zadaniem.
Kcurek Zwycięzca grupy
16.09.2015, 21:52
Godfather napisał(a):lutzifer wszedł na internet napisać komentarz na pudelku. Zachciało mu się pić. Poszedł do kuchni a tam czekał już na niego z nożem i siekierką jeden z mafiozów. Przywiązał go do krzesła. Chciał uciąć mu palce, urwać język. Ale przyjechał Godfatherem Mafii, który nie chciał się bawić i szybkim ruchem ręki skręcił kark kolejnej ofiary. Gdy skończył rzekł - koniec jest już bliski.

Zostawił kartkę-

"dzięki za powieszenie księdza. Ale robicie błąd, że dalej gracie. Mafia jest przebiegła i nieuchwytna."
lutzifer[*]
Vernarith Debiutant
16.09.2015, 23:00
Panowie. Czas wytoczyć ciężkie działa

Skoro przyczepiamy się do takich rzeczy jak wielkość liter w postach(kolba8 ), to ja mam tu lepszy materiał:
VeB i jego zwyczaj pisania myślnika w ten oto sposób: "przykład- ..." - t.j. nie wstawia spacji na początku. Cytaty:
VeBpl napisał(a):odp na pytanie- uporządkować to znaczy zrobić tam wojnę a to trudna decyzja
VeBpl napisał(a):może komuś podpadł- to się zawsze sprawdza
VeBpl napisał(a):Pamiętam, że można głosować tajnie- nikt nie mówi na kogo głosuje[...] cichy84- dziwne to twoje pytanie. Co do Vernarithema- ja na niego nie zagłosuję
VeBpl napisał(a):ale początek gry to jeszcze zdążyłem- typuję, że w mafii jest kolba8 i cichy84 - bez większych powodów, po prostu gdy się okaże kto jest kto chcę powiedzieć- a nie mówiłem?
VeBpl napisał(a):Edit- a co wy na to, że mafia się dogadała[...]
VeBpl napisał(a):[...]dziś odpadnie kolba8- czyli jednak podejrzenia na niego[...]
VeBpl napisał(a):To takie przyzwyczajenie, odpuszczenie- pisałem kiedyś tak samo.
Ty też masz takie przyzwyczajenia VeB. Właśnie ten myślnik. Dziwnym trafem znalazło się to także w opisie mordu:
Godfather napisał(a):policja znalazła karteczkę od mordercy- lepiej się powieście bo następne morderstwa będą krwawe.
Nie wydaje mi się to przypadkowe. Szczególnie, że zdarzyło się ponownie:
Godfather napisał(a):Zostawił kartkę-
VeB próbował wrobić kolbę naśladując jego awersję do SHIFT'a. Zostawił jednak kropkę na końcu i ten swój myślnik.
Czekał mając nadzieję, że zauważy to ktoś inny:
VeBpl napisał(a):Hmm, aż tu nagle chyba coś wyłapałem, poczekam do ok. 20.00 i podam co znalazłem
Niestety nikt takowy się nie znalazł i VeB musiał sam wskazać fałszywy trop.

To samo w sobie niczego nie dowodzi, ale jest powodem tak samo dobrym jak ten do nagonki na kolbę.
Jednakże mafiozo, który padł za pasywność – kaapi.
PNiedziel napisał(a):Tylko po śmierci tak nieaktywnego gracza trudno go powiązać z jakimś innym graczem... No nic, znalezienie drugiego mafiozy będzie trudnym zadaniem.
Otóż z tym muszę się nie zgodzić. Jest JEDNO istotne powiązanie:
VeBpl napisał(a):Podejrzewam jednak, że kaapi nie jest mafiozą bo napisał komentarz i miał dzień przerwy a z reguły osoba będąca w mafii woli grać.
VeB z miejsca uniewinnił kaapi'ego na zasadzie „no, zwykle tak jest”. Dla mnie nie brzmi to zbyt przekonująco.

Mam nadzieję, że zdołam przekonać was-miasto do linczu na VeB'ie, bo śmierdzi od niego mafią na 3 sąsiednie wątki.
Ostatnio zedytowany przez: Vernarith, 16.09.2015, 23:13
Alliv Uczestnik LM
16.09.2015, 23:16
Vernarith napisał(a): pasywność –
Vernarith napisał(a):was-
?
VeBpl Triumfator
16.09.2015, 23:17
Spacja przed myślnikiem- to jest rzecz bardziej normalna niż wielka litera. Czy masz przykład, że ktoś inny daje spacje przed myślnikiem?
napisał(a):VeB próbował wrobić kolbę naśladując jego awersję do SHIFT'a.
Najpierw był opis mordu a pózniej wpis kolby więc ja nie mogłem naśladować.

napisał(a):Niestety nikt takowy się nie znalazł i VeB musiał sam wskazać fałszywy trop.
To o czym wspomniałem, że coś wyłapałem to było to z dużą literą nic więcej ani też nie ściemniałem, że coś mam a nie miałem.

napisał(a):VeB z miejsca uniewinnił kaapi'ego na zasadzie „no, zwykle tak jest”. Dla mnie nie brzmi to zbyt przekonująco.
Będąc w mafii na pewno wiedziałbym, że kaapi nie zagra i nie pisał bym takiego postu który uniewinnia kaapiego bo to zbyt proste. Ani mnie to nie usprawiedliwia ani nie daje zamieszania więc mój komentarz nie był w ostateczności na moją korzyść, więc gdybym był w mafii nie miałbym żadnych korzyści aby pisać taki post.

napisał(a):Mam nadzieję, że zdołam przekonać was-miasto do linczu na VeB'ie, bo śmierdzi od niego mafią na 3 sąsiednie wątki.
Mi śmierdzi w kolejności cichy i PNiedziel tak samo się domyślasz, że ja jestem w mafii jak ja się domyślam, że w mafii jest ta dwójka.

Jutro sprawdzę jeszcze lincze i może coś dodam.
Alliv Uczestnik LM
16.09.2015, 23:28
cichy84 napisał(a):Sam nie wiesz jakie masz zdanie, czy podejrzewasz kogoś czy nie i dlaczego, a ja chciałem tylko wiedzieć dlaczego głosowałeś na kolbe
Cichy,proszę cie czytaj dokładnie moje posty......
Napisałem,że podejrzewam kolbę.....Przyczyny też podalem......Zupełnie jakbys na siłę szukał we mnie mafiozy.
Vernarith Debiutant
16.09.2015, 23:41
Alliv napisał(a):
Vernarith napisał(a): pasywność –
Vernarith napisał(a):was-
?
Co się tak szczerzysz? Statystyka, Panie. To, że raz napisał ze spacją nic nie znaczy. Jak mi "wycytujesz" wszystkie jego poprawne myślniki i będzie ich więcej, to ok.

Edit: wróć. CO?!

Edit2: To jest PRZYRÓWNANIE matołku! Zupełnie inne zastosowanie myślnika.
Vernarith napisał(a):was-miasto
Cytuj całe wyrazy, a nie ich urywki.
Edit3: Tak w ogóle, to to jest łącznik, nie myślnik.

@VeB - sądząc po waszych rangach już jakiś czas na tym forum jesteście i istnieje spore prawdopodobieństwo, że znasz jego charakter pisma. A nawet gdyby nie, to i tak zostają myślniki.
Podaj swoje argumenty przeciwko tej dwójce. Jeżeli już je gdzieś podałeś, to zbierz to w jednym poście.
VeBpl napisał(a):Będąc w mafii na pewno wiedziałbym, że kaapi nie zagra
Niby skąd?
Ostatnio zedytowany przez: Vernarith, 17.09.2015, 00:03

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji