[Zablokowany] Transfer Lewego do Realu
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
08.12.2015, 17:40
Na wstępie chciałbym aby to była kulturalna dyskusja bez prowokacji i zaczepek.Ma to być normalna wymiana zdań z uszanowaniem innego.Dziękuje

Ostatnio dużo się mówi o transferze Lewego do Realu.Nawet sam C.Kucharski był w loży honorowej na meczu Real Madryt – Getafe CF i to dało mediom jeszcze więcej do spekulacji.Osobiście jestem za tym aby ściągnąć latem Roberta do Madrytu i przy okazji sprzedać CR7 (niestety ale to jest ostatni moment aby sprzedać Portugalczyka za dobrą cenę).Można by wtedy przejść do formacji 4-4-2

BR-Navas
PO-Carvajal
ŚO-Ramos
ŚO-Varane
ŚPD/ŚP-Modrić
PP-Isco
LP-Bale
ŚPO-James
PN-Benzema
LN-Lewandowski

Jedynym problemem jest "trener" Benitez, który jak widać nie ma kompletnie pomysłu jak poukładać ten zespół.To jest umowne ustawienie bo przy kontrach można by było bardzo szybko przechodzić do 4-3-3.Wydaje mi się że skład zrobił by się bardziej elastyczny,Co myślicie na ten temat?

PS.Pamiętajcie bez prowokacji
Ostatnio zedytowany przez: AdrianCR7, 08.12.2015, 17:42
VeBpl Triumfator
08.12.2015, 17:51
Nie widzę Benzemy i lewego razem na boisku, francuz musiałby odejść. Może do PSG bo tam Ibra nie wiadomo czy nie odejdzie chociaż na Benzeme narzekać nie można, dlaczego miałby więc odchodzić?

"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
JuveT Triumfator
08.12.2015, 19:26
Czytałem, że po mistrzostwach ma być sądzony, więc nie wiadomo, jak jego sytuacja będzie wyglądać. Jeżeli zmienią trenera to transfer miałby sens. Tak to zmarnuje się. Widać, jak gra Napoli po jego odejściu.
seba5111998 Półfinalista
08.12.2015, 23:21
Bayern nie puści łatwo Lewgo, wątpię żeby w ogóle go sprzedali. Stać ich na wysokie warunki Roberta, sportowo Bayern i Real to ten sam poziom, w Monachium panuje lepsza atmosfera, piłkarze są bardziej szanowani. Moim zdaniem ta plota się nie potwierdzi.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
FCBandOL Półfinalista
08.12.2015, 23:27
"Stać ich na wysokie warunki Roberta, sportowo Bayern i Real to ten sam poziom, w Monachium panuje lepsza atmosfera, piłkarze są bardziej szanowani."

Fakt tylko należy pamiętać że to piłkarze Realu zostają legendami
No wiesz, Real to globalna marka, Bayern co najwyżej Europejska. Popularność, sława, reklamy a co za tym idzie kasa nie porównywalne.
VeBpl Triumfator
09.12.2015, 23:05
Jednak Bayern by się nieźle wzbogacił a oni dbają o finanse dość dobrze i może będą chcieli wypromować kogoś nowego, swojego (niemca) i jest Muller i Costa.
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
seba5111998 Półfinalista
09.12.2015, 23:09
FCBandOL napisał(a):"Stać ich na wysokie warunki Roberta, sportowo Bayern i Real to ten sam poziom, w Monachium panuje lepsza atmosfera, piłkarze są bardziej szanowani."

Fakt tylko należy pamiętać że to piłkarze Realu zostają legendami
No wiesz, Real to globalna marka, Bayern co najwyżej Europejska. Popularność, sława, reklamy a co za tym idzie kasa nie porównywalne.
Też fakt, że np. w Azji Bayern jest mało rozpoznawalny w porównaniu z Barcą, Realem czy nawet Manchesterem United. Na szczęście zaczynają nad tym pracować i wydaje mi się, że za kilka lat Bawarczycy będą i w tak odległych krajach popularni Wracając do tematu to Lewy ma 3,5 roku kontraktu i Bayern może sobie z nim robić co chce, klauzli wpisanej w kontrakt chyba nie ma.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
11.12.2015, 14:53
VeBpl napisał(a):Nie widzę Benzemy i lewego razem na boisku, francuz musiałby odejść.

Czy ja wiem.Według mnie rozumieli by się doskonale, ponieważ obaj potrafią rozgrywać piłkę w środku pola (obaj się dość głęboko cofają) i potrafią też wykończyć akcję z lepszym bądź gorszym skutkiem.Po za tym gdyby nie było już CR7 to można by trochę uelastycznić ten skład że nie grali by na jednego zawodnika jak jest teraz (chociaż CR sam szuka tych piłek w polu karnym).Jeśli chodzi o finanse to może macie rację że Bayern by nie sprzedał Lewego ale jak by zobaczyli 80-100mln na stole to by się mocno zastanowili (znając Pereza to tyle może dać).
kaapi16321 Zwycięzca grupy
11.12.2015, 22:15
Cr7 podobno do PSG ,a Benzema lepiej żeby odszedł.Poza tym Ibra do Realu i jeszcze Lewy i taktyka 4-2-2.
Blanco Triumfator
13.12.2015, 14:11
Podobno Lewy kibicuje Realowi od dziecka, a u Guardioli z niewolnika nie ma pracownika - Toni Kroos i jedynym problemem może być Benzema i chociaż piłkarsko to najwyższa półka i idealnie współpracuje z Cristiano to przy zapowiadanej letniej ewolucji kadrowej może polecieć i na ten moment Lewy i Hazard to bardzo prawdopodobni nowi Galacticos Pereza.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji