[Grupa A] PSG, Arsenal, Basel, Łudogorec
Patrick Redaktor
12.09.2016, 22:00
PSG
Arsenal
Basel
Łudogorec

Analizy, komentarze po meczach, przewidywania, wszystko o grupie A w tym wątku.
Dawid04111 Zwycięzca grupy
12.09.2016, 22:32
Pytanie pozostaje chyba tylko jedno. Arsenal czy PSG z 1 miejsca? Moim zdaniem zespół z Londynu, ale jako ich fan moge być mało obiektywny. Zobaczymy jutro.
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
Paolo92 Ćwierćfinalista
13.09.2016, 09:57
Dawid04111 napisał(a):Pytanie pozostaje chyba tylko jedno. Arsenal czy PSG z 1 miejsca? Moim zdaniem zespół z Londynu, ale jako ich fan moge być mało obiektywny. Zobaczymy jutro.
Jeszcze się zdziwisz jak Bazylea wyjdzie kosztem Arsenalu 2 sezony temu mieli też wyeliminować Monaco i co? a i z PSG, Szwajcarzy mogą spokojnie powalczyć, Francuzi bez Ibry nie są już tak mocni jak wcześniej wystarczy rzucić okiem że w lidze ostatnio się potykają

Basel jest dużą niewiadomą.

Jednak ja typuję tak:

1. Arsenal
2. PSG
3. Basel
4. Ludogorets

Różnice punktowe między pierwszymi trzema drużynami będą bardzo małe tak myślę
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
kkwiatkowski92 Ligowiec
13.09.2016, 13:34
Przed Arsenalem otwiera się szansa na wyjście z 1-szego miejsca i teoretycznie prostsze losowanie w 1/8 finału. Oby nie zmarnowali tej szansy.
kaapi16321 Zwycięzca grupy
13.09.2016, 15:50
No nie trzeba dużo gadać Paolo zrobił to za mnie

1. PSG
2. Arsenal
3. Basel
4. Ludogorets
Ostatnio zedytowany przez: kaapi16321, 13.09.2016, 15:50
Adi Ćwierćfinalista
13.09.2016, 19:44
Teoretycznie w grupie większość jest jasne, to znaczy, o pierwsze miejsce walczy PSG z Arsenalem, trzecie miejsce dla szwajcarskiego Basel i do domu po fazie grupowej jedzie Ludgorets, ale w piłce różne rzeczy się działy, Arsenal też ma swoje dziwne wybryki, chociaż pewnie wyjdą znów z 2 miejsca i trafią na któregoś z faworytów, chociaż mam nadzieję, że w końcu przejdą 1/8 finału.
Ogólnie stawiam na taką kolejność :
1. Arsenal
2. PSG
3. Basel
4. Ludogorets.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
amigo900 Uczestnik LM
13.09.2016, 19:53
Moim zdaniem 5 kolejka najważniejsza, kto wtedy wygra, zajmie 1 miejsce w grupie, Kanonierzy zagrają u siebie i myślę, że stać ich na zwycięstwo, PSG bez Ibry to już nie to samo, jego odejście dużo zabrało, w lidze nie radzą sobie najlepiej, dlatego to Arsenal stawiam na lepszej pozycji, czuję, że Basel może urwać punkty i do końca będzie walczyło o 2 miejsce z Francuzami
Oto moja kolejność :
1. Arsenal ( na 55%)
2. PSG
3. Basel
4. Ludogorets ( na 99%)
Ostatnio zedytowany przez: amigo900, 13.09.2016, 20:20
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3
Dawid04111 Zwycięzca grupy
13.09.2016, 20:33
Niestety Arsenal wychodzi na dzisiejszy mecz w bardzo dziwnym składzie. Walcott się połamał, Giroud na ławce, Alexis na szpicy, Ospina na GK. No i skrzydła Iwobi, Ox wyglądają fatalnie.
Oby jednak chłopaki mnie miło zaskoczyli i ugrali dobry wynik. Typ: 1:1

Co do drugiego spotkania.. Cóż, gospodarze wydają się być faworytem. Do tego w składzie u nich widzę Xhakę.. Może postanowił zagrac z nimi, skoro w składzie Arsenalu brakło dla niego miejsca? Typ: 2:0
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.09.2016, 10:10
Jakby Ibra grał to byłoby wczoraj pozamiatane z Arsenalem a tak drewniany Cavani zrobił nadzieje na 1 miejsce w grupie Anglikom. Problemy z ofensywą przeszły z ligi na Ligę Mistrzów, zapewne będą musieli sprowadzić dodatkowego napastnika zimą.

Co do drugiego meczu to Basel chyba nie będzie miał szans powalczyć z PSG/Arsenalem o 2 miejsce a przyjdzie im bić się z Ludogortsem o Ligę Europy.
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
amigo900 Uczestnik LM
29.09.2016, 18:55
Gdyby 2 bramka padła z karnego, to kto wie, może byłaby niespodzianka w Bułgarii ?
Z kolei w drugim meczu bardzo mi się podobała gra Arsenalu, dużo stwarzali sytuacji i grali z pierwszej piłki, czyżby W KOŃCU (!) miało się udać coś osiągnąć w tym sezonie ?
Szczerze, chciałbym by na 1 miejscu był Arsenal, a nie PSG, ale o tym zadecyduje zapewne 5 kolejka, choć być może będziemy bliżsi prawdy już przed nią, tak by się wydarzyło gdyby Basel urwała punkty, stać ich na niespodziankę, tym bardziej, że PSG bez Ibry tu już nie to samo i w tym sezonie grają poniżej oczekiwań...
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji