[Grupa B] Benfica, Napoli, Dynamo Kijów, Besiktas
Patrick Redaktor
12.09.2016, 22:00
Benfica
Napoli
Dynamo Kijów
Besiktas

Analizy, komentarze po meczach, przewidywania, wszystko o grupie B w tym wątku.
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.09.2016, 10:18
Brawo Arek Milik! szkoda że tak mu w reprezentacji nie idzie, a komentatorzy włoscy powtarzali że już nie pamiętają o Higuainie bo mają naszego Arka

Co do grupy to uważam że jedna ze słabszych w tegorocznej LM, ośmielę się stwierdzić że przypomina grupę LE, ale z drugiej strony emocje mogą być do końca bo dosyć wyrównana, ale ja liczę na Napoli i Benfikę.

Mój typ:

1. Napoli
2. Benfica
3. Besiktas
4. Dynamo
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Dresqus Ćwierćfinalista
14.09.2016, 11:46
Jestem pewien, że w końcu Arek i w Reprezentacji zacznie strzelać. Z Lewego też na początku się śmiali, że w Reprze nie strzela. Brawo Napoli! Ta edycja może być naprawdę fantastyczna, w wykonaniu włoskiego klubu.
Piłka Nożna jest największym osiągnięciem człowieka
amigo900 Uczestnik LM
14.09.2016, 20:35
Fajna wyrównana grupa, może nie najmocniejsza, grają w niej ćwierćfinalista LM, wicemistrz Włoch i mistrz Turcji, tak więc nie ma tu mowy, że jest ta grupa jest słaba, po wczorajszych wynikach, typuję, że Napoli zajmie 1 miejsce, a 2 przypadnie Portugalczykom, zaś moim zdaniem Dynamo stać na równorzędną walkę z Besiktasem o 3 miejsce
Moja kolejność :
1. Napoli (70%)
2. Benfica
3. Besiktas
4. Dynamo Kijów (55%)
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji