[Grupa C] Barcelona, Man. City, Borussia M., Celtic
Patrick Redaktor
12.09.2016, 22:00
Barcelona
Man. City
Borussia M.
Celtic

Analizy, komentarze po meczach, przewidywania, wszystko o grupie C w tym wątku.
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.09.2016, 10:24
Przed pierwszym gwizdkiem mialem pewne obawy jak Barca zareaguje po meczu z Alaves, tym bardziej że Celtic potrafił we wcześniejszych latach być bardzo niewygodnym rywalem. 7-0 kto by się spodziewał myślałem że wygrają z 2-0, 3-1 a taki wynik to prawdziwa miazga. To nie ten sam Celtic gdy grali w nim Żuraw Nakamura czy Boruc strasznie się stoczyli. Ale to głównie przez poziom szkockiej ligi odkąd Rangers upadli Celtic obniżył loty i w LM będą chłopcami do bicia, a szkoda bo mają fajną historię.

Celtic to drużyna która jako pierwsza z Wysp Brytyjskich wygrała Ligę Mistrzów.

Liczę że dziś City pogubi punkty z Gladbach.
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
amigo900 Uczestnik LM
14.09.2016, 20:41
Niezła grupa, pojedynek Guardiola kontra Barca, Bravo powracający na Camp Nou, no i Hazard zagra w Anglii, więc same to skłania mnie ku temu, że ta grupa jest pełna smaczków i tym lepiej będzie się oglądało pojedynki.
Borussia w eliminacjach zmasakrowała rywali, dlatego, szkoda, że trafili na 2 ciężkich rywali, bo uważałem, że mogą spokojnie awansować dalej, a tak będzie ciężko, choć nie odbieram Niemcom szans.
Barca potwierdziła wczoraj swoją znakomitą formę i ciężko jest mi wyobrazić sobie, żeby City przy tej formie Katalończyków mogło okazać się lepsze, ale to jest piłka nożna, wszystko się może wydarzyć i właśnie za to ją kochamy
Moja kolejność :
1. Barca
2. City
3. Borussia
4. Celtic
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji