[Grupa D] Bayern, Atletico, PSV, Rostov
Patrick Redaktor
12.09.2016, 22:00
Bayern
Atletico
PSV
Rostov

Analizy, komentarze po meczach, przewidywania, wszystko o grupie D w tym wątku.
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.09.2016, 10:14
Tak jak myślałem Bayern będzie poza zasięgiem rywali, Ancelotti świetnie zaczął sezon (20:0! w bramkach), jedynie Atletico w tej grupie może im się postawić. Co do Rostova to uważam że u siebie będą potrafili urwać punkty PSV/Atleti mimo wczorajszego blamażu.
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
amigo900 Uczestnik LM
14.09.2016, 20:47
Grupa rewanży za poprzednią edycję LM, a głównym bohaterem Atletico, które zmierzy się w grupie z drużynami, które wyeliminował w 1/8 i półfinale, jesteśmy już po pierwszych meczach i jak wiemy rewanż Holendrom się nie udał, a Bayern pokonał Rosjan 5:0, bez żadnej niespodzianki, warto wspomnieć, że ze znakomitej strony pokazał się Joshua Kimmich, strzelec 2 bramek dla Bawarczyków. Jednak najlepsze przed nami, czyli starcia Diego Simeone i jego Atletico z Ancelottim i jego Bayernem
Moja kolejność :
1. Bayern
2. Atletico
3. PSV
4. Rostów
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3
kaapi16321 Zwycięzca grupy
16.09.2016, 15:26
1.Bayern
2.Rostow
3.PSV
11.Atletico
amigo900 Uczestnik LM
29.09.2016, 18:50
No i wczoraj byliśmy świadkami niespodzianki, której się nie spodziewałem (chodzi mi o mecz PSV, a nie Atletico - wynik tego meczu był do przewidzenia, jak dla mnie )
Teraz Rosjanie będą grać 2 mecze z Atletico, więc czemu nie mieliby po raz kolejny sprawić niespodziankę i przybliżyć się do 3 miejsca ?
Choć wątpię, by Atletico mogło stracić punkty, tym bardziej po wczorajszym zwycięstwie, są na 1 miejscu i niewątpliwie nie będą chcieli tego stracić aż do samego końca
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji