[Grupa G] Leicester, Porto, Brugge, Kopenhaga
Patrick Redaktor
12.09.2016, 22:00
Leicester
Porto
Brugge
Kopenhaga

Analizy, komentarze po meczach, przewidywania, wszystko o grupie G w tym wątku.
kaapi16321 Zwycięzca grupy
13.09.2016, 15:48
Bardzo wyrównana grupa ale myślę że Porto poradzi sobie z konkurentami,lisy osłabione z szansą na drugie miejsce ale myślę że wygrają walkę z Brugge

Tabela

1.Porto
2.Leicester
3.Brugge
4.Kopenhaga
Adi Ćwierćfinalista
13.09.2016, 19:48
Najsłabsza chyba grupa w tegorocznej edycji LM. Mistrz Anglii który gra w lidze mistrzów pierwszy raz(?) albo od baaardzo dawna. Chciałbym aby wyszli z grupy, ale coś czuję, że brak doświadczenia da o sobie znać, mimo obecności Ranieriego na ławce. Porto dla mnie zdecydowany faworyt tej grupy, nie mają takiego składu jak w kilku poprzednich edycjach, ale powinni wygrać grupę.
Moje zestawienie :
1. FC Porto
2. Leicester (mimo moich obaw, mam nadzieję, że im się uda )
3. Brugge
4. Kopenhaga
ɐɪʌoɔɐɹɔ
amigo900 Uczestnik LM
13.09.2016, 20:04
Jedna z najbardziej wyrównanych grup w tej edycji Ligi Mistrzów, potocznie zwana .niebieską''
Różnice punktowe nie będą wielkie, może się nawet okazać że w 6 kolejce o awans do 1/8 LM bić się będą 3 drużyny, kluczowe będzie doświadczenie, a w tym gronie posiada jego najwięcej portugalska drużyna i to dzięki niemu Portugalczycy zajmą 1 miejsce, Leicester będzie 2, cały skład ( z wyjątkiem Kante ), który zdobył mistrzostwo pozostał i umiejętności tych piłkarzy powinny wystarczyć na poradzenie sobie z Kopenhagą i Club Brugge, o 3 powalczą Duńczycy z Portugalczykami i czuję, że zwycięzcą pojedynku o 1/16 LE będzie mistrz Danii.
Oto moja kolejność :
1. FC Porto ( daję im 60% szans)
2. Leicester
3. FC Kopenhaga
4. Club Brugge ( na 76%)
Ostatnio zedytowany przez: amigo900, 13.09.2016, 20:20
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.09.2016, 10:30
amigo900 napisał(a):4. Club Brugge ( na 76%)
Jak ci to wyszło?

Liczę że Belgowie powalczą z Lester o 2 miejsce. Leicester zobaczycie że odpadną - Puchary, Curling Cupy i Liga to dla nich za dużo, nie wytrzymają tempa sezonu. juz w PL notują słabe wyniki a to dopiero początek.

1. Porto
2. Brugge
3. Leicester
4. Kopenhaga

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
amigo900 Uczestnik LM
14.09.2016, 20:36
Paolo92 napisał(a):
amigo900 napisał(a):4. Club Brugge ( na 76%)
Jak ci to wyszło?

Liczę że Belgowie powalczą z Lester o 2 miejsce. Leicester zobaczycie że odpadną - Puchary, Curling Cupy i Liga to dla nich za dużo, nie wytrzymają tempa sezonu. juz w PL notują słabe wyniki a to dopiero początek.

1. Porto
2. Brugge
3. Leicester
4. Kopenhaga

Chodziło mi o to, że moim zdaniem na 76% Club Brugge zajmie ostatnie miejsce, tak uważam i tyle

"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji