[Przyklejony] Piłkarzyki - jesień 2016
Patrick Redaktor
16.09.2016, 23:36
Kolejność wg której wybieramy zawodników do swoich drużyn:

1. owytoja
2. Fabio
3. Maciek4444
4. Alliv
5. naimadkolo
6. cichy84
7. Morgan
8. Kris
9. placio
10. Arjen
11. Adi
12. barteek2288
13. Jokero1
14. Placebo17
15. dymon37
16. Blanco
17. RedDevil89
18. kaapi16321
19. tomus88888888
20. Asgar
21. Knick
22. Patrick
23. Kcurek
24. Rafax20

Liczby wg kolejności zapisów.



Proszę przynajmniej raz dziennie zaglądać na forum, aby względnie pilnować swojej kolejki. Warto również napisać PW do następnej osoby na liście, gdy dokonacie już własnego wyboru. Nie zwlekajcie do końca dostępnego czasu ze swoim wyborem. Pchajmy ten wózek z budową składów do gry jakoś sprawnie razem. Z reguły potrzeba na to mniej więcej około miesiąca czasu i tak musi być i tym razem, ponieważ startujemy w weekend 15-16 października. Jeśli tempo będzie powolne, to na końcu będziemy zmuszeni wybierać po dwóch zawodników na raz, żeby nadrobić straty.

Przypominam, że w kadrze można mieć maksymalnie dwóch zawodników z jednej ligi, jednego zawodnika z jednego klubu i oczywiście jeden zawodnik może grać tylko u jednej osoby.

Dostępne ligi z których można wybierać zawodników:

Anglia* (Premier League i Championship), Hiszpania* (Primera Division i Segunda Division), Niemcy* (Bundesliga i 2.Bundesliga), Włochy* (Seria A i Serie B), Francja, Holandia, Portugalia, Rosja, Ukraina, Turcja, Grecja, Belgia, Dania, Austria, Szwajcaria, Czechy, Szkocja, Polska.

* - w krajach w których dostępne mamy po 2 ligi możemy oczywiście wybrać po 2 zawodników z każdej ligi, np. po 2 zawodników z Serie A i Serie B.

Przypominam, że jeżeli ktoś pomyli się i wybierze już zajętego zawodnika lub wybierze zawodnika, który będzie niezgodny z ograniczeniami (max. dwóch zawodników z jednej ligi, jeden zawodnik z jednego klubu, jeden zawodnik może grać tylko u jednej osoby), to jego kolejka przepada i wybiera kolejna osoba. Z kolei delikwent, który się pomylił wybierze w następnej kolejce od razu dwóch zawodników, aby nadrobić straty do pozostałych. Najlepiej sprawdzajcie, czy dany zawodnik został już wybrany za pomocą ctrl + f.

Składy w tym poście będą na bieżąco uzupełniane.

Tradycyjnie w tym temacie nie piszemy nic poza składami, cała reszta w komentarzach.

Cienkie Bolki [owytoja]

- Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht)
- Leigh Griffiths (Celtic FC)
- Aleksandar Prijović (Legia Warszawa)
- Gianluca Litteri (AS Cittadella)
- Junior Moraes (Dynamo Kijów)
- Flavio Paixao (Lechia Gdańsk)

Straight Fire [Fabio]

- Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
- Olivier Giroud (Arsenal FC)
- Davy Klaassen (Ajax Amsterdam)
- Paulo Dybala (Juventus FC)
- Roberto Firmino (Liverpool FC)
- Marco Paixao (Lechia Gdańsk)

RKS Iskierka [Maciek4444]

- Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
- Carlos Bacca (AC Milan)
- Christian Benteke (Crystal Palace)
- Marcus Ingvartsen (FC Nordsjaelland)
- Salomon Rondon (West Bromwich Albion)
- Dame Diop (FC Zlin)

Three Crowns [Alliv]

- Lionel Messi (FC Barcelona)
- Moussa Dembele (Celtic FC)
- Kamil Wilczek (Brondby IF)
- Roger Marti (Levante UD)
- Scott Hogan (Brentford FC)
- Simon Terodde (VfB Stuttgart)

The Strikers [naimadkolo]

- Javier Hernandez (Bayer Leverkusen)
- Mauro Icardi (Inter Mediolan)
- Aritz Aduriz (Athletic Bilbao)
- Nikola Kalinić (ACF Fiorentina)
- Alessane Plea (OGC Nice)
- Harry Kane (Tottenham Hotspur)

Belzebuby [cichy84]

- Gonzalo Higuain (Juventus FC)
- Jonatan Soriano (RB Salzburg)
- Nils Petersen (SC Freiburg)
- Andre Gray (Burnley FC)
- Abdou Razak Traore (Kardemir Karabükspor)
- Michail Antonio (West Ham United)

Sturmgruppe [Morgan]

- Zlatan Ibrahimović (Manchester United)
- Ezdzhan Alioski (FC Lugano)
- Knowledge Musona (KV Oostende)
- Collin Quaner (1. FC Union Berlin)
- Guido Burgstaller (1. FC Nürnberg)
- Ricky van Wolfswinkel (SBV Vitesse)

Hop Heads Of Poland [Kris]

- Dwight Gayle (Newcastle United)
- Nicolai Jorgensen (Feyenoord Rotterdam)
- Mario Balotelli (OGC Nice)
- Jermain Defoe (Sunderland AFC)
- Rodri (Cordoba CF)
- David Lafata (Sparta Praga)

Red Army [placio]

- Alexis Sanchez (Arsenal FC)
- Tammy Abraham (Bristol City)
- Kenan Karaman (Hannover 96)
- Dries Mertens (SSC Napoli)
- Ousmane Dembele (Borussia Dortmund)
- Arjen Robben (Bayern Monachium)

Ragnar_Lothbrok [Arjen]

- Artem Dzyuba (Zenit St. Petersburg)
- Iago Aspas (Celta Vigo)
- Bafetimbi Gomis (Olympique Marsylia)
- Dominick Kumbela (Eintracht Braunschweig)
- Eden Hazard (Chelsea FC)
- Emil Forsberg (RB Lipsk)

South Side [Adi]

- Luis Suarez (FC Barcelona)
- Enes Unal (FC Twente)
- Andrea Belotti (Torino FC)
- Andre Silva (FC Porto)
- Moussa Marega (Vitoria Guimaraes)
- Robin van Persie (Fenerbahce SK)

Towarzysze [barteek2288]

- Romelu Lukaku (Everton FC)
- Anthony Modeste (1. FC Köln)
- Luuk de Jong (PSV Eindhoven)
- Louis Moult (Motherwell FC)
- Michal Skoda (Zbrojovka Brno)
- Sam Larsoon (SC Heerenveen)

Suicide Squad [Jokero1]

- Kevin Gameiro (Atletico Madryt)
- Jonathan Kodjia (Aston Villa)
- Sandro Wagner (TSG 1899 Hoffenheim)
- Mikael Ishak (Randers FC)
- Brandon (RCD Mallorca)
- Ondrej Vanek (FK Ufa)

White Power [Placebo17]

- Sergio Agüero (Manchester City)
- Bas Dost (Sporting CP)
- Edin Dzeko (AS Roma)
- Kasper Dolberg (Ajax Amsterdam)
- Radamel Falcao (AS Monaco)
- Sadio Mane (Liverpool FC)

Zawzięte Plemniki [dymon37]

- Edinson Cavani (Paris Saint-Germain)
- Brown Ideye (Olympiakos)
- Konstantinos Mitroglou (SL Benfica)
- Iago Falque (Torino FC)
- Facundo Ferreyra (Szachtar Donieck)
- Papa Alioune N'Diaye (Osmanlispor)

BlancoCalmaCN [Blanco]

- Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund)
- Seydou Doumbia (FC Basel)
- Ciro Immobile (SS Lazio)
- Islam Slimani (Leicester City)
- Mario Gomez (VfL Wolfsburg)
- Guillaume Hoarau (BSC Young Boys)

RemesPies [RedDevil89]

- Jamie Vardy (Leicester City)
- Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica)
- Anthony Martial (Manchester United)
- Jan Chramosta (FK Mlada Boleslav)
- Adam Rooney (Aberdeen FC)
- Marco Schneuwly (FC Luzern)

Team Żuli [kaapi16321]

- Antoine Griezmann (Atletico Madryt)
- Gareth Bale (Real Madryt)
- Kevin De Bruyne (Manchester City)
- Kamil Grosicki (Stade Rennes)
- Idriss Saadi (KV Kortrijk)
- Liam Boyce (Ross County)

BL Lass Kicker [tomus88888888]

- Teemu Pukki (Brondby IF)
- Deni Alar (Sturm Graz)
- Scott Sinclair (Celtic FC)
- Philippe Coutinho (Liverpool FC)
- Francesco Margiotta (Lausanne Sport)
- Theo Walcott (Arsenal FC)

FC Czarny Psychol [Asgar]

- Giampaolo Pazzini (Hellas Verona)
- Joselu (CD Lugo)
- Cenk Tosun (Besiktas JK)
- Pedro Santos (SC Braga)
- Pedro Conde (PAS Giannina)
- Moussa Konate (FC Sion)

NY Originals [Knick]

- Alexandre Lacazette (Olympique Lyon)
- Dimitri Oberlin (SCR Altach)
- Jose Callejon (SSC Napoli)
- Nolito (Manchester City)
- Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok)
- Orlando Sa (Standard Liege)

Tajfun Świdnik [Patrick]

- Neymar (FC Barcelona)
- Vedad Ibisević (Hertha BSC)
- Marcus Berg (Panathinaikos)
- Nicola Sansone (Villarreal CF)
- Martin Braithwaite (Toulouse FC)
- Nikolaos Karelis (KRC Genk)

Lost Team [Kcurek]

- Thomas Müller (Bayern Monachium)
- Quincy Promes (Spartak Moskwa)
- Raheem Sterling (Manchester City)
- Karim Benzema (Real Madryt)
- Danny Ward (Rotherham United)
- Hatem Ben Arfa (Paris Saint-Germain)

Young Blue [Rafax20]

- Diego Costa (Chelsea FC)
- Marcin Robak (Lech Poznań)
- Manu del Moral (CD Numancia)
- Mehmet Batdal (Istanbul BB)
- Mario Mandzukić (Juventus FC)
- Tiquinho (Vitoria Guimaraes)

Pełny terminarz Piłkarzyków - edycja jesień 2016

15/16.10 - 1. kolejka
22/23.10 - 2. kolejka
26/27.10 - okienko transferowe
29/30.10 - 3. kolejka
05/06.11 - 4. kolejka
19/20.11 - 5. kolejka
23/25.11 - okienko transferowe
26/27.11 - 1/8 finału
03/04.12 - Ćwierćfinały
10/11.12 - Półfinały
17/18.12 - Mecz o III miejsce, Wielki Finał!

Podział na grupy:

Grupa A:

The Strikers [naimadkolo]
Zawzięte Plemniki [dymon37]
BL Lass Kicker [amigo900 (2) / tomus88888888 (3)]
Belzebuby [cichy84]
South Side [Adi]
NY Originals [Knick]

15/16.10: South Side - Zawzięte Plemniki 2:1, Belzebuby - BL Lass Kicker 1:1, The Strikers - NY Originals 1:0.
22/23.10: BL Lass Kicker - The Strikers 1:1, Zawzięte Plemniki - Belzebuby 1:1, NY Originals - South Side 1:3.
29/30.10: BL Lass Kicker - NY Originals 1:4, Belzebuby - South Side 1:3, The Strikers - Zawzięte Plemniki 2:2.
05/06.11: South Side - The Strikers 3:2, NY Originals - Belzebuby 1:0, Zawzięte Plemniki - BL Lass Kicker 2:2.
19/20.11: Zawzięte Plemniki - NY Originals 1:2, The Strikers - Belzebuby 0:1, BL Lass Kicker - South Side 0:3.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. South Side 5 5 0 0 15 14-5 Adi
2. NY Originals 5 3 0 2 9 8-6 Knick
3. The Strikers 5 1 2 2 5 6-7 naimadkolo
4. Belzebuby 5 1 2 2 5 4-6 cichy84
------------------------------------------------------
5. Zawzięte Plemniki 5 0 3 2 3 7-9 dymon37
6. BL Lass Kicker 5 0 3 2 2 5-11 tomus88888888


-1pkt karny dla BL Lass Kicker za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa B:

FC Czarny Psychol [Asgar]
Lost Team [pp2000 (3) / Kcurek (2)]
Team Żuli [kaapi16321]
Three Crowns [Alliv]
Sturmgruppe [Morgan]
RemesPies [RedDevil89]

15/16.10: Sturmgruppe - Lost Team 4:1, Three Crowns - Team Żuli 1:0, FC Czarny Psychol - RemesPies 2:1.
22/23.10: Team Żuli - FC Czarny Psychol 0:3, Lost Team - Three Crowns 1:4, RemesPies - Sturmgruppe 0:2.
29/30.10: Team Żuli - RemesPies 0:0, Three Crowns - Sturmgruppe 1:1, FC Czarny Psychol - Lost Team 0:2.
05/06.11: Sturmgruppe - FC Czarny Psychol 2:0, RemesPies - Three Crowns 1:3, Lost Team - Team Żuli 0:3.
19/20.11: Lost Team - RemesPies 0:1, FC Czarny Psychol - Three Crowns 2:0, Team Żuli - Sturmgruppe 0:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. Sturmgruppe 5 4 1 0 13 11-2 Morgan
2. Three Crowns 5 3 1 1 10 9-5 Alliv
3. FC Czarny Psychol 5 3 0 2 9 7-5 Asgar
4. Team Żuli 5 1 1 3 4 3-6 kaapi16321
------------------------------------------------------
5. RemesPies 5 1 1 3 4 3-7 RedDevil89
6. Lost Team 5 1 0 4 0 4-12 Kcurek


-3pkt karne dla Lost Team za niewystawienie składu w 2 i 3 kolejce

Grupa C:

Suicide Squad [Jokero1]
White Power [Placebo17]
Cienkie Bolki [owytoja]
Young Blue [Rafax20]
RKS Iskierka [Maciek4444]
Ragnar_Lothbrok [Arjen]

15/16.10: RKS Iskierka - White Power 0:0, Young Blue - Cienkie Bolki 3:1, Suicide Squad - Ragnar_Lothbrok 1:2.
22/23.10: Cienkie Bolki - Suicide Squad 3:2, White Power - Young Blue 1:0, Ragnar_Lothbrok - RKS Iskierka 2:1.
29/30.10: Cienkie Bolki - Ragnar_Lothbrok 1:3, Young Blue - RKS Iskierka 2:2, Suicide Squad - White Power 3:2.
05/06.11: RKS Iskierka - Suicide Squad 1:3, Ragnar_Lothbrok - Young Blue 2:3, White Power - Cienkie Bolki 5:2.
19/20.11: White Power - Ragnar_Lothbrok 3:3, Suicide Squad - Young Blue 1:2, Cienkie Bolki - RKS Iskierka 4:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. Ragnar_Lothbrok 5 3 1 1 10 12-9 Arjen
2. Young Blue 5 3 1 1 10 10-7 Rafax20
3. White Power 5 2 2 1 8 11-8 Placebo17
4. Suicide Squad 5 2 0 3 6 10-10 Jokero1
------------------------------------------------------
5. Cienkie Bolki 5 2 0 3 5 11-15 owytoja
6. RKS Iskierka 5 0 2 3 2 6-11 Maciek4444


-1pkt karny dla Cienkie Bolki za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa D:

Towarzysze [barteek2288]
BlancoCalmaCN [Blanco]
Hop Heads Of Poland [Kris]
Straight Fire [torcida1948 (2) / Fabio (3)]
Tajfun Świdnik [Patrick]
Red Army [placio]

15/16.10: Tajfun Świdnik - BlancoCalmaCN 0:3, Straight Fire - Hop Heads Of Poland 4:3, Towarzysze - Red Army 2:0.
22/23.10: Hop Heads Of Poland - Towarzysze 0:1, BlancoCalmaCN - Straight Fire 2:0, Red Army - Tajfun Świdnik 0:3.
29/30.10: Hop Heads Of Poland - Red Army 5:4, Straight Fire - Tajfun Świdnik 4:1, Towarzysze - BlancoCalmaCN 5:1.
05/06.11: Tajfun Świdnik - Towarzysze 1:1, Red Army - Straight Fire 2:2, BlancoCalmaCN - Hop Heads Of Poland 4:0.
19/20.11: BlancoCalmaCN - Red Army 1:0, Towarzysze - Straight Fire 3:4, Hop Heads Of Poland - Tajfun Świdnik 3:0.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. BlancoCalmaCN 5 4 0 1 12 11-5 Blanco
2. Towarzysze 5 3 1 1 10 12-6 barteek2288
3. Straight Fire 5 3 1 1 10 14-11 Fabio
4. Hop Heads Of Poland 5 2 0 3 6 11-13 Kris
------------------------------------------------------
5. Tajfun Świdnik 5 1 1 3 4 5-11 Patrick
6. Red Army 5 0 1 4 1 6-13 placio


1/8 finału (26/27.11):

South Side - Team Żuli 0:1
Towarzysze - White Power 1:4
Three Crowns - The Strikers 4:4, rzuty karne 5:4
Ragnar_Lothbrok - Hop Heads Of Poland 3:1
Sturmgruppe - Belzebuby 1:1, rzuty karne 4:3
Young Blue - Straight Fire 1:3
NY Originals - FC Czarny Psychol 0:3
BlancoCalmaCN - Suicide Squad 1:2

Ćwierćfinały (03/04.12):

Team Żuli - White Power 3:2
Three Crowns - Ragnar_Lothbrok 0:4
Sturmgruppe - Straight Fire 1:0
FC Czarny Psychol - Suicide Squad 1:2

Półfinały (10/11.12):

Team Żuli - Ragnar_Lothbrok 0:2
Sturmgruppe - Suicide Squad 1:0
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 21.12.2016, 21:21
Realista21 Uczestnik LM
18.09.2016, 15:38
Mój wybór: Cristiano Ronaldo
Mecz nie trwa 90 minut. Mecz trwa do końcowego gwizdka.
Maciek4444 Półfinalista
18.09.2016, 18:16
Robert Lewandowski
Alliv Uczestnik LM
19.09.2016, 08:57
Lionel Messi
Patrick Redaktor
20.09.2016, 09:00
XavixD otrzymuje żółtą kartkę, natomiast cichy84 wybiera Gonzalo Higuaina.
Paolo92 Ćwierćfinalista
20.09.2016, 11:11
Paolo92 wybiera Zlatan Ibrahimovic
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
placio Szef moderacji
21.09.2016, 14:17
Czyli deSsale żółta kartka? Ja wybieram Alexis Sanchez (Arsenal)
Adi Ćwierćfinalista
22.09.2016, 15:25
Jako, że BVB09 nie wybrał, także do mojej druzyny trafia - Luis Suarez (Barcelona).
Ostatnio zedytowany przez: Adi, 22.09.2016, 15:25
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Placebo17 Ligowiec
24.09.2016, 16:17
Nie wiem czy gra jeszcze sie toczy bo aktywność bierna, ale żeby samemu nie blokować wybieram
Sergio Agüero (Man City)
dymon37 Ligowiec
24.09.2016, 16:45
Edinson Cavani
Blanco Triumfator
24.09.2016, 23:00
Aubameyang
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
Patrick Redaktor
25.09.2016, 23:00
kaapi16321 - > Antoine Griezmann
amigo900 - > Teemu Pukki
Knick Ligowiec
26.09.2016, 23:24
Alexandre Lacazette
Blue Moon !
Patrick Redaktor
26.09.2016, 23:32
Neymar
pp2000 Debiutant
27.09.2016, 18:40
Thomas Muller
Rafax20 Debiutant
27.09.2016, 18:53
Diego Costa
owytoja Ligowiec
28.09.2016, 01:47
Łukasz Teodorczyk (Anderlecht)
Arkadiusz Milik (Napoli)
Maciek4444 Półfinalista
28.09.2016, 23:12
Bacca (Milan)
Alliv Uczestnik LM
28.09.2016, 23:37
Moussa Dembele (Celtic)
naimadkolo Triumfator
29.09.2016, 10:06
Javier Hernandez (Leverkusen)
Mauro Icardi (Inter)
cichy84 Moderator
29.09.2016, 13:28
Jonas (Benfica)
Kris Zwycięzca grupy
30.09.2016, 18:23
D. Gayle (Newcastle)
N. Jørgensen (Feyenoord)
placio Szef moderacji
01.10.2016, 11:42
Tammy Abraham (Bristol City)
Ostatnio zedytowany przez: placio, 01.10.2016, 11:45
Patrick Redaktor
02.10.2016, 11:54
Adi - > Enes Ünal (Twente)
barteek2288 Zwycięzca grupy
02.10.2016, 12:01
Romelu Lukaku (Everton FC)
Anthony Modeste (FC Koln)
Patrick Redaktor
02.10.2016, 13:40
Jokero1 - > Nemanja Nikolić (Legia) i Moussa Marega (Vitoria Guimaraes)
Placebo17 - > Bas Dost (Sporting)
dymon37 Ligowiec
02.10.2016, 14:56
Fyodor Smolov (Krasnodar)
Blanco Triumfator
02.10.2016, 16:00
Doumbia (Bazylea)
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
RedDevil89 Ćwierćfinalista
02.10.2016, 16:53
Vardy(leicester)
Gutkovskis(Termalica)
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
kaapi16321 Zwycięzca grupy
02.10.2016, 16:57
Bale
Ostatnio zedytowany przez: kaapi16321, 04.10.2016, 23:24

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji