[Przyklejony] Piłkarzyki - jesień 2016
Alliv Uczestnik LM
02.11.2016, 11:56
RemesPies - Three Crowns

- Lionel Messi (FC Barcelona)
- Moussa Dembele (Celtic FC)
- Kamil Wilczek (Brondby IF)
- Roger Marti (Levante UD)
Kris Zwycięzca grupy
02.11.2016, 14:26
BlancoCalmaCN - Hop Heads Of Poland

- Dwight Gayle (Newcastle United)
- Nicolai Jorgensen (Feyenoord Rotterdam)
- Mario Balotelli (OGC Nice)
- David Lafata (Sparta Praga)
placio Szef moderacji
02.11.2016, 15:28
Red Army - Straight Fire

- Alexis Sanchez (Arsenal FC)
- Arjen Robben (Bayern Monachium)
- Kenan Karaman (Hannover 96)
- Ousmane Dembele (Borussia Dortmund)
Asgar Moderator forum
02.11.2016, 15:37
Nadszedł czas na najważniejszy mecz fazy grupowej! Derby Zabrza Wygrana to chwała i honor, przegrana hańbą nie jest lecz zaszczytem móc przegrać w takim prestiżowym spotkaniu! Niech wygra lepszy :-)

Sturmgruppe - FC Czarny Psychol

- Giampaolo Pazzini (Hellas Verona)
- Joselu (CD Lugo)
- Pedro Santos (SC Braga)
- Pedro Conde (PAS Giannina)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
RedDevil89 Ćwierćfinalista
02.11.2016, 17:05
RemesPies - Three Crown

- Jamie Vardy (Leicester City)
- Jan Chramosta (FK Mlada Boleslav)
- Adam Rooney (Aberdeen FC)
- Marco Schneuwly (FC Luzern)
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
kaapi16321 Zwycięzca grupy
02.11.2016, 21:05
Lost Team - TEAM ŻULI

Antoine Griezmann (Atletico)
Idriss Saadi (KV Kotrijk)
Gareth Bale (Real.M)
Kamil Grosicki (Rennes)
Ostatnio zedytowany przez: kaapi16321, 04.11.2016, 17:29
Knick Ligowiec
02.11.2016, 23:30
NY Originals - Belzebuby
- Alexandre Lacazette (Olympique Lyon)
- Jose Callejon (SSC Napoli)
- Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok)
- Orlando Sá (Standard Liège)
Blue Moon !
cichy84 Moderator
03.11.2016, 12:40
NY Originals - Belzebuby

- Gonzalo Higuain (Juventus FC)
- Jonatan Soriano (RB Salzburg)
- Andre Gray (Burnley FC)
- Abdou Razak Traore (Kardemir Karabükspor)
Blanco Triumfator
03.11.2016, 13:35
BlancoCalmaCN - Hop Heads Of Poland

- Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund)
- Seydou Doumbia (FC Basel)
- Ciro Immobile (SS Lazio)
- Daniel Sturridge (Liverpool FC)
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
Adi Ćwierćfinalista
03.11.2016, 13:56
South Side - The Strikers

- Luis Suarez (FC Barcelona)
- Andrea Belotti (Torino FC)
- Andre Silva (FC Porto)
- Moussa Marega (Vitoria Guimaraes)
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Placebo17 Ligowiec
03.11.2016, 17:39
White Power - Cienkie Bolki

- Sergio Agüero (Manchester City)
- Bas Dost (Sporting CP)
- Edin Dzeko (AS Roma)
- Radamel Falcao (AS Monaco)
Morgan Administrator Forum
03.11.2016, 19:03
Mecz o Puchar Pani Wódeczki


Przegrany stawia


Sturmgruppe - FC Czarny Psychol

- Ezdzhan Alioski (FC Lugano)
- Knowledge Musona (KV Oostende)
- Collin Quaner (1. FC Union Berlin)
- Guido Burgstaller (1. FC Nürnberg)
Ostatnio zedytowany przez: Morgan, 03.11.2016, 19:06
Maciek4444 Półfinalista
03.11.2016, 19:20
RKS Iskierka - Suicide Squad

- Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
- Carlos Bacca (AC Milan)
- Christian Benteke (Crystal Palace)
- Dame Diop (FC Zlin)
Arjen Zwycięzca grupy
04.11.2016, 02:57
Ragnar_Lothbrok - Young Blue

Aspas (Celta Vigo)
Hazard (Chelsea)
Kumbela (Braunschweig)
Dzyuba (Zenit)
Ostatnio zedytowany przez: Arjen, 04.11.2016, 16:47
barteek2288 Zwycięzca grupy
04.11.2016, 08:23
Tajfun Świdnik - Towarzysze

- Romelu Lukaku (Everton FC)
- Anthony Modeste (1. FC Köln)
- Luuk de Jong (PSV Eindhoven)
- Michal Skoda (Zbrojovka Brno)
Fabio Moderator forum
04.11.2016, 08:58
Red Army - Straight Fire


- Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
- Olivier Giroud (Arsenal FC)
- Davy Klaassen (Ajax Amsterdam)
- Roberto Firmino (Liverpool FC)

Patrick Redaktor
04.11.2016, 10:00
Tajfun Świdnik - Towarzysze

- Vedad Ibisević (Hertha BSC)
- Nicola Sansone (Villarreal CF)
- Martin Braithwaite (Toulouse FC)
- Nikolaos Karelis (KRC Genk)
dymon37 Ligowiec
04.11.2016, 12:42
ZAWZIĘTE PLEMNIKI - BL Lass Kicker

- Edinson Cavani (Paris Saint-Germain)
- Konstantinos Mitroglou (SL Benfica)
- Facundo Ferreyra (Szachtar Donieck)
- Papa Alioune N'Diaye (Osmanlispor)
Rafax20 Debiutant
04.11.2016, 13:07
Ragnar_Lothbrok - Young Blue

- Diego Costa (Chelsea FC)
- Cameron Jerome (Norwich City)
- Marcin Robak(Lech)
- Mario Mandzukić (Juventus FC)
Kcurek Zwycięzca grupy
04.11.2016, 14:32
LOST TEAM - Team Żuli

- Thomas Müller (Bayern Monachium)
- Quincy Promes (Spartak Moskwa)
- Raheem Sterling (Manchester City)
- Karim Benzema (Real Madryt)
Jokero1 Ligowiec
04.11.2016, 16:44
RKS Iskierka - Suicide Squad


- Nemanja Nikolić (Legia Warszawa)
- Francesco Caputo (Virtus Entella)
- Kevin Gameiro (Atletico Madryt)
- Jonathan Kodjia (Aston Villa)
owytoja Ligowiec
04.11.2016, 19:05
White Power - Cienkie Bolki

- Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht)
- Leigh Griffiths (Celtic FC)
- Gianluca Litteri (AS Cittadella)
- Junior Moraes (Dynamo Kijów)
Patrick Redaktor
13.11.2016, 21:00
4. kolejka: (05-06.11)

Grupa A:

South Side - The Strikers 3:2

1:0 - A.Belotti 2'
2:0 - A.Belotti 59' (k.)
3:0 - L.Suarez 61'
3:1 - M.Icardi 88' (k.)
3:2 - M.Icardi 90+3'

nie grali a strzelali: E.Unal [1 bramka] - brak

NY Originals - Belzebuby 1:0

1:0 - A.Lacazette 37' (k.)

nie grali a strzelali: D.Oberlin [1 bramka] - brak

Zawzięte Plemniki - BL Lass Kicker 2:2

1:0 - F.Ferreyra 39'
1:1 - F.Margiotta 42'
2:1 - E.Cavani 43'
2:2 - S.Sinclair 48'

nie grali a strzelali: B.Ideye [1 bramka] - P.Coutinho [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. South Side 4 4 0 0 12 11-5 Adi
2. NY Originals 4 2 0 2 6 6-5 Knick
3. The Strikers 4 1 2 1 5 6-6 naimadkolo
4. Zawzięte Plemniki 4 0 3 1 3 6-7 dymon37
------------------------------------------------------
5. BL Lass Kicker 4 0 3 1 2 5-8 tomus88888888
6. Belzebuby 4 0 2 2 2 3-6 cichy84


-1pkt karny dla BL Lass Kicker za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa B:

Sturmgruppe - FC Czarny Psychol 2:0

1:0 - E.Alioski 8'
2:0 - G.Burgstaller 77'

nie grali a strzelali: Z.Ibrahimović [2 bramki], R.van Wolfswinkel [1 bramka] - C.Tosun [1 bramka]

RemesPies - Three Crowns 1:3

0:1 - K.Wilczek 7'
0:2 - L.Messi 43'
0:3 - R.Marti 62'
1:3 - M.Schneuwly 90+2'

nie grali a strzelali: brak - brak

Lost Team - Team Żuli 0:3

0:1 - G.Bale 38'
0:2 - G.Bale 45+1'
0:3 - I.Saadi 61'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. Sturmgruppe 4 3 1 0 10 9-2 Morgan
2. Three Crowns 4 3 1 0 10 9-3 Alliv
3. FC Czarny Psychol 4 2 0 2 6 5-5 Asgar
4. Team Żuli 4 1 1 2 4 3-4 kaapi16321
------------------------------------------------------
5. RemesPies 4 0 1 3 1 2-7 RedDevil89
6. Lost Team 4 1 0 3 0 4-11 Kcurek


-3pkt karne dla Lost Team za niewystawienie składu w 2 i 3 kolejce

Grupa C:

RKS Iskierka - Suicide Squad 1:3

0:1 - N.Nikolić 43'
0:2 - J.Kodjia 58' (k.)
0:3 - J.Kodjia 70'
1:3 - C.Benteke 81' (k.)

nie grali a strzelali: M.Ingvartsen [1 bramka] - brak

Ragnar_Lothbrok - Young Blue 2:3

1:0 - E.Hazard 19'
1:1 - D.Costa 42'
1:2 - M.Mandzukić 53'
2:2 - E.Hazard 56'
2:3 - M.Robak 67' (k.)

nie grali a strzelali: brak - M.Batdal [1 bramka]

White Power - Cienkie Bolki 5:2

1:0 - B.Dost 9'
2:0 - R.Falcao 25'
3:0 - R.Falcao 30' (k.)
3:1 - G.Litteri 39'
4:1 - S.Agüero 43'
4:2 - G.Litteri 53'
5:2 - B.Dost 68'

nie grali a strzelali: brak - L.Griffiths [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. Ragnar_Lothbrok 4 3 0 1 9 9-6 Arjen
2. White Power 4 2 1 1 7 8-5 Placebo17
3. Young Blue 4 2 1 1 7 8-6 Rafax20
4. Suicide Squad 4 2 0 2 6 9-8 Jokero1
------------------------------------------------------
5. RKS Iskierka 4 0 2 2 2 4-7 Maciek4444
6. Cienkie Bolki 4 1 0 3 2 7-13 owytoja


-1pkt karny dla Cienkie Bolki za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa D:

Tajfun Świdnik - Towarzysze 1:1

1:0 - M.Braithwaite 36' (k.)
1:1 - M.Skoda 70'

nie grali a strzelali: brak - brak

Red Army - Straight Fire 2:2

0:1 - R.Firmino 57'
0:2 - D.Klaassen 62'
1:2 - K.Karaman 66'
2:2 - O.Dembele 76'

nie grali a strzelali: brak - brak

BlancoCalmaCN - Hop Heads Of Poland 4:0

1:0 - P.Aubameyang 4'
2:0 - P.Aubameyang 23'
3:0 - P.Aubameyang 27'
4:0 - P.Aubameyang 48'

nie grali a strzelali: M.Gomez [2 bramki], I.Slimani [1 bramka] - J.Defoe [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. Towarzysze 4 3 1 0 10 9-2 barteek2288
2. BlancoCalmaCN 4 3 0 1 9 10-5 Blanco
3. Straight Fire 4 2 1 1 7 10-8 Fabio
4. Tajfun Świdnik 4 1 1 2 4 5-8 Patrick
------------------------------------------------------
5. Hop Heads Of Poland 4 1 0 3 3 8-13 Kris
6. Red Army 4 0 1 3 1 6-12 placio


5. kolejka: (19-20.11) [bez ligi portugalskiej!]

Gr.A: Zawzięte Plemniki - NY Originals, The Strikers - Belzebuby, BL Lass Kicker - South Side.
Gr.B: Lost Team - RemesPies, FC Czarny Psychol - Three Crowns, Team Żuli - Sturmgruppe.
Gr.C: White Power - Ragnar_Lothbrok, Suicide Squad - Young Blue, Cienkie Bolki - RKS Iskierka.
Gr.D: BlancoCalmaCN - Red Army, Towarzysze - Straight Fire, Hop Heads Of Poland - Tajfun Świdnik.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (18.11) o godz. 18:00.

Edytowanie składów po upłynięciu terminu zabronione!

23-24.11 - okienko transferowe

Trenerzy drużyn, które straciły szanse na awans do 1/8 finału i nie wystawią składu na ostatnią kolejkę, dyscyplinarnie nie zostaną dopuszczeni do kolejnej edycji rozgrywek.
Blanco Triumfator
15.11.2016, 14:37
BlancoCalmaCN - Red Army

- Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund)
- Ciro Immobile (SS Lazio)
- Islam Slimani (Leicester City)
- Mario Gomez (VfL Wolfsburg)
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
Alliv Uczestnik LM
15.11.2016, 15:29
FC Czarny Psychol - Three Crowns

- Lionel Messi (FC Barcelona)
- Moussa Dembele (Celtic FC)
- Kamil Wilczek (Brondby IF)
- Roger Marti (Levante UD)
Jokero1 Ligowiec
15.11.2016, 19:30
Suicide Squad - Young Blue

- Francesco Caputo (Virtus Entella)
- Welliton (Kayserispor KS)
- Jonathan Kodjia (Aston Villa)
- Sandro Wagner (TSG 1899 Hoffenheim)
naimadkolo Triumfator
16.11.2016, 11:43
The Strikers - Belzebuby
- Nikola Kalinić (Fiorentina)
- Aritz Aduriz (Bilbao)
- Mauro Icardi (Inter)
- Javier Hernandez (Leverkusen)
cichy84 Moderator
16.11.2016, 12:07
The Strikers - Belzebuby

- Gonzalo Higuain (Juventus FC)
- Abdou Razak Traore (Kardemir Karabükspor)
- Nils Petersen (SC Freiburg)
- Andre Gray (Burnley FC)
Knick Ligowiec
16.11.2016, 12:44
Zawzięte Plemniki - NY Originals

- Alexandre Lacazette (Olympique Lyon)
- Dimitri Oberlin (SCR Altach)
- José Callejón (SSC Napoli)
- Orlando Sá (Standard Liege)
Blue Moon !
Asgar Moderator forum
16.11.2016, 18:04
FC Czarny Psychol - Three Crowns

- Giampaolo Pazzini (Hellas Verona)
- Joselu (CD Lugo)
- Cenk Tosun (Besiktas JK)
- Reto Ziegler (FC Sion)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji