[Przyklejony] Piłkarzyki - jesień 2016
kaapi16321 Zwycięzca grupy
16.11.2016, 19:34
TEAM ŻULI - Sturmgruppe
Bale (Real.M)
Saadi (KV Kotrijk)
Grosicki (Rennes)
De Bruyne (Man.City)
Adi Ćwierćfinalista
17.11.2016, 13:51
BL Lass Kicker - South Side

- Enes Unal (FC Twente)
- Andrea Belotti (Torino FC)
- Liam Boyce (Ross County)


PS. Jako, że portugalska nie gra, a Suarez podobno zawieszony za kartki, to zostałem z 3 zawodnikami
ɐɪʌoɔɐɹɔ
barteek2288 Zwycięzca grupy
17.11.2016, 15:01
Towarzysze - Straight Fire

- Romelu Lukaku (Everton FC)
- Anthony Modeste (1. FC Köln)
- Michal Skoda (Zbrojovka Brno)
- Sam Larsoon (SC Heerenveen)
owytoja Ligowiec
17.11.2016, 16:13
Cienkie Bolki - RKS Iskierka.
- Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht)
- Leigh Griffiths (Celtic FC)
- Gianluca Litteri (AS Cittadella)
- Junior Moraes (Dynamo Kijów)
Rafax20 Debiutant
17.11.2016, 17:07
Suicide Squad - Young Blue

- Diego Costa (Chelsea FC)
- Cameron Jerome (Norwich City)
- Mehmet Batdal (Istanbul BB)
- Mario Mandzukić (Juventus FC)

dymon37 Ligowiec
17.11.2016, 19:24
Zawzięte Plemniki - NY Originals

- Edinson Cavani (Paris Saint-Germain)
- Iago Falque (Torino FC)
- Facundo Ferreyra (Szachtar Donieck)
- Papa Alioune N'Diaye (Osmanlispor)
Maciek4444 Półfinalista
17.11.2016, 20:49
RKS Iskierka - Cienkie Bolki

- Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
- Marcus Ingvartsen (FC Nordsjaelland)
- Christian Benteke (Crystal Palace)
- Dame Diop (FC Zlin)
Placebo17 Ligowiec
17.11.2016, 20:59
White Power - Ragnar_Lothbrok

- Sergio Agüero (Manchester City)
- Eren Derdiyok (Galatasaray SK)
- Edin Dzeko (AS Roma)
- Kasper Dolberg (Ajax Amsterdam)
RedDevil89 Ćwierćfinalista
17.11.2016, 21:11
Lost Team - RemesPies

- Jamie Vardy (Leicester City)
- Jan Chramosta (FK Mlada Boleslav)
- Adam Rooney (Aberdeen FC)
- Marco Schneuwly (FC Luzern)
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Morgan Administrator Forum
18.11.2016, 00:31
Team Żuli - Sturmgruppe

- Ezdzhan Alioski (FC Lugano)
- Knowledge Musona (KV Oostende)
- Collin Quaner (1. FC Union Berlin)
- Guido Burgstaller (1. FC Nürnberg)
Kris Zwycięzca grupy
18.11.2016, 12:37
Hop Heads Of Poland - Tajfun Świdnik

- Dwight Gayle (Newcastle United)
- Nicolai Jorgensen (Feyenoord Rotterdam)
- Mario Balotelli (OGC Nice)
- David Lafata (Sparta Praga)
Kcurek Zwycięzca grupy
18.11.2016, 14:03
LOST TEAM - RemesPies

- Quincy Promes (Spartak Moskwa)
- Karim Benzema (Real Madryt)
- Danny Ward (Rotherham United)
- Hatem Ben Arfa (Paris Saint-Germain)
placio Szef moderacji
18.11.2016, 14:16
BlancoCalmaCN - Red Army

- Alexis Sanchez (Arsenal FC)
- Kenan Karaman (Hannover 96)
- Dries Mertens (SSC Napoli)
- Arjen Robben (Bayern Monachium)
Arjen Zwycięzca grupy
18.11.2016, 14:19
White Power - Ragnar_Lothbrock

Dzyuba (Zenit)
Aspas (Celta Vigo)
Hazard (Chelsea)
Kumbela (Braunschweig)
Ostatnio zedytowany przez: Arjen, 18.11.2016, 14:22
Patrick Redaktor
18.11.2016, 15:36
Hop Heads Of Poland - Tajfun Świdnik

- Neymar (FC Barcelona)
- Vedad Ibisević (Hertha BSC)
- Martin Braithwaite (Toulouse FC)
- Nikolaos Karelis (KRC Genk)
Patrick Redaktor
18.11.2016, 17:52
Skład Fabia:

Towarzysze - Straight Fire

- Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
- Olivier Giroud (Arsenal FC)
- Davy Klaassen (Ajax Amsterdam)
- Roberto Firmino (Liverpool FC)

Skład tomusia88888888:

BL Lass Kicker - South Side

- Teemu Pukki (Brondby IF)
- Deni Alar (Sturm Graz)
- Scott Sinclair (Celtic FC)
- Francesco Margiotta (Lausanne Sport)
Patrick Redaktor
23.11.2016, 08:00
5. kolejka: (19-20.11)

Grupa A:

Zawzięte Plemniki - NY Originals 1:2

0:1 - O.Sa 26'
1:1 - F.Ferreyra 77'
1:2 - D.Oberlin 82'

nie grali a strzelali: brak - brak

The Strikers - Belzebuby 0:1

0:1 - N.Petersen 85'

nie grali a strzelali: brak - M.Antonio [1 bramka]

BL Lass Kicker - South Side 0:3

0:1 - A.Belotti 80'
0:2 - L.Boyce 83'
0:3 - A.Belotti 89'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. South Side 5 5 0 0 15 14-5 Adi
2. NY Originals 5 3 0 2 9 8-6 Knick
3. The Strikers 5 1 2 2 5 6-7 naimadkolo
4. Belzebuby 5 1 2 2 5 4-6 cichy84
------------------------------------------------------
5. Zawzięte Plemniki 5 0 3 2 3 7-9 dymon37
6. BL Lass Kicker 5 0 3 2 2 5-11 tomus88888888


-1pkt karny dla BL Lass Kicker za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa B:

Lost Team - RemesPies 0:1

0:1 - A.Rooney 33' (k.)

nie grali a strzelali: R.Mahrez [1 bramka] - V.Gutkovskis [1 bramka]

FC Czarny Psychol - Three Crowns 2:0

1:0 - G.Pazzini 1'
2:0 - C.Tosun 17' (k.)

nie grali a strzelali: brak - S.Hogan [2 bramki]

Team Żuli - Sturmgruppe 0:2

0:1 - G.Burgstaller 45'
0:2 - K.Musona 74'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. Sturmgruppe 5 4 1 0 13 11-2 Morgan
2. Three Crowns 5 3 1 1 10 9-5 Alliv
3. FC Czarny Psychol 5 3 0 2 9 7-5 Asgar
4. Team Żuli 5 1 1 3 4 3-6 kaapi16321
------------------------------------------------------
5. RemesPies 5 1 1 3 4 3-7 RedDevil89
6. Lost Team 5 1 0 4 0 4-12 Kcurek


-3pkt karne dla Lost Team za niewystawienie składu w 2 i 3 kolejce

Grupa C:

White Power - Ragnar_Lothbrok 3:3

0:1 - A.Dzyuba 11'
1:1 - K.Dolberg 19'
2:1 - K.Dolberg 24'
3:1 - K.Dolberg 37'
3:2 - D.Kumbela 68'
3:3 - A.Dzyuba 89' (k.)

nie grali a strzelali: R.Falcao [1 bramka] - brak

Suicide Squad - Young Blue 1:2

0:1 - D.Costa 41'
1:1 - S.Wagner 45+1'
1:2 - M.Mandzukić 63'

nie grali a strzelali: brak - M.Robak [2 bramki], M.del Moral [1 bramka]

Cienkie Bolki - RKS Iskierka 4:2

1:0 - Ł.Teodorczyk 14'
1:1 - D.Diop 27'
2:1 - Ł.Teodorczyk 30'
3:1 - G.Litteri 35'
3:2 - M.Ingvartsen 40'
4:2 - G.Litteri 82'

nie grali a strzelali: A.Prijović [1 bramka] - S.Rondon [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. Ragnar_Lothbrok 5 3 1 1 10 12-9 Arjen
2. Young Blue 5 3 1 1 10 10-7 Rafax20
3. White Power 5 2 2 1 8 11-8 Placebo17
4. Suicide Squad 5 2 0 3 6 10-10 Jokero1
------------------------------------------------------
5. Cienkie Bolki 5 2 0 3 5 11-15 owytoja
6. RKS Iskierka 5 0 2 3 2 6-11 Maciek4444


-1pkt karny dla Cienkie Bolki za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa D:

BlancoCalmaCN - Red Army 1:0

1:0 - P.Aubameyang 11'

nie grali a strzelali: S.Doumbia [2 bramki] - brak

Towarzysze - Straight Fire 3:4

0:1 - C.Ronaldo 23'
1:1 - M.Skoda 37'
2:1 - M.Skoda 44'
3:1 - A.Modeste 59'
3:2 - C.Ronaldo 71' (k.)
3:3 - C.Ronaldo 77'
3:4 - O.Giroud 89'

nie grali a strzelali: L.Moult [1 bramka] - brak

Hop Heads Of Poland - Tajfun Świdnik 3:0

1:0 - D.Gayle 23'
2:0 - D.Gayle 54'
3:0 - D.Lafata 71'

nie grali a strzelali: J.Defoe [1 bramka] - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1. BlancoCalmaCN 5 4 0 1 12 11-5 Blanco
2. Towarzysze 5 3 1 1 10 12-6 barteek2288
3. Straight Fire 5 3 1 1 10 14-11 Fabio
4. Hop Heads Of Poland 5 2 0 3 6 11-13 Kris
------------------------------------------------------
5. Tajfun Świdnik 5 1 1 3 4 5-11 Patrick
6. Red Army 5 0 1 4 1 6-13 placio


23-25.11 - okienko transferowe
Patrick Redaktor
24.11.2016, 08:00
1/8 finału: (26-27.11) [bez Celtiku!]

South Side - Team Żuli
Towarzysze - White Power
Three Crowns - The Strikers
Ragnar_Lothbrok - Hop Heads Of Poland
Sturmgruppe - Belzebuby
Young Blue - Straight Fire
NY Originals - FC Czarny Psychol
BlancoCalmaCN - Suicide Squad

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (25.11) o godz. 18:00.

Edytowanie składów po upłynięciu terminu zabronione!
naimadkolo Triumfator
24.11.2016, 11:04
Three Crowns - The Strikers

- Mauro Icardi (Inter)
- Nikola Kalinić (Fiorentina)
- Alessane Plea (Nice)
- Aritz Aduriz (Bilbao)
Blanco Triumfator
24.11.2016, 13:52
BlancoCalmaCN - Suicide Squad

- Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund)
- Seydou Doumbia (FC Basel)
- Ciro Immobile (SS Lazio)
- Mario Gomez (VfL Wolfsburg)
Ostatnio zedytowany przez: Blanco, 24.11.2016, 13:52
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
kaapi16321 Zwycięzca grupy
24.11.2016, 13:52
South Side - TEAM ŻULI

-Antoine Griezmann (Atletico.M)
-Kamil Grosicki (Rennes)
-Idriss Saadi (KV Kotrijk)
-Liam Boyce (Ross County)
Ostatnio zedytowany przez: kaapi16321, 24.11.2016, 13:59
Alliv Uczestnik LM
24.11.2016, 14:33
Three Crowns - The Strikers

- Lionel Messi (FC Barcelona)
- Simon Terodde (Stuttgart)
- Kamil Wilczek (Brondby IF)
- Roger Marti (Levante UD)
Morgan Administrator Forum
24.11.2016, 16:59
Sturmgruppe - Belzebuby

- Ezdzhan Alioski (FC Lugano)
- Knowledge Musona (KV Oostende)
- Collin Quaner (1. FC Union Berlin)
- Guido Burgstaller (1. FC Nürnberg)
Placebo17 Ligowiec
24.11.2016, 18:49
Towarzysze - White Power

- Sergio Agüero (Manchester City)
- Edin Dzeko (AS Roma)
- Radamel Falcao (AS Monaco)
- Sadio Mane (Liverpool FC)
Fabio Moderator forum
24.11.2016, 20:41
Young Blue - Straight Fire


- Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
- Olivier Giroud (Arsenal FC)
- Davy Klaassen (Ajax Amsterdam)
- Roberto Firmino (Liverpool FC)

Adi Ćwierćfinalista
24.11.2016, 21:09
South Side - Team Żuli

- Luis Suarez (FC Barcelona)
- Andrea Belotti (Torino FC)
- Andre Silva (FC Porto)
- Robin van Persie (Feberbahce)
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Knick Ligowiec
24.11.2016, 21:20
NY Originals - FC Czarny Psychol

- Alexandre Lacazette (Olympique Lyon)
- Dimitri Oberlin (SCR Altach)
- Nolito (Manchester City)
- Orlando Sá (Standard Liege)

Ostatnio zedytowany przez: Knick, 24.11.2016, 22:06
Blue Moon !
barteek2288 Zwycięzca grupy
24.11.2016, 23:04
Towarzysze - White Power

- Romelu Lukaku (Everton FC)
- Anthony Modeste (1. FC Köln)
- Luuk de Jong (PSV Eindhoven)
- Michal Skoda (Zbrojovka Brno)
Asgar Moderator forum
25.11.2016, 05:03
NY Originals - FC Czarny Psychol

- Giampaolo Pazzini (Hellas Verona)
- Joselu (CD Lugo)
- Pedro Santos (SC Braga)
- Pedro Conde (PAS Giannina)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
Rafax20 Debiutant
25.11.2016, 12:47
Young Blue - Straight Fire

- Diego Costa (Chelsea FC)
- Marcin Robak (Lech Poznań)
- Manu del Moral (CD Numancia)
- Tiquinho (Vitoria Guimaraes)

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji