Lotto Ekstraklasa
Patrick Redaktor
17.09.2016, 12:00
Bieżące wydarzenia, hitowe pojedynki, ogólna dyskusja na temat rozgrywek. Wszystko o naszej kochanej polskiej lidze w tym wątku.
yanki powraca Triumfator
17.09.2016, 15:18
U mnie w barze mówią, że Termalica to będzie drugi Leicester
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
pp2000 Ligowiec
17.09.2016, 23:28
yanki powraca napisał(a):U mnie w barze mówią, że Termalica to będzie drugi Leicester
Oby się nie okazało, że legia to będzie drugie Chelsea.
yanki powraca Triumfator
19.09.2016, 12:47
Elegancki wczoraj był wyjazd do Gdańska ) szkoda tylko wyniku, bo piłkarzyki naprawdę dobrze grali i walczyli do końca. Na powrocie, po przegranym meczu trochę uśmiechu wróciło jak Legia przegrała po nie wykorzystanym karnym . Dzisiaj zakończenie kolejki meczem "przyjaźni".
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
seba5111998 Półfinalista
19.09.2016, 16:27
Oj wyjazd do Gdańska przedni. Mimo mocnego przeziębienia i świadomości, że dzisiaj rano trzeba było wstać na 7 to mecz bardzo na plus. To był mój pierwszy wyjazd do Gdańska i muszę powiedzieć, że stadion oraz atmosfera nadmorskiego obiektu mnie zachwyciła. Piękna pogoda i bliskość morza na kilka godzin wprowadziła mnie z powrotem w wakacyjny klimat i przypomniała zeszłoroczne lato w Trójmieście. Sam mecz bardzo dobry, z naszej strony brakło skuteczności i Jevticia zamiast Trałki od początku. Lechia również pokazała się z dobrej strony, a bramkarz przechodził samego siebie. Jak już napisałem - stadion i otoczka świetna. Na większości polskich obiektów próba wprowadzenia "nowoczesności" kiepsko wygląda przy frekwencji w granicach 8 tys. i kopaniny na murawie. Tutaj frekwencja, oprawa meczu ze strony organizatorów i gorąca atmosfera stadionu, dobry poziom spotkania dały świetny efekt. Oby więcej takich meczów, tylko z wynikiem "w drugą stronę"
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 19.09.2016, 16:29
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
BVB09 Półfinalista
28.12.2016, 19:42
No i już oficjalnie Jędza piłkarzem Legii. Chyba jest to alternatywa dla Bereszyńskiego bo podobno niedługo odejdzie do
Aston Villi lub Genoi.
Signal Iduna Park to najpiękniejszy stadion.
Paolo92 Ćwierćfinalista
13.02.2017, 16:31
yanki powraca napisał(a):U mnie w barze mówią, że Termalica to będzie drugi Leicester
Raczej nie xD 0 wzmocnień w zimowym okienku.

W tym sezonie może być ciekawie do końca, Legia, Lech, Lechia i Jaga powalczą o mistrza, póki co jest wyrównanie w tabeli. Jak Legia szybko odpadnie z pucharów to pewnie będzie mistrzem bo skupi się na lidze. Nie lubię ich, ale obiektywnie to mają najmocniejszy skład w lidze i mogą niedługo całkiem odlecieć reszcie.

Do spadku nominuję Ruch i Łęczną.

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji