Lotto Ekstraklasa
Patrick Redaktor
17.09.2016, 12:00
Bieżące wydarzenia, hitowe pojedynki, ogólna dyskusja na temat rozgrywek. Wszystko o naszej kochanej polskiej lidze w tym wątku.
yanki powraca Triumfator
17.09.2016, 15:18
U mnie w barze mówią, że Termalica to będzie drugi Leicester
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
pp2000 Ligowiec
17.09.2016, 23:28
yanki powraca napisał(a):U mnie w barze mówią, że Termalica to będzie drugi Leicester
Oby się nie okazało, że legia to będzie drugie Chelsea.
yanki powraca Triumfator
19.09.2016, 12:47
Elegancki wczoraj był wyjazd do Gdańska ) szkoda tylko wyniku, bo piłkarzyki naprawdę dobrze grali i walczyli do końca. Na powrocie, po przegranym meczu trochę uśmiechu wróciło jak Legia przegrała po nie wykorzystanym karnym . Dzisiaj zakończenie kolejki meczem "przyjaźni".
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
seba5111998 Półfinalista
19.09.2016, 16:27
Oj wyjazd do Gdańska przedni. Mimo mocnego przeziębienia i świadomości, że dzisiaj rano trzeba było wstać na 7 to mecz bardzo na plus. To był mój pierwszy wyjazd do Gdańska i muszę powiedzieć, że stadion oraz atmosfera nadmorskiego obiektu mnie zachwyciła. Piękna pogoda i bliskość morza na kilka godzin wprowadziła mnie z powrotem w wakacyjny klimat i przypomniała zeszłoroczne lato w Trójmieście. Sam mecz bardzo dobry, z naszej strony brakło skuteczności i Jevticia zamiast Trałki od początku. Lechia również pokazała się z dobrej strony, a bramkarz przechodził samego siebie. Jak już napisałem - stadion i otoczka świetna. Na większości polskich obiektów próba wprowadzenia "nowoczesności" kiepsko wygląda przy frekwencji w granicach 8 tys. i kopaniny na murawie. Tutaj frekwencja, oprawa meczu ze strony organizatorów i gorąca atmosfera stadionu, dobry poziom spotkania dały świetny efekt. Oby więcej takich meczów, tylko z wynikiem "w drugą stronę"
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 19.09.2016, 16:29
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
BVB09 Półfinalista
28.12.2016, 19:42
No i już oficjalnie Jędza piłkarzem Legii. Chyba jest to alternatywa dla Bereszyńskiego bo podobno niedługo odejdzie do
Aston Villi lub Genoi.
Signal Iduna Park to najpiękniejszy stadion.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji