[Przyklejony] Forumowa Mafia - edycja 21 - wątek gry
Rasper Debiutant
30.10.2016, 22:03
Squbaniec napisał(a):

PS. Rasper,serio ty debiutujesz? Bo już w 1 dniu właściwie wytypowałaś cały skład mafii, chodź mógłbym się doczepić,że żadnych ataków na mnie nie wykonałaś w dniu linczu na mnie.
Serio serio wytypowalam, nie miałam argumentów, ale kobieca intuicja działa xD szkoda tylko że pod koniec wpadłam na ten durny pomysł ze zmianą z Fabia na cichego
tomus88888888 Triumfator
30.10.2016, 22:03
Ja tylko chiałbym zauważyć, że gdybtm chciał naprawdę się postarać to byłyby tylko trzy lincze. Wszystkie na czerwonych. Byliście tragiczni i smutno mi, że taki cichy się na przykład zastanwwiał. Gratutuję za to Rasper, świetny debiut Magdy. it

Więcej może jutro, jak już będę trzeźwy
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
Fabio Moderator forum
30.10.2016, 22:04
Kcurek napisał(a):No z Weltklasse to nie przesadzajmy xD
Patrz z perspektywy debiutanta wypunktowała nas koncertowo, potem tylko akcja z cichym była krzokiem
mix17 Półfinalista
30.10.2016, 22:04
Squbaniec napisał(a):Mix tam oni tyle postów mogę jednego dnia naklepać co my obecnie przez tą edycję.
To ja tam nie idę . Wolę raczej tutaj na spokojnie, jeśli będą ludzie do gry.
Squbaniec Uczestnik LM
30.10.2016, 22:05
mix17 napisał(a):
Squbaniec napisał(a):Mix tam oni tyle postów mogę jednego dnia naklepać co my obecnie przez tą edycję.
To ja tam nie idę . Wolę raczej tutaj na spokojnie, jeśli będą ludzie do gry.
Tam po 100 stron samej rozrywki mają w każdej edycji.

Tomus,na mafijnym już to napisałem,że gdybyś żył to by były tylko 3 lincze
Fabio Moderator forum
30.10.2016, 22:06
To ja chyba też spasuje, bo będę uznany za lurka :V ile ludzie tam mają średnio lat tak z ciekawości zapytam
Rasper Debiutant
30.10.2016, 22:06
Kcurek napisał(a):
Rasper napisał(a):Tak szczerze- będą ze mnie ludzie? xD
Będą, będą, ja bym powiedział, że już są. Do Ciebie zresztą skieruję cały dłuższy post, i pewnie napiszę Ci go na PM, jak już zachce mi się wszystko wypisać

Dzięki, mam nadzieję że mi coś podpowiesz na przyszłość
mix17 Półfinalista
30.10.2016, 22:08
Mi chyba źle nie szło, tylko przy szukaniu 3 mafiozy sam sobie utrudniałem, a odpowiedz była najłatwiejsza.
Squbaniec Uczestnik LM
Tam to już od mafiozów cisną nawet przed pierwszym mordem.
Rasper Debiutant
tomus88888888 napisał(a):Gratutuję za to Rasper, świetny debiut Magdy. it
Dzięki Tomek Przede wszystkim dzięki, że opowiedziałeś mi o tej grze
kaapi16321 Zwycięzca grupy
30.10.2016, 22:09
Znaczy księdzem xD
Kcurek Zwycięzca grupy
30.10.2016, 22:12
no właśnie miałem to powiedzieć, kaapi xD

S., tam to przede wszystkim ostatnio mocno psują tę grę, przynajmniej w moich oczach, bo z gry PRZEDE WSZYSTKIM logicznej robią coś, co opiera się na czujce, a nie na logice. czujka jest ofc ważna, ale bez przesady, grunt to znaleźć złoty środek.
Rasper Debiutant
30.10.2016, 22:12
Fabio napisał(a):

Rasper - gratulacje, bo zagrałaś na prawdę Weltklasse
bez przesady, ale dzięki za miłe słowa

Jayden Uczestnik LM
30.10.2016, 22:13
No to ten... czekamy na podsumowanie. Będą ludzie na kolejną grę?
Squbaniec Uczestnik LM
30.10.2016, 22:14
Kcurek napisał(a):no właśnie miałem to powiedzieć, kaapi xD

S., tam to przede wszystkim ostatnio mocno psują tę grę, przynajmniej w moich oczach, bo z gry PRZEDE WSZYSTKIM logicznej robią coś, co opiera się na czujce, a nie na logice. czujka jest ofc ważna, ale bez przesady, grunt to znaleźć złoty środek.
Jak czytałem tam ostatnią rozgrywkę to odniosłem wrażenie,że OC był bardziej wiarygodny od samych miastowych, a poza tym, bardzo szybko rolnych się pozbyli,którzy w ogóle nie mieli szans na rozwinięcie skrzydeł.
Fabio Moderator forum
30.10.2016, 22:15
Możemy założyć temat zapisów o ile znajdzie się MG.
mix17 Półfinalista
30.10.2016, 22:16
Jayden napisał(a):No to ten... czekamy na podsumowanie. Będą ludzie na kolejną grę?
Zapisy można zrobić i zobaczyć ile osób się zapisze.
Rasper Debiutant
30.10.2016, 22:16
Jayden napisał(a):No to ten... czekamy na podsumowanie. Będą ludzie na kolejną grę?
Ja mogę, trza się ćwiczyć
Miałam startować w tej na świecie Łukasza, ale jak obserwuję to jakaś masakra to jest xD
Squbaniec Uczestnik LM
30.10.2016, 22:18
Rasper dla nas początkujących lepiej w sumie będzie grać tutaj, bo tam to trzeba naprawdę czas poświęcić jak widać, żeby ogarniać o co chodzi, a poza tym to zaraz na dzień dobry ktoś przyczepi się,że jest się mafią xd
Ja też zagram,aby poćwiczyć
tomus88888888 Triumfator
30.10.2016, 22:20
Mogę być mg jak będą ludzie
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
Jayden Uczestnik LM
30.10.2016, 22:21
Czemu mnie mafia zabiła? ;_; Specjalnie nie atakowałem agresywnie Kcurka, no.
mix17 Półfinalista
30.10.2016, 22:22
Rasper napisał(a):
Miałam startować w tej na świecie Łukasza, ale jak obserwuję to jakaś masakra to jest xD
Nie wiem czy bym miał czas to wszystko czytać, a jeszcze trzeba pomyśleć i napisać jakiegoś posta, chyba tylko w weekendy mógłbym tam grać

Fabio Moderator forum
30.10.2016, 22:25
Jayden napisał(a):Czemu mnie mafia zabiła? ;_; Specjalnie nie atakowałem agresywnie Kcurka, no.
No tak wyszło no xD
Kcurek Zwycięzca grupy
30.10.2016, 22:25
Jayden napisał(a):Czemu mnie mafia zabiła? ;_; Specjalnie nie atakowałem agresywnie Kcurka, no.
Ahahahahahahahhahaha gdyby nie ból gardła, ryknąłbym ze śmiechu przed ekranem xD zginąłeś, bo pasowałeś do planu + miałem jeszcze nadzieję, że to wygramy. bo gdyby nie to, to może załatwilibyśmy Volva już wtedy, bo już wtedy o nim wiedzieliśmy.
Jayden Uczestnik LM
30.10.2016, 22:37
Kcurek napisał(a):Ahahahahahahahhahaha gdyby nie ból gardła, ryknąłbym ze śmiechu przed ekranem xD zginąłeś, bo pasowałeś do planu + miałem jeszcze nadzieję, że to wygramy. bo gdyby nie to, to może załatwilibyśmy Volva już wtedy, bo już wtedy o nim wiedzieliśmy.
Nie wiem, co tu takiego śmiesznego.
Nie chciałem zginąć szybko, więc grałem łagodniej. Wyszło jak wyszło. Nie żebym uważał siebie za jakieś chodzące zagrożenie albo ogara, ale grając agresywniej w poprzedniej grze, zginąłem na starcie. Chciałem tego uniknąć. Nie musisz uskuteczniać szydery.
Squbaniec Uczestnik LM
30.10.2016, 22:39
W poprzedniej edycji oboje Jayden zagraliśmy zbyt agresywnie i w złą osobę ładowaliśmy oskarżenia przez co padliśmy.
Kcurek Zwycięzca grupy
30.10.2016, 22:47
Szczerze to ja Twój post odebrałem tak, jakbyś już wtedy był na 1000% przekonany, że jestem w mafii, i jak Cię nie zabiję, to będziesz we mnie nawalał jak w bęben i szybko poślesz mnie do piachu. Bo powiedziałeś, że nie atakowałeś agresywnie akurat mnie Dlatego się tak śmiałem. Ale serio serio, jakbym nie wierzył już w zwycięstwo, naprawdę byłbym za biciem dla zasady w Volva, żeby tylko go odkryć, zanim on sam się odkryje.

A ostatnio zginąłeś z tego samego względu - pasowałeś do planu mafii. A że plan tamtej mafii był najprostszy z możliwych, czyli proste odwracanie logiki, to stało się, jak się stało.

Jak już mnie wywołałeś do tablicy, spójrz sobie na dziwaczne rozkminy po drugim mordzie (bo opis to był prztyczek w Ciebie) i zobacz, dlaczego sugerowanie się opisami mordów do niczego w zasadzie nie prowadzi xD
Jayden Uczestnik LM
30.10.2016, 22:53
Przyjąłem sobie ogólnie, przed grą, żeby nie atakować podejrzanych, jak dziki, a że wtedy byłeś po prostu na szczycie listy ze względu na opis mordu, to napisałem teraz, że nie przeprowadzałem ataku akurat na ciebie.
Kcurek Zwycięzca grupy
30.10.2016, 23:05
A właśnie, dla tych, co mają wątpliwości - zielony Kocur nie grałby inaczej. Zielony Kocur zostawiłby głos na Jaydena, za tekst "ryzykuję, że wśród dotąd wpisanych jest co najmniej jeden brudas" - to było tak oczywiste, że po cóż to pisać? Zielony Kocur nie wierzyłby Rasper i miałby dystans do Cichego. Serio serio. Tylko nie wyskoczyłby z detem ofc w taki sposób, bo byłby zielony.

Aha, tomus - Ty tak pierdzieliłeś, że Andrea Pirlo był taki zajebisty. Czytałem tę edycję i mam ważne pytanie - niby w czym? był zwykłym sobie księdzem, który nic nie ugrał, choć też niczego nie spieprzył, nie było go za bardzo widać. I ostatecznie nie znalazł bijącego mafią na kilometry Shimady xD
kaapi16321 Zwycięzca grupy
30.10.2016, 23:17
Ja mogę znów zagrać.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji