Największy symulant który was wkurza
Paolo92 Ćwierćfinalista
13.03.2017, 21:10
Oto moje nominacje:

1. Cristiano Ronaldo
2. Neymar
3. Suarez
4. Dani Alves
5. Busquets
6. Pedro
7. Bale
8. Pepe
9. Drogba
10. Oscar
11. Alba

Mój faworyt to Cristiano Ronaldo, on to miał zawsze we krwi, bawi a zarazem denerwuje mnie jak szuka "karnego" a jego "pływak" to juz przeszedł do historii.. mowa tu o gościu który aspiruje do miana najlepszego w historii, wzroście 188cm i sile fizycznej Neymar to czasem się wywraca dlatego że jest za lekki to go troche usprawiedliwia.

Swego czasu Busquets czy Alves to tez byli w tym "niezli" ale z czasem się ogarnęli, a CR nigdy.

Także tytuł najwiekszego symulanta wdg mnie przypada dla niego

zapraszam do dyskusji

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
pablorosak2000 Junior
13.03.2017, 22:22
Zdecydowanie Miroslav Radovic
Ostatnio zedytowany przez: pablorosak2000, 13.03.2017, 22:22
Hitsugaya_juve Ćwierćfinalista
14.03.2017, 12:15
Zdecydowanie Suarez.
!!!FORZA JUVE!!!
naimadkolo Triumfator
15.03.2017, 14:55
Zdecydowanie Jordi Alba. Większego symulanta jeszcze nie widziałem...
Cichyfx Legenda
15.03.2017, 17:08
Ooo zgadzam sie Alba potrafi zdenerwowac jak nikt inny
Jednak najbardziej to chyba Drogba. Nie widzialem w zyciu innego pilkarza, ktory by tak na kazdym kroku wymuszal karne.

Co do poprzednika, ktory wymienil tu Busquetsa. To chcialbym sie zapytac ile Sergio mial tych symulek w zyciu, ze sie go tak czepiaja ? wiekszosc tu chyba ocenia go po jednym zdarzeniu z Interem i sadzą, ze to u niego norma
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
Kcurek Zwycięzca grupy
17.03.2017, 22:41
Nie wiem, czy z Interem, czy nie, bo dla mnie Busquets to absolutny top 1 boiskowych płaczków, udawaczy, symulantów itd. I absolutnie nie zgadzam się z Paolo, że się ogarnął.

Trudno mi nie wypowiedzieć się na temat Oscara - facet wysoki, a postury piórka, to i nic dziwnego, że wciąż leży

Neymar też nurkuje, ale jakoś wybitnie mi tym nie podpadł... w przeciwieństwie do wspomnianego Busquetsa. Natomiast co do Cristiano... zdarza mu się, ale czy aż tak wybitnie często, to ja nie wiem.

Ciekawostka - połowa listy Paolo to piłkarze Barcelony. Przypadek?
VeBpl Triumfator
20.03.2017, 11:56
Oglądam większość meczy, prawie wszystkie Barcy, czytam wiele informacji na temat innych meczy i muszę powiedzieć, że rzadko symulacje się zdarzają. Symulacje Ronaldo? Pamiętam ze 2, Busquetsa 1, Jordi Alba 1. Jednak najgorszy jest Suarez po tym co zrobił w meczu PSG, ale nie jestem z tych co o tym za dużo rozmawiają bo jak wspomniałem- często to się nie zdarza.
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
elabarbara Junior
25.03.2017, 19:19
. Jeżeli, ktoś szuka wsparcia dla sportowców to polecam polską firmę ONICO. http://onico.pl/csr/ Od dłuższego czasu przyglądam się ich działalności i uważam, że to doskonały sponsor, który dba o każdy szczegół i troszczy się o sportowców. Niedawno odbyły się w Gdyni targi sportowe z wieloma świetnymi atrakcjami. Dodatkowo było stanowisko ONICO, gdzie uczestnicy mogli skorzystać z darmowych napojów i słodkości. Odbył się pokaz koszulek podpisanych- Pawła Zagumnego i Andrzeja Wrony, wieszak z nową kolekcją ONICO Politechniki Warszawskiej, a także wystawione 2 bieżnie. Myślę, że warto zapoznać się bliżej z firmą.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji