Forumowa mafia - ostatnie zbiórki
Kcurek Zwycięzca grupy
07.04.2017, 18:25
no to coś jest nie tak, wejdź do wątku, kliknij w jego profil i wyślij wiadomość
Janusz0 Debiutant
07.04.2017, 19:03
kurcze takich ilości sie nie spodziewałem
cichy84 Moderator
08.04.2017, 10:47
Kcurek napisał(a):no to coś jest nie tak, wejdź do wątku, kliknij w jego profil i wyślij wiadomość
Nic z tego, dalej to samo
zdj
Ostatnio zedytowany przez: cichy84, 08.04.2017, 10:48
Fabio Moderator forum
08.04.2017, 11:02
A na UJ dodajesz użytkownika "mafia"? Przez to nie możesz wysłać, temat wiadomości masz nizej
cichy84 Moderator
08.04.2017, 12:24
Bo myslalem ze to temat zwlaszcza ze Talar jest wpisane obok, debilne te forum jak cholera, wolę grać na tym... zresztą już gra ruszyła więc za późno by się dopisać
Kcurek Zwycięzca grupy
08.04.2017, 16:01
Właśnie tamto forum (od strony technicznej ofc) jest dużo lepsze od tego. Imo spory fail z Twojej strony, cichy. No ale na drugi raz już będziesz wiedział.
cichy84 Moderator
08.04.2017, 17:42
Wiem, człowiek uczy się na błędach, jestem już tak przyzwyczajony do tego, że tamto jest dla mnie dziwne - łatwiej wszystko wyszukać, dużo wiecej opcji i mozliwosci, ale do mafii wystarczy takie proste jak to, łatwiej się cytuje i jest bardziej przejrzyste

Poza tym te kreacje to gra idealna dla mafiozów - można pisać posty z dupy pasujące do danej kreacji, dużo łatwiej dla mafii, trudniej dla miasta
Fabio Moderator forum
09.04.2017, 20:13
Kuźwa tam za szybko to wszystko leci. Nie wejdziesz przez cały dzień i wieczorem masz 30stron do czytania...
Kcurek Zwycięzca grupy
09.04.2017, 20:24
Ty się ciesz, że tylko 30 xD w tej, co prowadziłem, napierdzielili stówę do G2 tu jest chwila przez G2 i raptem 51. kończymy.
Fabio Moderator forum
09.04.2017, 20:27
Tu macz jak dla mnie :V Nie nadrobie tego co straciłem wczoraj i dzisiaj :<
Paolo92 Ćwierćfinalista
10.04.2017, 00:32
Za dużo ludzi tam gra, jak się nie wchodzi z pół dnia to ciężko się czyta tyle tego spamu. Poza tym 25 osób to trochę za dużo 15 osób to optymalna liczba, tutaj fajniej było bo i mniej ludzi i mniej pisali mozna bylo wszystko ogarnąć na luzie
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Squbaniec Uczestnik LM
10.04.2017, 07:46
To nie jest tak jak tu,że dyskusje trwają naprawdę krótko, tam to jak dyskusja porządnie się zacznie to kilka stron co najmniej będzie Wiem co czujesz Fabio,sam nadrabiać musiałem te kilkanaście/dziesiąt stron kiedy mnie nie było, a i tak będzie się do tego ciężko odnieść z powodu,że już o czymś innym potrafią pisać.
Kcurek Zwycięzca grupy
10.04.2017, 08:36
Paolo, a dla mnie 25 to optimum, przy 30 bywa ciężko, a 15 to jednak nie ten kaliber, bo tylko 3 mafie i w ogóle tak jakoś mało wszystkiego. No ale ja chyba jednak jestem po prostu bardziej zajarany grą
Ostatnio zedytowany przez: Kcurek, 10.04.2017, 08:39
Paolo92 Ćwierćfinalista
10.04.2017, 08:48
Squbaniec napisał(a):To nie jest tak jak tu,że dyskusje trwają naprawdę krótko, tam to jak dyskusja porządnie się zacznie to kilka stron co najmniej będzie Wiem co czujesz Fabio,sam nadrabiać musiałem te kilkanaście/dziesiąt stron kiedy mnie nie było, a i tak będzie się do tego ciężko odnieść z powodu,że już o czymś innym potrafią pisać.
Tam jest więcej "shitpostingu" i pisania o dupie marynie, i przez to się odechciewa się tam czytać wszystkiego, a tutaj jak już graliśmy to konkrety leciały, kcurek jesteś MG na świecie łukasza?

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Kcurek Zwycięzca grupy
10.04.2017, 09:42
xD no to fakt, shitpostingu jest dużo za dużo, ale to już chyba kiedyś tłumaczyłem, że tak jest, jak się paru popieprzeńców dorwie do gry, zresztą ten shitposting jest po prostu agresją personalną w wielu przypadkach, co powoduje, że grać się odechciewa. Nie, nie jestem GM, nie jestem przecież Babel gram.
PeRRy Junior
10.04.2017, 10:32
Rasper napisał(a):
Kcurek napisał(a):Pomysł z bazą mailingową jak najbardziej na propsie, ale czy mamy to już ogarnięte od strony technicznej, czy trzeba by taki system stworzyć?
Można po prostu utworzyć skrzynkę na gmailu, wybrać osoby, które podejmą się opieki nad nią, utworzyć kontakty, potem zaznaczać wszystkich, wyślij i tyle
+1
PeRRy Junior
10.04.2017, 10:59
To pogralem
Squbaniec Uczestnik LM
16.05.2017, 18:15
Jak chce ktoś wiedzieć,to w tym tygodniu w piątek rusza kolejna edycja forumowej mafii na łukaszu.Kto się zarejestruje wysyła wiadomość prywatną ze swoim prawdziwym nickiem do Talara.
tomus88888888 Triumfator
16.05.2017, 19:51
Podbijam post Squbańca, jeśli ktoś jest zarejestrowany to zapraszam. Zagra mafijna śmietanka ze mną na czele

http://witajciewswiecielukasza.phorum.pl/

pw na konto Talar
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
tomus88888888 Triumfator
24.09.2017, 20:42
http://witajciewswiecielukasza.phorum.pl/

W najbliższy weekend (na początku albo pod koniec) rusza kolejna wspaniała edycja forumowej mafii. Zapraszam do rejestrowania się i wspaniałej zabawy
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji