Publicystyka » Gwiazda tygodnia

 • Gwiazdy tygodnia: Agüero, Götze, Vela

  Tym razem wybór był prosty. Wszyscy trzej zawodnicy byli pierwszoplanowymi postaciami w swoich drużynach i przyczynili się do wygranych. Cała trójka wpisała się również na listę strzelców.

  czytaj więcej
 • Gwiazdy tygodnia: Griezmann, Ribéry, Pirlo

  Wszyscy trzej zadziwiają swoją formą już od początku obecnego sezonu. Wszyscy trzej są z innej bajki. Co ich łączy? Na pewno miano „Gwiazdy tygodnia”, którym zostali właśnie uhonorowani.

  czytaj więcej
 • Gwiazdy tygodnia, gwiazdy sezonu

  Specjalnie na Wasze życzenie wracamy z cyklem, który najwidoczniej bardzo polubiliście. W tym sezonie postaramy się nieco urozmaicić ten dział. Zaczynamy nietypowo, ponieważ tym razem uhonorowanych zaszczytnym mianem „Gwiazdy tygodnia” zostanie kilku piłkarzy.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Real Sociedad

  Sezon kończymy wyróżnieniem dla całej drużyny. W pełni zasłużenie tytuł Gwiazdy Tygodnia zgarniają piłkarze z San Sebastián.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: David Beckham

  Idol z dzieciństwa, piłkarz, przy którego fenomenalnych uderzeniach się wychowywało, odchodzi na zasłużoną emeryturę. Na miano Gwiazdy Tygodnia zasłużył za całokształt kariery.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Frank Lampard

  Kibice Chelsea Londyn – jak wszyscy – mają w zespole swoich bohaterów i swoich wrogów. Jeden z tych pierwszych właśnie pobił klubowy rekord pod względem ilości strzelonych goli. I właśnie zapewnił Chelsea grę w Lidze Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Bastian Schweinsteiger

  Rzadko wyróżniamy w naszym dziale pomocników, lecz ciężko nie docenić tytanicznej pracy, jaką od początku sezonu wykonuje Niemiec. Przed Wami sylwetka Bastiana Schweinsteigera!

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Robert Lewandowski

  Założeniem reaktywowanego działu Gwiazda tygodnia było to, by przybliżać sylwetki bardziej i mniej znanych zawodników, którzy błysnęli ostatnio umiejętnościami. Robert Lewandowski w tym dziale już się znalazł. Ale teraz będzie tu po raz drugi.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Éric Abidal

  Któż inny zasłużył na to miano bardziej, niż gracz Barcelony, który oddaje swoje życie za pasję i to w dosłownym tego słowa znaczeniu?

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Sergio Agüero

  Wydawało się, że Sergio Agüero ten sezon może spisać już na straty. Popularny „Kun” błyskawicznie udowodnił jednak, że na boisku zawsze jest w stanie błysnąć. Ostatnie takie błyski dały mu miano Gwiazdy tygodnia w naszym serwisie.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Claudio Pizarro

  W minionym tygodniu nikt nie zasłużył sobie bardziej na miano Gwiazdy Tygodnia niż Claudio Pizarro. Mimo 35 lat na karku Peruwiańczyk zdobył cztery bramki i dołożył do tego dwie asysty. A to wszystko w jednym meczu.

  czytaj więcej
 • Gwiazda Tygodnia: Burak Yilmaz

  Jak jest Ronaldo po turecku? Burak. Burak Yilmaz. Taki slogan został ukuty przez tureckie media po kolejnych fenomenalnych występach bohatera niniejszego tekstu. Tytuł Gwiazdy Tygodnia wędruje do Buraka Yilmaza w pełni zasłużenie.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Diego López

  Wybór nowej Gwiazdy Tygodnia łatwy nie był. Wśród kandydatów wymieniani byli w naszej redakcji Philipp Lahm czy Carlos Tévez. Ostatecznie wybraliśmy Diego Lópeza, który ostatnich dwóch miesięcy nie mógł sobie lepiej wymarzyć.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Gareth Bale

  W najnowszej historii rubryki chyba nie było jeszcze Gwiazdy tak przekonującej, jak ta. Gareth Bale to piłkarz, którego śmiało można nazwać najlepszym jak na razie zawodnikiem roku 2013 w europejskich ligach. I nie ma w jego przypadku mowy o chwilowym wystrzale.

  czytaj więcej
 • Gwiazda tygodnia: Massimiliano Allegri

  Tym razem nietypowo. Gwiazdą Tygodnia nie zostanie piłkarz, a szkoleniowiec. Szkoleniowiec, który w ubiegłym tygodniu pokonał wielką Barcelonę. Niewielu się to udawało w trwającym sezonie, bowiem „Katalończycy” polegli wcześniej ledwie z dwiema drużynami. Ale znalazł się człowiek, który tego dokonał i to we wspaniałym stylu. I tym człowiekiem jest Massimiliano Allegri.

  czytaj więcej