Publicystyka » Analiza

 • Obowiązek United, obowiązek Moyesa

  Co prawda nie jest to zestawienie drużyn z cyklu hitu, ale w naszej opinii w tym dwumeczu nie będzie można narzekać na nudę. Który z zespołów wyjdzie z rywalizacji Olympiakos Pireus – Manchester United zwycięsko? Pod większą presją są bez wątpienia Anglicy, od których awansu po prostu się wymaga.

  czytaj więcej
 • Los oddał Borussii to, co jej zabrał

  Czy Borussia Dortmund mogła wymarzyć sobie łatwiejsze losowanie? Z jednej strony nie, bo Zenit Sankt Petersburg to być może najsłabszy zespół, jaki kiedykolwiek wyszedł z grupy Ligi Mistrzów. Z drugiej jednak strony mający ogromny potencjał zespół Luciano Spallettiego musi się kiedyś przebudzić.

  czytaj więcej
 • Analiza grup LM

  Przed ostatnią kolejką pozwoliliśmy sobie na analizę każdej z grup.Oto wyniki naszej pracy.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 21 października 2013

  Przerwa na mecze narodowych reprezentacji na szczęście już za nami. Za nami też kolejny emocjonujący weekend w europejskich ligach.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 30 września 2013

  6 porażek, 7 remisów, 19 zwycięstw. Coś Wam to przypomina? Równo tydzień temu prezentowaliśmy raport z niemal identycznym bilansem - tyle że wówczas drużyny z LM zanotowały jeden remis mniej i jeden tryumf więcej. Nie wszyscy jednak utrzymali tempo z ostatniej kolejki.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 26 września 2013

  Tym razem Raport ligowy – nie tylko ligowy, a to za sprawą meczów pucharowych, w których emocji było aż nadto. United wzięli rewanż na Liverpoolu, Bayern znów pokazał siłę, a w Belgii kanonada z Anderlechtem w roli głównej.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 23 września 2013

  Jak co poniedziałek, przed nami kolejny Raport ligowy. 20 zespołom udało się wygrać swoje mecze. 6 podzieliło się punktami, tyle samo musiało uznać wyższość rywali. Co ciekawe, tym razem doszło do trzech pojedynków drużyn, które mierzą się także w Lidze Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 16 września 2013

  Prezentujemy kolejny Raport ligowy. Jak w przededniu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów spisali się jej uczestnicy?

  czytaj więcej
 • Top 10: Transfery, których nikt się nie spodziewał

  Okienko transferowe zakończyło się już jakiś czas temu, a o najciekawszych transakcjach można było przeczytać na każdym praktycznie portalu – aż do znudzenia. My nudzić nie zamierzamy, więc postanowiliśmy podejść do tematu troszkę inaczej. Na początek transfery, których nikt się nie spodziewał. Albo spodziewali się ich nieliczni.

  czytaj więcej
 • Odzyskać dawny blask. Startuje Serie A

  Dziś rozgrywki rozpocznie ostatnia z najmocniejszych europejskich lig. Choć włoski futbol znajduje się ostatnio w kryzysie, Serie A warto śledzić. Choćby szukając odpowiedzi na pytanie, czy odzyska swój blask.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 19 sierpnia 2013

  Serwis LigaMistrzow.com ma przyjemność zaprezentować Państwu nową, jakże przydatną rubrykę. Odtąd w każdy poniedziałek będziemy zbiorczo zestawiać wyniki, jakie w swoich ligach osiągnęły zespoły grające w Lidze Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Tacy sami, a reszta za nami. Startuje Primera División

  W Primera División nie ma wielkiej filozofii. Mistrzem zostanie Real lub Barcelona. Reszcie stawki pozostanie natomiast walczyć o trzecie miejsce, które i tak będzie mogło być traktowane jak tytuł.

  czytaj więcej
 • Siadamy głęboko w fotelach. Premier League czas zacząć!

  Nie chcę umniejszać niczego lidze niemieckiej czy francuskiej, ale dla mnie sezon 2013/2014 rozpoczyna się 17 sierpnia. Jak dobrze, że 17 sierpnia już dziś. Dawka emocji przekroczy europejskie normy, bo oto startuje sezon Premier League!

  czytaj więcej