Patryk Młynarczyk - artykuły redaktora

 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Najświeższa, jeszcze gorąca, cotygodniowa garść ciekawostek wjechała na stół. Życzymy smacznej lektury, bez choćby jednego wzdęcia!

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 7 kwietnia 2014

  Jak tu skupić się dostatecznie dobrze na lidze, kiedy w przeciągu tygodnia rozstrzygnie się, kto zagra w półfinale Ligi Mistrzów? Jedni mocno szachowali siłami, inni bez kalkulacji zagrali pierwszym garniturem, często po prostu z konieczności z racji walki o najwyższe cele na kilku frontach.

  czytaj więcej
 • Garść ciekawostek po Lidze Mistrzów

  Piękne jubileusze, fantastyczne bramki, kontuzje największych gwiazd i po prostu futbol na najwyższym poziomie. Tym wszystkim uraczyły nas pierwsze spotkania ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Podsumowujemy to wszystko garścią ciekawostek dopiero teraz, po kilku dniach, gdy zdążył nieco opaść kurz, bowiem jest to jednocześnie wyciągnięcie całej esencji z pierwszych pojedynków ćwierćfinałowych, a zarazem wstępna zapowiedź wielkich emocji, które czekają nas już za kilkadziesiąt godzin w meczach rewanżowych.

  czytaj więcej
 • Gary Neville o wyścigu po mistrzowski tytuł w Anglii

  Gary Neville

  czytaj więcej
 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Cotygodniowa garść ciekawostek dopiero w środę. Nie chcieliśmy wypuszczać jej wczoraj, abyście nie brali pod wątpliwość każdej oddzielnej informacji i jednocześnie nie uwierzyli nam ostatecznie w żadne słowo napisane w tekście. Byłoby po prostu szkoda, bo naprawdę wiele interesujących i jak najbardziej prawdziwych faktów miało miejsce na przestrzeni ostatniego tygodnia.

  czytaj więcej
 • Ćwierćfinały LM w Multikinie z LigaMistrzow.com

  Już 1 i 2 kwietnia pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów UEFA na wielkim ekranie w jakości High Definition tylko w Multikinie!

  czytaj więcej
 • Szokujące doniesienia, hiszpański arbiter celowo wykartkował Lewandowskiego!

  Sensacyjne wieści przedstawiła wczoraj późnym wieczorem UEFA. Prowadzący rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Borussią Dortmund a Zenitem, Hiszpan Alberto Undiano Mallenco przyznał się, że szukał najbliższej możliwej okazji, aby pokazać Robertowi Lewandowskiemu żółtą kartkę, która wykluczy go z pierwszego ćwierćfinałowego meczu.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 31 marca 2014

  Ćwierćfinały Ligi Mistrzów za pasem. Porównajmy zatem jaką formę zaprezentowały w ostatni weekend pozostałe na placu boju drużyny.

  czytaj więcej
 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Za nami następny tydzień obfitujący w wiele interesujących wydarzeń w futbolowym świecie, zaś przed nami kolejna, pokaźna garść ciekawostek, dzięki której o wszystkich tych wydarzeniach przeczytacie.

  czytaj więcej
 • Mocne słowa Ronaldo po El Clásico

  Cristiano Ronaldo

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 24 marca 2014

  W piątek poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Pora zatem po raz pierwszy porównać formę poszczególnych drużyn przed decydującą fazą rozgrywek.

  czytaj więcej
 • Garść ciekawostek po Lidze Mistrzów

  Działo się, ojjj działo! Mimo prawdziwej klęski gospodarzy w pierwszych spotkaniach 1/8 finału Ligi Mistrzów, w meczach rewanżowych wydarzyło się naprawdę wiele ciekawego. Zapraszamy do zapoznania się z całą masą interesujących faktów po premierowych dwumeczach w Champions League w tym roku.

  czytaj więcej
 • Pep w dialogu ze swoją żoną o taktyce Bayernu

  Josep Guardiola

  czytaj więcej
 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Wyjątkowo, bo dopiero w środę przedstawiamy piątą już garść futbolowych ciekawostek z ostatniego tygodnia. Mamy nadzieję, że ten drobny poślizg wynagrodzi Wam interesująca treść kryjąca się w zanadrzu tego artykułu.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 18 marca 2014

  Ćwierćfinaliści, którzy zapewnili sobie awans w poprzednim tygodniu bez przerwy utrzymują wysoką formę. Jak zaprezentowały się drużyny, które dopiero w tym tygodniu powalczą o awans do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów? Zapraszamy na kolejny raport ligowy.

  czytaj więcej
 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Tradycyjnie już na początku tygodnia przedstawiamy garść przeróżnych interesujących faktów ze świata futbolu z kilku ostatnich dni. Co ciekawego wydarzyło się w ostatnim tygodniu? Zapraszamy do lektury!

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 10 marca 2014

  Już jutro pierwsza część spotkań rewanżowych w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Sprawdźmy zatem jak zaprezentowały się poszczególne drużyny w ostatni weekend. Czy goście w jakimkolwiek meczu w tym tygodniu będą w stanie odrobić straty i nawiązać jeszcze jakąkolwiek rywalizację?

  czytaj więcej
 • Mourinho wspomina pracę w Madrycie

  Jose Mourinho

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 4 marca 2014

  Prezentujemy kolejny raport ligowy. Za nami wszystkie spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, zaś przed nami tydzień przerwy w rozgrywkach przed meczami rewanżowymi. Jak prezentuje się w tym czasie forma poszczególnych drużyn?

  czytaj więcej
 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Mamy nadzieję, że nieobecność naszego cyklu w dniu wczorajszym nie przeraziła Was zbyt mocno. Bez obaw, po prostu od bieżącego tygodnia przesuwamy na stałe nasz nieustannie pachnący świeżością cykl na wtorek. Tymczasem zapraszamy do lektury najnowszych interesujących faktów ze świata futbolu.

  czytaj więcej
 • Garść ciekawostek po Lidze Mistrzów

  Za nami pierwsze starcia w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wzorem naszych cotygodniowych ciekawostek, tak samo będziemy wyszczególniali wszystko co najciekawsze po każdym odcinku rywalizacji w Champions League. Z delikatnym poślizgiem, bo dopiero w piątek podsumowujemy premierowe pojedynki w fazie pucharowej.

  czytaj więcej
 • Klopp o pladze kontuzji w drużynie

  Jürgen Klopp

  czytaj więcej
 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Mamy poniedziałek, więc przedstawiamy Wam drugi odcinek naszego nowego cyklu. Co interesującego przyniósł nam ostatni tydzień w futbolu? Zapraszamy do lektury!

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 24 lutego 2014

  Za nami kolejny tydzień, zaś przed nami kolejny raport ligowy, by odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie, co z tą formą? Jak jedni zareagowali po premierowych spotkaniach fazy pucharowej Ligi Mistrzów oraz w jakiej formie jest druga ósemka, która przystąpi do rywalizacji w tym tygodniu? Czy znowu gospodarze pierwszych starć dostaną surową lekcję futbolu od gości?

  czytaj więcej
 • Zmotywowany Pellegrini

  Manuel Pellegrini

  czytaj więcej
 • Futbolowy tydzień – garść ciekawostek

  Począwszy od dnia dzisiejszego serwis LigaMistrzow.com startuje z nowym cyklem – ,,Futbolowy tydzień – garść ciekawostek". W każdy poniedziałek będziemy w nim prezentowali różnego rodzaju fakty oraz ciekawostki, które miały miejsce podczas mijającego tygodnia w futbolowym świecie.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy – 17 lutego 2014

  Wraz z długo oczekiwanym wznowieniem rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów po przerwie zimowej, serwis LigaMistrzow.com powraca z regularnymi raportami ligowymi, by w zgrabnej i przejrzystej formie podsumowywać ligowe zmagania pozostałych na placu boju drużyn z Champions League.

  czytaj więcej