Regulamin serwisu i forum

 1. Rejestracja
  1. Rejestracja w serwisie LigaMistrzow.com jest całkowicie bezpłatna.
  2. Koniecznym warunkiem rejestracji jest podanie unikalnego na skalę serwisu LigaMistrzow.com loginu i adresu e-mail, na który to zostanie wysłany link aktywujący konto.
  3. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują szereg nowych możliwości, które nie są dostępne dla niezalogowanych 
  4. Z chwilą rejestracji użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą mailową aktualności dotyczących serwisu i innych treści reklamowych. Zgodę tę można wycofać, edytując odpowiednio profil.
  5. Zakładanie przez jedną osobę wielu kont (tzw. multikont) jest zabronione.
 2. Treści tworzone przez użytkowników (komentarze, posty na forum)
  1. Każdy użytkownik po zalogowaniu otrzymuje możliwość swobodnego komentowania treści zawartych w serwisie oraz wypowiadania się na forum.
  2. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści, które nie są własnością użytkowników. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych (patrz punkt 3. tego regulaminu).
  3. Każdy użytkownik ma możliwość edytowania swojej wypowiedzi. W przypadku komentarza maksymalny czas na edycję wynosi 5 minut, zaś w przypadku postu na forum 30 minut.
 3. Treści niepożądane
  1. Za treści niepożądane w serwisie LigaMistrzow.com uważa się:
   • Pornografię
   • Wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które nie mają nic wspólnego z zapałem kibica, a dodatkowo obrażają kluby, osoby piłkarzy, trenerów, działaczy, ich rodziny, jak również innych użytkowników
   • Treści o charakterze prowokacyjnym i wyśmiewczym
   • Krótkie, nic nie wnoszące do dyskusji wypowiedzi
   • Wklejanie linków innych stron w oderwaniu do kontekstu dyskusji. Miejscem, gdzie można dowolnie prezentować linki, są jedynie specjalnie do tego przeznaczone tematy na forum
   • Odtwórcze wypowiedzi oraz nieuzasadnione kopiowanie treści pochodzących z innych serwisów, np. newsów, felietonów, komentarzy itp.
   • Łamanie zasad polskiej pisowni (wspieramy inicjatywę: STOP BYKOM)
  2. Zabrania się użytkownikom używania innego koloru czcionki niż czarna, z wyłączeniem tematów, w których postanowiono zakaz ten znieść.
  3. Zabrania się umieszczania komentarzy i postów jeden pod drugim przez tego samego użytkownika.
  4. Usuwania wypowiedzi użytkowników mogą dokonywać tylko członkowie Redakcji serwisu.
 4. Bany i ostrzeżenia
  1. Ostrzeżenia w formie tekstowej nie wpływają na dostęp użytkownika do serwisu. Mają one jedynie na celu wskazać mu ewentualne błędy w korzystaniu z niego.
  2. W przypadku ignorowania ostrzeżeń przez użytkownika, dostęp do serwisu zostanie mu zablokowany (tzw. ban). W razie wyraźnego łamania regulaminu lub recydywy, Redakcja zastrzega sobie prawo do banowania bez uprzedniego ostrzegania.
  3. Bany zostają zakładane na określony czas, zależny od konkretnego przypadku.
 5. Rangi użytkowników
  1. Rangi użytkowników wprowadzone zostały w celu podniesienia atrakcyjności posiadanego konta.
  2. Każda aktywność w serwisie będzie nagradzana przyznaniem punktów do rankingu, zaś każde naruszenie regulaminu i zasad obowiązujących będzie skutkowało odejmowaniem punktów.
 6. Kontakt z redakcją
  1. W celu kontaktu z Redakcją należy skorzystać z opcji Formularz kontaktowy, dostępnej również w stopce serwisu. Pytania wysyłane w formie Prywatnych Wiadomości do redaktorów pozostaną bez odpowiedzi.