Valencia zdobywa kontaktowego gola. Rami.

Sirigu poradził sobie ze strzałem Costy.

Viera w miejsce Feghouliego.

76'

Menez wchodzi za Lavezziego.

76'

Dobre dośrodkowanie z głębi pola otrzymał Valdez, strzał Paragwajczyka tylko w boczną siatkę.

72'

Chantome odegrał do Ibrahimovicia, którego strzał zablokował Guaita.

66'

Dwójkowa akcja Lavezziego z Ibrahimoviciem zatrzymana przez Guaitę.

63'

Ponownie Lavezzi – ponownie górą w pojedynku z Argentyńczykiem okazał się Guaita.

61'

W rewanżu PSG. Strzał Lavezziego broni Guaita.

60'

Wspaniała piłka do Soldado zza obrońców. Hiszpan źle jednak opanował futbolówkę, która została wybita przez obrońców.

56'

Valencia atakuje. Strzał Costy zablokowany.

53'

Chantome zmienia Lucasa.

52'

..piłka wybita przez PSG trafiła do Pereiry, którego strzał został wybity na rożny.

51'

Valencia po zmianach odżyła. Rzut rożny dla Hiszpanów...

46'

Dwie zmiany w Valencii. Canales za Banegę oraz Valdez za Jonasa.

46'

Ruszamy z drugą połową.

Koniec pierwszej połowy.

Dwie minuty doliczone.

Lucas wpadł z prawej strony w pole karne i dograł do ustawionego na 11. metrze Pastore, który posłał piłkę do siatki.

42'

Gol! Pastore

38'

Pastore wyłożył piłkę Lavezziemu, pewnie broni Guaita.

37'

Rzut wolny dla Valencii, strzał  głową Jonasa nad bramką.

32'

Żółte kartki dla Verrattiego oraz Pereiry.

26'

W środku pola Banega traci piłkę. Kontra gości. Piłka trafiła do Lucasa, który przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

23'

Guardado z 13. metrów nad bramką.

20'

Wybita przez obrońców PSG piłka trafiła pod nogi Banegi. Strzał zawodnika gospodarzy obok słupka.

Valencia prowadzi grę, lecz akcję Hiszpanów są przerywane przed polem karnym PSG.

17'

Soldado przejął piłkę w środku pola, Hiszpan próbował lobować bramkarza PSG. Jego próbę pozostawimy bez komentarza.

12'

Valencia próbuje coś zdziałać w szesnatce PSG, rzut rożny dla „Nietoperzy", wybity przez obrońców paryżan.

10

W kolejnej akcji PSG już się nie myli. Wspaniałe wejście w pole karne Lavezziego. Piękny gol Argentyńczyka.

9'

Zza pola karnego słupek bramki Valencii obił Lucas.

Słupek PSG!

Zespoły badają się wzajemnie, nadal bez groźnych strzałów.

W pierwszych minutach spotkania sporo chaosu w grze obu drużyn.

2'

Na murawie leży Lucas.

1'

Zaczynamy spotkanie.

Ekipy wychodzą na plac gry.

PSG: Sirigu - Jallet, Alex, Sakho, Maxwell - Matuidi, Verratti - Pastore, Lucas - Lavezzi, Ibrahimovic.

Valencia: Guaita - Pereira, Rami, Costa, Guardado - Parejo, Tino Costa, Banega; Jonas, Feghouli - Soldado

Już za niespełna godzinę na Estadio Mestalla rozpocznie się pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Valencią a PSG. Zapraszamy do śledzenie relacji z tego spotkania na LigaMistrzow.com.