Koniec spotkania. Remis 1:1.

90+2'

Van Persie z woleja, Lopez na rzut rożny.

90+1'

Blisko Ronaldo, starania Portugalczyka nie zostały zwieńczone nawet strzałem. Od bramki De Gea.

Trzy minuty doliczone.

88'

Valencia ukarany napomnieniem.

85'

Ronaldo z wolnego, minimalnie nad poprzeczką.

84'

Ostatnia zmiana również w szeregach United. Anderson za Rooneya.

83'

Pepe w miejsce Alonso.

81'

Giggs wpada w pole karne, od bramki Lopez.

79'

Zamieszanie w polu karnym United, piłka trafia do ustawionego na 16. metrze Khediry, De Gea broni strzał Niemca.

77'

Higuain! Bezproblemowo futbolówkę łapię bramkarz United.

75'

Modric za Di Maria.

74'

Strzał Ozila, piłka odbiła się od zawodnika United i wyszła na rzut rożny.

73'

Valencia za Welbecka.

73'

W odpowiedzi niecelnie Higuain.

72'

Ponownie strzela Holender, piłkę z linii bramkowej wybija Alonso.

72'

Kontra Realu, strzał van Persiego, broni Lopez.

70'

Higuain płasko w pole karne, Ferdinand w ostatniej chwili wybył futbolówkę na rzut rożny.

67'

Kolejne wrzutki Realu są wybijane przez graczy gości.

64'

Schodzi Kagawa, na placu gry melduje się Giggs.

62'

Szarża Welbecka, zablokowana przez Varane'a.

61'

Strzał Coentrao z kilku metrów, fenomenalnie broni De Gea.

60'

Pierwsza zmiana w Realu. Higuain za Benzemę.

Obie ekipy próbują konstruować akcje ofensywne, w ostatnich minutach bez groźnych strzałów na bramki.

W ostatnich minutach tempo spotkania siadło.

53'

Kolejna próba skrzydłowego Realu, minimalnie obok prawego słupka.

52'

Strzał Di Maria z dystansu wprost w De Geę.

48'

Ronaldo po ziemi z 17. metrów. Pewnie broni De Gea.

47'

Strzał Jonesa głową nad bramką.

47'

Odważny początek United. Rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugie 45. minut. Obie ekipy bez zmian.

45+2'

Koniec pierwszej połowy.

45+1'

Znowu Ronaldo głową, Evans uniemożliwił oddanie Portugalczykowi cennego strzału.

45'

Rzut rożny dla United. Piłka trafia pod nogi Rafaela, który posłał futbolówkę w trybuny.

43'

Ronaldo z dystansu nad poprzeczką.

40'

Rafael otrzymuje żółtą kartkę.

39'

Ponownie Ozil na lewej stronie. Niemiec dograł piłkę w pole karne, zagrożenie zostało zażegnane przez graczy United.

38'

Doskonałe podanie z głębi pola otrzymał Ozil. De Ge wybił uderzenie Niemca na rzut rożny.

36'

Korner dla United, Lopez od bramki.

34'

Zamieszanie w polu karnym Realu, Rooney posyła piłkę obok słupka.

34'

Van Persie do Welbecka, Lopez blokuje strzał, rzut rożny.

32'

Van Persie wprost w Lopeza.

Di Maria z lewej strony dograł w pole karne, Ronaldo głową nie dał szans bramkarzowi United.

30'

Real doprowadza do remisu. Ronaldo

28'

Rzut wolny dla Realu z 35. metrów. Ronaldo w mur, poprawka Portugalczyka minimalnie obok lewego słupka.

Real próbuje kleić akcję ofensywne, bez skutku bramkowego.

23'

Di Maria z dystansu, De Gea sparował strzał na rzut rożny.

Pierwsza groźna akcja United. Z rzutu rożnego piłkę w pole karne na głowę Welbecka dosłał Rooney. Anglik precyzyjnym strzałem dał swojej ekipie prowadzenie.

20'

Gol! Welbeck!

Wysoki pressing Realu, United ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

17'

Kolejny rożny źle wykonany przez „Królewskich".

15'

Rożny dla Realu – piłka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym

Pierwsze minuty dla Realu, United nie potrafi przedrzeć się przez obronę „Królewskich".

12'

Uderzenie Benzemy zablokowane.

8'

Pierwszy strzał Ronaldo po ziemi obok bramki.

6'

Coentrao trafia w słupek!

5'

Zółtko dla van Persiego.

4

Real ciągle w natarciu. Strzelał Di Maria, tuż obok słupka.

2'

Pierwsza sytuacja Realu, Khedira niecelnie.

1'

Od środka rozpoczyna Real.

Ekipy wychodzą na plac, gry, hymn Ligi Mistrzów.

Real Madryt: Diego López, Varane, Sergio Ramos, Coentrão, Khedira, Ronaldo, Benzema, Özil, Xabi Alonso, Arbeloa, Di María.

Skład United:  De Gea, Rafael, Ferdinand, Evans, Evra, Jones, Kagawa, Carrick, Welbeck, Rooney, Van Persie.

Real Madryt vs. Manchester United – pojedynek, który już od czasu losowania elektryzował kibiców na cały świecie. Walczący o uratowanie obecnego sezonu Hiszpanie zmierzą się z „Czerwonymi Diabłami", którzy praktycznie zapewnili już sobie tytuł mistrzowski. Kto wygra? Przekonamy się za niecałe dwie godziny.