Relacja na żywo: Galatasaray - Schalke 04
Rozpoczęcie: 20.02.2013, 20:45 (środa)
90+2'
Koniec spotkania. Schalke wywozi z trudnego terenu remis, który na pewno stawia ich w lepszej sytuacji przed rewanżem.
90'
Faule mnożą się na boisku co skutkuje kolejnymi kartkami. Tym razem ukarany został Selçuk İnan (Galatasaray).
87'
Amrabat faulowany przez Högera, sędzia słusznie pokazuje żółtą kartkę dla gracza Schalke.
84'
Dwie kolejne zmiany. W Schalke wchodzi Barnetta w miejsce Draxlera. Zaś po drugiej stronie boiska pojawia się Umut Bulut za Sarıoğlu.
79'
Akcja za akcje. Najpierw dobrą interwencją popisuje się Hildebrand (Schalke) po strzale Sarıoğlu. Minutę później po kontrze, Draxler (Schalke) minimalnie strzelał obok słupka bramki gospodarzy.
78'
Kolasinac (Schalke) ukarany żółtą kartką za faul na Sarıoğlu (Galatasaray).
75'
Mamy kolejną zmianę w drużynie gości. W miejsce Huntelaara wchodzi Pukki.
W drugiej połowie meczu nie widzimy już tak dobrego widowiska jakie było w pierwszej części gry. Duży wpływ na to ma na pewno słaby stan murawy na Türk Telekom Arena.
71'
Selçuk İnan (Galatasaray) wykonuje rzut rożny.
68'
Nounkeu (Galatasaray) ukarany przez sędziego żółtym kartonik po faulu na Huntelaarze.
66'
Kolejna zmiana w spotkaniu. Na boisku melduje się Eboué znany ze swojej wszechstronności na boisku. Schodzi zmęczony już Altıntop.
64'
Bastos (Schalke) oddaje dobry strzał z 30 metrów, który nie znajduje jednak drogi do bramki strzeżonej przez Muslera.
58'
Drogba (Galatasaray) zdołał oddać strzał po podaniu Amrabata lecz nie mogło to zagrozić dobrze spisującemu się w tym spotkaniu Hildebrandaowi.
57'
Bastos (Schalke) z rzutu rożnego.
55'
Dobra akcja gości. Piłkę z prawej strony wrzucał Draxler, lecz Farfán marnuję dobrą sytuację strzelając prosto w obrońcę Galatasaray.
52'
Rzut wolny dla Galatasaray. Tym razem fauluje Farfán, poszkodowanym Riera.
51'
Riera (Galatasaray) uderza celnie na bramkę. Dobrą interwencą popisuje się Hildebrand.
48'
Trzecia żółta kartka w spotkaniu. Ukarany zawodnik gospodarzy Amrabat za faul na Farfánie.
46'
Rozpoczynamy drugą połowę meczu.
46'
Trener Galatasaray decyduje się na pierwszą zmianę. Na drugą część meczu wejdzie Amrabat w miejsce Sneijdera, który nie imponuje formą.
45+2'
Obie drużyny schodzą na przerwę.
45'
Asystę przy golu zalicza Farfán. Sędzia przedłuża pierwszą część spotkania o 2 minuty.
45'
Wyśmienita kontra w wykonaniu gości!! Mamy wyrównanie, strzelcem gola Jones!!
42'
Farfán (Schalke) zdobywa kolejny rzut wolny dla swojej drużyny po faulu Felipe Melo (Galatasaray).
38'
Burak Yılmaz stanął przed okazją na podwyższenie prowadzenia, jednak Hildebrand zażegnał niebezpieczeństwa i świetnie zablokował strzał najlepszego strzelca Galatasaray.
37'
Defensywa Schalke kolejny raz łapie Buraka Yılmaza w pułapkę ofsajdową.
35'
Żółta kartka dla Jonesa! Piłkarza zabraknie w rewanżu. To spore osłabienia dla drużyny tureckiej.
30'
Kolejny rzut rożny dla gości. Wykonawcą Farfán.
29'
Farfán (Schalke) został faulowany na wysokości pola karnego. Jednak dośrodkowanie z rzutu wolnego Bastosa zostało zablokowane przez piłkarzy Galatasaray.
26'
Sneijder (Galatasaray) próbował uderzenia zza pola karnego, jednak jego strzał nie sprawił problemów Hildebrandowi.
22'
Burak Yılmaz (Galatasaray) złapany na spalonym.
21'
Z narożnika boiska Farfán (Schalke). Akcja kończy się strzałem Bastosa, lecz piłkę blokuje Semih Kaya (Galatasaray).
18'
Poprzeczka ratuje Schalke! To powinna być druga bramka dla gospodarzy, lecz Altıntop fatalnie się myli. Wciąż 1-0.
17'
Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został bramkarz gospodarzy Muslera.
15'
Pierwszy rzut rożny dla gości. Przed świetną okazją na wyrównanie staną Höwedes, lecz piłka po jego strzale nie znalazła drogi do bramki Muslery.
12'
Asystę przy bramce zalicza Selçuk İnan.
12'
GOOL!! Gospodarze wychodzą na prowadzenie, strzelcem niezawodny Burak Yılmaz.
7'
Huntelaar fauluje Sneijdera na środku boiska, rzut wolny dla Galatasaray.
1'
Już w pierwszej minucie Schalke stworzyło pierwszą groźną sytuację za sprawą Jonesa, Muslera popisał się jednak dobrą interwencją.
1'
Rozpoczynamy spotkanie.
Trener Schalke Jens Keller, wspominał wczoraj, że nie może doczekać się dzisiejszego meczu. Dziś okaże się, jak dobrze przygotował swoją drużynę, która trzeba powiedzieć, spisuje się kiepsko od kilku meczy.
Galatasaray: Muslera, Nounkeu, Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Felipe Melo, Riera, Sneijder, Drogba, Burak Yılmaz.
Ławka rezerwowych: Eray İşcan, Hakan Balta, Eboué, Kurtuluş, Emre Çolak, Amrabat, Umut Bulut.
Schalke: Hildebrand, Höwedes, Matip, Kolasinac, Bastos, Höger, Jones, Draxler, Neustädter, Farfán, Huntelaar.
Ławka rezerwowych: Fährmann, Metzelder, Fuchs, Barnetta, Meyer, Obasi, Pukki.