Arbiter dolicza aż 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

83'

Mangala brutalnie fauluje. Ma szczęście, że dostał tylko zółtą kartkę.

Goście nie poddają się i walczą dalej. Zdołają strzelić gola?

81'

Maicon zdobywa bramkę uderzeniem głową! Niestety, arbiter odgwizduje spalonego...

80'

Porto będzie miało dogodną sytuację z rzutu wolnego.

78'

Piazón za Saviolę.

A strzelcem bramki Santa Cruz, który chwilę temu pojawił się na boisku.

77'

GOL! Málaga strzela bramkę!

76'

Jackson Martínez marnuje sytuację na strzelenie gola.

75'

James Rodríguez będzie wykonywał rzut wolny.

74'

Santa Cruz za Júlio Baptistę. Gospodarze pokuszą się o bramkę?

Goście wykorzystali limit zmian.

69'

Atsu wchodzi za Alexa Sandro.

Málaga nadal dominuje na boisku, ale nie potrafi przełożyć tego na wynik.

64'

Toulalan otrzymuje żółtą kartkę za swój wślizg. Niepotrzebne zachowanie.

62'

Gospodarze mozolnie konstruują swój atak. Isco ją wykańcza, ale bez korzyści dla drużyny.

58'

Isco mógł ponownie wpisać się na listę strzelców, zabrakło nieco szczęścia...

58'

Maicon za Varelę.

58'

Saviola bliski strzelenia bramki! Defensywa Porto ratuje sytuację.

Posiadanie piłki na korzyść gości. 42% - 58%.

56'

Dobra akcja Porto przerwana przez gospodarzy.

54'

Za mocne dośrodkowanie Gámeza pewnie wyłapuje Helton.

Málaga złapała wiatr w żagle, widać, że drużyna chce jak najszybciej wykorzystać fakt, iż gra w przewadze.

49'

Defour wylatuje z boiska!

46'

Zaczęli. I od razu zmiana, James Rodríguez wchodzi za João Moutinho.

Prawdziwy „Golden Boy”.

Isco

Koniec pierwszej połowy. La Rosaleda szaleje ze szczęścia. Co przyniesie druga część?

43'

Piękna bramka! Isco bohaterem!

40'

Saviola trafia do siatki! Lecz sędzia dopatrzył się przewinienia i bramki nie uznał...

36'

Co za uderzenie! Antunes, ale Helton broni równie wspaniale.

33'

Gámez fauluje. Jak tak dalej pójdzie obie drużyny mogą zakończyć mecz bez kilku zawodników.

31'

Joaquín marnuje dobrą sytuację. Zamiast podawać do partnerów strzelił bardzo niecelnie.

30'

Okres naprawdę brzydkiej gry. Tym razem Alex Sandro ukarany.

28'

Demichelis za faul na Jacksonie Martínezie dostaje żółty kartonik.

27'

Defour uderza na bramkę, ale nieco za mocno.

26'

Saviola na spalonym. Gdyby nie to gospodarze mogliby prowadzić 1:0.

24'

Defour dostaje żółtą kartkę, choć kontaktu nie było. Isco sprytnie oszukał arbitra.

24'

Lucho González uderza na bramkę, ale jego strzał został zablokowany. Tylko rzut rożny.

20'

Isco marnuje kontrę.

19'

Rzut rożny dla Porto. Wykorzystają szansę?

17'

Otamendi ukarany żółtą kartką, a gospodarze mają dobrą okazję z rzutu wolnego.

14'

Za wysoko uniesiona noga Martíneza. Tym razem jednak bez kartki.

12'

Júlio Baptista wysoko ponad bramką.

Porto zaczyna atakować coraz odważniej, widocznie chce jak najszybciej zdobyć bramkę.

9'

Danilo strzela na bramkę. Niestety niecelnie.

8'

A teraz z kolei piłki nie opanował Joaquín.

7'

Wspaniałe podanie do Martíneza! Niestety, nie zdołał opanować piłki w polu karnym przeciwników.

2'

Wysoki presing gospodarzy może się podobać. Widać, że piłkarze Málagi są bardzo zmotywowani.

1'

Początek nieco chaotyczny w wykonaniu obu drużyn.

Weligton i Iturra muszą uważać na kartki. Goście są czyści.

Hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy!

Jak dla mnie mecz na La Rosaleda będzie ciekawszy i bardziej emocjonujący niż ten w Monachium. I coś mi się wydaje, że to gospodarze awansują dalej.

João Moutinho przed meczem: – Każdy, kto występuje w Lidze Mistrzów ma nadzieję zajść jak najdalej. Jednak my koncentrujemy się jedynie na meczu z Málagą, nie patrzymy dalej.