Kontra Bayernu, Robben sam wykańcza atak, broni Buffon.

Zmiana również w Bayernie. Gustavo za Ribery'ego.

79'

Giaccherini za Marchisio.

78'

Koronkowa akcja Mullera z Martinezem, uderzenie Niemca z dystansu minimalnie obok bramki.

74'

Pogba z dystansu - za lekko, broni Neuer.

69'

Padoin schodzi. Pojawia się Isla.

66'

Matri za Quagliarellę.

66'

Kontratak Bayernu. Muller marnuje doskonałą szansę, Niemiec przenosi piłkę nad poprzeczką.

64'

Mandzukić! Gol! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka trafia do Martineza - broni Buffon, przy dobitce Mandzukicia golkiper Juve był już bezradny.

Bayern kontroluje spotkanie, Juve brakuje argumentów, by pokonać Neuera.

58'

Alaba wprost w Buffona.

57'

Doskonała kontra Bayernu. Strzał Robbena zatrzymał się na słupku.

53'

Alaba z dystansu wysoko w trybuny.

50'

Seria rzutów rożnych dla Bayernu, spokojnie radzą sobie z nimi defensorzy Juventusu.

48'

Quagliarella! Futbolówka o centymetry minęła bramkę Neuera.

47'

Pirlo z wolnego, rykoszet od mur pewnie łapie Neuer.

46'

Bayern rozpoczął decydującą połowę dwumeczu.

45+2'

Koniec pierwszej połowy.

45+1

Ribery za lekko, prosto w bramkarza.

44'

Robben nad bramką.

40'

Pirlo z rzutu wolnego dograł w pole karne, piłkę wybitą przez obrońców zgarnął piłkarz Juve – zabrakło niewiele.

39'

Buffon broni strzał Alaby.

36'

Pogba zbyt długo składał się do strzału, Francuz zablokowany.

35'

van Buyten prosi o zmianę, Belga zmienia Boateng.

32'

Akcja Bayernu, Muller zza szesnastki obok bramki.

29'

Strata Bayernu w środku pola, strzał Quagliarellii z 25. metrów nad bramką Neuera.

27'

Pogba dogrywa w pole karne, nikt z kolegów Francuza nie skierował piłki do bramki.

23'

Pirlo mocno z wolnego, Neuer piąstkuję piłkę na rzut rożny.

23'

Faul Lahma na Marchisio na 17. metrze. Doskonała szansa dla Juventusu.

22'

Robben w trybuny.

Spokojniejszy fragment spotkania, Bayern spokojnie buduje atak pozycyjny.

Bayern powoli przejmuje kontrole nad meczem.

13'

Bonucci fauluje Mullera, żółtko dla obrońcy Juve,

9'

Ribery wpadł na prawej stronie, strzał Mandzukicia zablokowany.

8'

Marchisio wysoko nad bramką.

6'

Mandzukić za faul na Chiellinim ukarany kartką. Napastnik Bayernu nie zagra w kolejnym spotkaniu.

Chiellini leży na murawie.

Pierwsze minuty dla Juve, Włosi praktycznie nie schodzą z połowy Bayernu.

2'

Lekki strzał Vucinicia, bez problemów łapie Neuer.

1'

Ruszamy!

Hymn Ligi Mistrzów.

Drużyny wychodzą na boisko.

Bayern: Neuer, Dante, Van Buyten, Lahm, Ribéry, Javi Martínez, Robben, T. Müller, Alaba, Schweinsteiger, Mandžukić. Zmiany: Starke, Rafinha, Boateng, Shaqiri, Luiz Gustavo, Pizarro, Gomez.

Juventus: Buffon, Chiellini, Barzagli, Bonucci, Pogba, Marchisio, Padoin, Pirlo, Asamoah, Vučinić, Quagliarella. Zmiany: Storari, Martin Cáceres, De Ceglie, Peluso, Giaccherini, Isla, Matri.

Już za 45. minut w Turynie rozpocznie się rewanżowe spotkanie między Juventusem a Bayernem Monachium. W pierwszym spotkaniu Bawarczycy ograli Włochów 2:0, jak będzie dzisiaj? Zapraszamy na relację.