Relacja na żywo: Borussia D. - Málaga
Rozpoczęcie: 09.04.2013, 20:45 (wtorek)
90+4'
Koniec spotkania! Borussia udowadnia, że zawsze należy grać do końca. 3-2 po bardzo dobrym i emocjonującym spotkaniu. Borussia w półfinale!!
90+3'
3-2!!! SANTANAAAAA! CO ZA EMOCJE!
90+1'
GOOOOL!! WIELKIE EMOCJE W DORTMUNDZIE. STRZELCEM REUS. 2-2
Sędzia doliczył cztery minuty.
88'
Toulalan ukarany żółtą kartką.
87'
Z boiska schodzi Joaquín, w jego miejsce na boisku melduje się Portillo.
86'
Hummels w miejsce Gündoğana.
83'
Na boisku pojawił się Santa Cruz w miejsce Júlio Baptistę, który asystował przy drugiej bramce dla gości.
82'
GOL DLA MALAGI!!! ELISEU STRZELA GOLA DAJĄCEGO PROWADZENIE GOŚCIOM.

81'
Na boisku strasznie nerwowo. Obie ekipy faulami przerywają akcje przeciwnika.
79'
Kolejna wyśmienita sytuacja Borussi. Piłkę znowu na rzut rożny odbija Caballero. Bramkarz gości gra dziś wyśmienite zawody.
76'
Jak to nie wpadło? Fantastyczna okazja Borussi, piłkę szczęśliwie odbija na rzut rożny Caballero po strzale Reusa. Wciąż remis w Dortmundzie.
74'
Zmiana również w drużynie gości. W miejsce Dudy wchodzi Eliseu.
73'
Niecelny strzał Dudy.
72'
Pierwsze zmiany w meczu. Błaszczykowskiego zmienia Schieber, a w miejsce Bendera wchodzi Nuri Şahin.
70'
Fantastyczne uderzenie zza pola karnego Toulalana, Weidenfeller broni jego strzał.
69'
Piłka po strzale Lewandowskiego wpada do bramki Malagi. Wcześniej jednak na pozycji spalonej znajdował się Błaszczykowski.
66'
Duda fauluje Lewandowskiego. Piłkę z rzutu wolnego dogrywa Reus. Jednak jego podanie jest bardzo niedokładne.
66'
Toulalan złapany na spalonym.
65'
Zagranie ręką Subotića, rzut wolny dla Malagi.
62'
Sędzia ukarał żółtą kartką Gámeza (Málaga).
60'
Schmelzer ukarany żółtą kartką.
60'
Piszczek wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny gdy po jego strzale piłka odbiła się za linię końcową od Sergio Sáncheza.
56'
Reus wykonuje rzut rożny dla swojej drużyny. Zawodnicy Malagi udanie interweniują w polu karnym.
53'
Götze marnuje świetną okazję na gola. Jeśli Borussia chce wyjść zwycięsko z tego pojedynku to zawodnicy muszą wykorzystywać takie okazje.
52'
Isco przedzierał się prawą stroną i dobrze dośrodkował w pole karne. Obrońcy Borussi udanie wybili jednak piłkę.
51'
Faulowany Reus. Sprawcą Sergio Sánchez.
48'
Po strzale Joaquína fantastyczną interwencją popisał się Weidenfeller. Bramkarz gospodarzy uratował swoją drużynę przed utratą gola. Rzut rożny dla Malagi.
47'
Dobra akcja gospodarzy. Götze dobrze obsłużył Lewandowskiego, ten jednak strzelił prosto w Willy;ego.
46'
Camacho fauluje Lewandowskiego. Rzut wolny dla Borussi.
46'
Rozpoczynamy drugą połowę meczu.
45+2'
Sędzia zaprosił obie ekipy do szatni na przerwę. Ciąg dalszy emocji już za 15 minut.
45+2'
Weidenfeller broni strzał Joaquína.
45'
Schmelzer próbował strzału z daleka. Piłkę zablokował jednak Gámez czym ułatwił dobrą interwencję Willy'emu.
Fenomenalna asysta Reusa.
40'
MAMY WYRÓWNANIE!! LEWANDOWSKI!! 1-1

39'
Götze na spalonym.
37'
Sergio Sánchez blokuje strzał Reusa.
35'
Z rzutu rożnego Joaquín.
Goście grają bardzo uważnie w obronie, nie dopuszczają do bramki zawodników Borussi.
33'
Subotić na spalonym.
32'
Rzut rożny dla Borussi. Götze z narożnika boiska.
Jednego jesteśmy pewni, to spotkanie nie zakończy się dogrywką i rzutami karnymi. Drużyna z Borussia musi strzelić teraz dwie bramki aby awansować.
25'
GOL dla Málagi!! Joaquín zdobywa bramkę po podaniu Isco.
24'
Demichelis bardzo dobrze w obronie. Nie dał przepchnąć się Lewandowskiemu czym na pewno uchronił swoją drużynę przed dobrą okazją na gola.
20'
Piszczek fauluje Isco.
16'
Akcja Götze - Lewandowski. Nieudana próba przelobowania bramkarza gości.
15'
Götze złapany na spalonym.
Obie ekipy grają bardzo niedokładnie i nie potrafią znaleźć odpowiedniego rytmu w grze. Widać jak duża presja ciąży na zawodnikach obu drużyn, stawką tego meczu jest przecież półfinał Ligi Mistrzów.
10'
Bender fauluje Joaquína, pierwsza żółta kartka w meczu.
9'
Obrońcy Málagi bardzo czujnie. Na spalonym złapany Lewandowski.
3'
Joaquín ładnie przedzierał się w polu karnym Borussi, lecz obrońcy zdołali przerwać akcję Málagi.
1'
Rozpoczynamy spotkanie.
Posłuchajcie co przed meczem powiedział trener Borussi Jürgen Klopp.
Borussia D.Dortmund: Weidenfeller, Subotić, Piszczek, Santana, Schmelzer, Bender, Gündoğan, Götze, Reus, Błaszczykowski, Lewandowski
Ławka rezerwowych: Langerak, Hummels, Kehl, Leitner, Şahin, Grosskreutz, Schieber.
MálagaMálaga: Willy, Gámez, Demichelis, Sánchez, Antunes, Camacho, Joaquín, Toulalan, Duda, Isco, Baptista
Ławka rezerwowych: Kameni, Lugano, Piazón, Eliseu, Portillo, Saviola, Santa Cruz.

Już niebawem przeniesiemy się do Dortmundu aby śledzić rewanżowe spotkanie Borussi z Hiszpańską Málagą. Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się bezbramkowym remisem więc dziś Borussia, aby awansować, potrzebuje zwycięstwa. Drużynie Malagi wystarczy remis bramkowy lub zwycięstwo. Na pewno nikt z was nie chciałby aby nie padły dziś bramki i sprawę awansu miały rozstrzygać rzuty karne.

W drużynie niemieckiej zagra dziś trzech Polaków. Zobaczcie w jakich składach wybiegną dziś obie ekipy.