Zaraz początek drugiej połowy. Barca się przebudzi?

Messi jak na razie bez wyrazu i dość kiepsko się spisuje, jak na swoje umiejętności...

Faul Alexisa na Javi Martínezie, tym razem bez konsekwencji.

39'

Bartra upomniany przez arbitra.

38'

Nieporozumienie w polu karnym gospodarzy. Na szczęście piłkarze Heynckesa zdołali wyjść obronną ręką z tej sytuacji.

37'

Gomez za faul taktyczny.

36'

Wspaniała walka Müllera i Jordiego Alby. Rzut rożny dla Bayernu.

35'

Przerwana akcja Barcelony.

35'

Gospodarze coraz bardziej dominują w środku pola...

32'

Kolejna okazja dla Bayernu! Będzie tylko rzut rożny.

31'

Na Allianz Arena kibice dopingują jeszcze bardziej swój zespół, chcąc, aby „Bawarczycy” zadali kolejny cios.

30'

Co za okazja! Dante ratuje Bayern, tylko rzut rożny dla gości.

28'

Ostre starcie Busquetsa i Javi Martíneza.

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Müller!

22'

Szansa Bayernu z kontrataku... Zmarnowana przez Gomeza.

18'

Lahm w polu karnym, a przy nim czterech zawodników Barcelony...

Wygląda na to, że piłkarze Bayernu słusznie domagali się karnego. Piqué wyraźnie zagrał piłkę ręką.

16'

Wywalczony przez Lahma rzut rożny nie przyniósł korzyści.

15'

Lahm strzela z dystansu, lecz został zablokowany. Gospodarze domagają się rzutu karnego.

14'

Barcelona znów zdecydowanie przeważa w posiadaniu piłki, lecz obecnie nie przynosi to żadnych korzyści.

10'

Wysoki pressing przyjezdnych.

9'

Piqué uderza głową, ale bardzo niecelnie.

8'

Pierwszy rzut rożny dla Barcy.

7'

Powoli swoją akcję konstruuje Barcelona...

4'

Kolejny atak Bayernu przerwany przez defensywę gości.

3'

Schweinsteiger fauluje Xaviego w środku pola.

2'

Robben i Valdes broni.

1'

Rozpoczęli!

Hymn Ligi Mistrzów...

Jeszcze tylko 10 minut! Szykuje się zacięte starcie gigantów. Jakie są Wasze typy?

Tunel na Allianz Arena, jakim wyjdą dziś obie drużyny.