Relacja na żywo: Borussia D. - Real Madryt

Koniec spotkania. Borussia bliżej finału!

Bliski zdobycia bramki Varane, jedynie obok bramki.

Ramos ukarany żółtą kartką.

90+1'

Ostatnia zmiana w Borussii. Schieber za Gundogana.

90'

4. minuty doliczone.

89'

Kapitalne podanie do Ronaldo, genialnie Portugalczyka zatrzymuje Weidenfeller.

Ostatnie minuty spotkania, nic już nie odbierze Borussii zwycięstwa.

83'

Piszczek opuszcza boisko, na nim melduje się Grosskreutz.

82'

Kehl wchodzi za Błaszczykowskiego.

Robert Lewandowski jest pierwszym piłkarzem, który strzelił Realowi 4 bramki w rozgrywkach LM.

80'

Kaka za Alonso.

78'

Lewandowski z 25. metrów. Z najwyższym trudem broni Lopez.

78'

Reus otrzymuje kartkę za strzał po gwizdku sędziego.

76'

Khedira z ostrego kąta, wychodzący z bramki Weidenfeller zatrzymuje Niemca.

70'

Lewandowski z żółtą kartką.

69'

Pierwsze roszady Mourinho. Benzema za Higuaina oraz Di Maria za Modricia.

67'

Lewandowski! 4:1! Deklasacja!

66'

Karny dla Borussii! Alonso sfaulował Reusa.

64'

Ozil ukarany napomnieniem.

63'

Odpowiedź Realu. Alonso z wolnego dograł do Ramosa ustawionego w polu karnym. Strzał Hiszpana pewnie broni bramkarz BVB.

62'

Wspaniały rajd Gündoğan zwieńczony strzałem, Lopez z najwyższym trudem przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.

58'

Modrić po ziemi, broni Weidenfeller.

Lewandowski ponownie doskonale odnajduje się w polu karnym „Królewskich" i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Lopezowi.

56'

Lewandowski ponownie ukąsił Real!

54'

Khedira ukarany żółtą kartką.

Lewandowski doskonale odnalazł się w polu karnym Realu po podaniu Reusa. Polak odwrócił się w kierunku bramki i ponownie pokonał Lopeza.

50'

Lewandowski. 2:1!

46'

Od środka zaczyna Borussia.

Koniec pierwszej połowy. 1:1.

Błąd defensywy Borussii. Kontratak przyjezdnych. Higuain wyłożył piłkę do Ronaldo, który skierował ją do pustej bramki.

43'

Ronaldo! 1:1!

43'

Reus pada w polu karny Realu, sędzia każe grać dalej.

41'

Strzał Alonso z dystansu zablokowany.

Borussia raz za razem gości pod szesnastką Realu, na razie bez groźnych strzałów.

29'

Seria rzutów wolnych dla Realu, bez zagrożenia dla bramki BVB.

Kolejny wolny dla Realu. Dośrodkowanie Alonso wybite przez obrońców.

Gündogan: 23 podania 91% celności podań. Alonso: 17 podań 76% celności podań – Borussia dominuje w środku pola.

23'

Ręka Bendera, rzut wolny dla Realu z 30. metrów. Weidenfeller piąstkuje strzał Ronaldo.

19'

Wstrzelenie Ronaldo po ziemi w pole karne, „czyści" Hummels.

17'

Real bezradny. Ronaldo fauluje Piszczka.

Borussia spokojnie rozgrywa piłkę.

Real ma trudności z przedostaniem się pod bramkę Borussii.

Z lewej strony piłkę w pole karne dosłał Gotze, Robert Lewandowski wygrał pojedynek z Pepe i posłał piłkę do bramki.

8'

Gol! Lewandowski!

7'

Szansa dla Borussii. Wspaniały rajd Reusa, którego strzał z najwyższym trudem obronił Lopez, do odbitej piłki zdążył Robert Lewandowski. Próba Polaka z ostrego kąta została zablokowana.

3'

Pierwsze wstrzelenie piłki w pole karne Realu, wybijają obrońcy.

Spokojny początek spotkania, obie drużyny badają się wzajemnie.

1'

Ruszamy! Od środka goście z Madrytu.

Hymn Ligi Mistrzów.

Już za 45. minut drużyny wyjdą na murawę.

Mourinho: Kiedy dołączyłem do zespołu, Real był niezły, lecz nie należał do czołówki. Dopracowaliśmy wiele elementów i teraz jesteśmy drużyną, której nie zadowala zajęcie drugiego miejsca. Liczy się jedynie wygranie Ligi Mistrzów.

Madryt: Diego López, Varane, Pepe, Ramos, Fábio Coentrão, Khedira, Xabi Alonso, Modrić, Ronaldo, Higuaín. Zmiany: Casillas, Albiol, Nacho, Kaká, José Callejón, Di María, Benzema.

Dortmund: Weidenfeller, Subotić, Hummels, Piszczek, Schmelzer, Bender, Gündoğan, Götze, Reus, Błaszczykowski, Lewandowski. Zmiany: Langerak, Felipe Santana, Leitner, Nuri Şahin, Grosskreutz, Schieber.

Za niespełna godzinę na Signa Iduna Park rozpocznie się drugi niemiecką-hiszpański półfinał Ligi Mistrzów. Wczoraj  sromotnej porażki w Monachium doznała FC Barcelona. Czy dzisiaj Real wyjedzie z Dortmundu w lepszych nastrojach? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania.