Koniec spotkania. Borussia wygrywa z Arsenalem 2:1.

Bendtner za Ramseya.

85'

Ozil fauluje Hummelsa, Niemiec otrzymuje żółtą kartkę.

82'

Lewandowski! 2:1! Fenomenalna kontra Borussii. Grosskreutz z prawej strony dograł precyzyjnie na nogę Polaka, który uderzeniem z pierwszej piłki nie dał szans Szczęsnemu.

76'

Rozkręca się Ozil, który boku boiska doskonałym dograniem obsłużył Cazorlę. Strzał Hiszpana zablokowany.

70'

Bender fauluje Rosicky'ego. Niemiec ukarany napomnieniem.

69'

Poprzeczka! Ozil odnalazł przed polem karnym Cazorlę, którego mocny strzał otarł się o poprzeczkę.

67'

Podwójna zmiana w Borussii. Homfann za Mkhitaryana. Aubameyang za Błaszczykowskiego.

64'

Lewandowski otrzymał żółtą kartkę.

61'

Po godzinie gry po raz pierwszy przypomniał o sobie Ozil. Rajd Niemca został wybity na rzut rożny.

58'

Cazorla za Wilshera.

Senny początek drugiej połowy. Piłka krąży głównie w obrębie koła środkowego.

51'

Rosicky ukarany żółtą kartką.

46'

Ruszamy z drugą połową.

45'

Koniec pierwszej połowy.

41'

Giroud! 1:1. Centra Sagny z prawej strony. Zderzenie Suboticia i Weidenfellera wykorzystał Giroud, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

38'

Rosicky! Piłkę z linii bramkowej wybija Subotić.

35'

Szczęsny z łatwością radzi sobie z lekkim uderzeniem Reusa.

31'

Ramsey z dystansu. Niecelnie.

29'

Dobra szansa Arsenalu. Strata Błaszczykowskiego, Rosicky ładną górną piłką obsłużył Wilshera, któremu piłkę spod nóg w ostatniej chwili wybił Weidenfeller.

22'

Niepotrzebny faul Hummelsa. Niemiec na skraju pola karnego sfaulował Girouda. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Ozila nie spadło na głowę żadnego z piłkarzy w czerwono-białych koszulkach znajdujących się w polu karnym Borussii.

Przez pierwsze 20 minut gry Arsenal nie zbudował żadnej klarownej szansy do zdobycia bramki. Piłkarze Borussii doskonale czują się zaś w północnym Londynie.

16'

Borussia! Gol! Błąd Ramseya, któremu piłkę spod nóg wyłuskał Reus. Następnie Niemiec podał do Lewandowskiego, który wyłożył piłkę Mkhitaryanowi. Ormianin przymierzył przy prawym słupku i zdobył gola.

12'

Kontratak Arsenalu zneutralizowany na 40. metrze, własny kontratak wyprowadzili goście, uderzenie Reusa z 30. metrów wędruję obok słupka bramki.

6'

Niepokojony przez nikogo Hummels oddał strzał z ponad 30. metrów - wysoko nad bramką Arsenalu.

Spokojny początek spotkania na Emirates. Na razie bezbłędnie grają bloki defensywne obu ekip.

1'

Od środka ruszyli Kanonierzy.

Hymn Ligi Mistrzów.

Borussia Dortmund: Weidenfeller, Subotić, Hummels, Schmelzer, Bender, Reus, Błaszczykowski, Şahin, Grosskreutz, Lewandowski, Mkhitaryan Ławka: Langerak, Kirch, Papastathopoulos, Durm, Hofmann, Aubameyang, Schieber

Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Rosický, Arteta, Wilshere, Özil, Ramsey, Giroud Ławka: Fabiański, Vermaelen, Monreal, Jenkinson, Cazorla, Gnabry, Bendtner

Spotkanie finalisty zeszłorocznej Ligi Mistrzów z ekipą grającą obecnie najprzyjemniejszy dla oka futbol. Starcie Arsenalu z Borussią, Wengera z Kloppem, Szczęsnego z Lewandowskim. Na relację tekstową ze spotkania zaprasza jasienowiec.