Relacja na żywo: Juventus - Real Madryt
Rozpoczęcie: 05.11.2013, 20:45 (wtorek)
93'

Koniec spotkania! Juventus - Real 2-2. W końcowym kwadransie gry nic ciekawego się nie działo. Od 51 lat Real nie może wygrać w Turynie.

88'

Giovinco za Llorente.

82'

Quagliarella swoje wejście od razu sygnalizuje celnym strzałem na bramkę gości.

82'

Quagliarella wchodzi za Teveza. Dobry mecz Argentyńczyka.

81;

Jese za Benzemę.

77'

Tevez oddaje mocny strzał w światło bramki Realu. Piłkę wybija Casillas. Przypomnijmy - Carlos Tevez nie strzelił gola od 4 lat w LM.

75'

Di Maria za Bale'a.

72'

Ronaldo trafia w mur z rzutu wolnego.

72'

Tym razem kartką ukarany Bonucci.

71'

Pierwsza zmiana w szeregach Realu. Illarramendi wchodzi za Alonso.

65'

Narzekaliśmy w pierwszej połowie na brak emocji, a teraz mamy prawdziwy piłkarski spektakl.

65''

Cóż za błąd Varana! Piłkę w bramce przyjezdnych umieszcza Fernando Llorente! Sytuacja na boisku zmienia się jak w kalejdoskopie.

62'

Ronaldo uderza, piłkę pewnie łapie Gianluigi Buffon.

60'

Gareth Bale! Anglik strzela swojego 4 gola w barwach Królewskich. Precyzyjny strzał i Real wychodzi na prowadzenie!

58'

Stuprocentowa okazja Juventusu! Przed szansą stanął Marchisio, po fenomenalnym podaniu Pogby. Na wysokości zadania stanął jednak Casillas. Bardzo dobry mecz młodego Francuza.

56'

Xabi Alonso! Piłka po jego uderzeniu zatrzymuje się na poprzeczce bramki Buffon. Real coraz śmielej poczyna sobie na połowie Starej Damy.

52"

Cristiano Ronaldo strzela swego 8 gola w tej edycji Ligi Mistrzów! Piłkę świetnie dogrywa mu Benzema. Przy tej bramce ewidentnie zawinił Martin Caseres, który w dziecinny sposób traci piłkę. Na tym poziomie, takich błędów poprostu nie można popełniać.

51'

Bardzo ważna interwencja Caseresa, która zatrzymuje kontrę podopiecznych Ancelottiego.

49'

Real wysokim pressingiem stara się odebrać piłkę już na połowie rywala.

47'

Gareth Bale strzela po ciekawej akcji Realu. Nic z tego. Niecelnie.

46'

Początek drugiej połowy. Zaczynamy!!!

Dobre wiadomości dla podopiecznych Antonio Conte napływają z Kopenhagi. Duński klub po przerwie prowadzi niespodziewanie z Galatasaray Stambuł 1-0.

45'

Koniec pierwszej połowy wielkiego, piłkarskiego klasyku. Juventus prowadzi z Realem 1-0 po golu Arturo Vidala. Zawinił Raphael Varane, faulując w polu karnym Paula Pogbę.

42'

Żółta kartka dla Andrei Pirlo. Real zaczyna zaciekle atakować bramkę Juventusu! Włosi w defensywie.

42'

Rzut karny pewnie wykorzystuje Arturo Vidal!!!

39'

Varane fauluje zawodnika Juventusu w polu karnym! Żółta kartka dla Francuza oraz Howard Webb dyktuje rzut karny!

38'

Real oddaje inicjatywę Juventusowi w końcowych minutach pierwszej połowy. Najpierw mocne uderzenie Vidala zbija w bok Iker Casillas, potem po rzucie rożnym Bonucci próbuje szczęścia z przewrotki.

37'

Pogba próbuje znienacka zaskoczyć Casillasa, jednak lepiej zapomnijmy o tym strzale.

33'

Bardzo ostre wejście Luki Modricia na Pogbie. Webb bez zastanowienia wyciąga żółty kartonik.

29'

Real wyprowadza swe sporadyczne ataki przez skrzydła - a dokładnie piłkarze Królewskich zdają się na indywidualne możliwości Cristiano Ronaldo i Garetha Bale'a, jednak narazie nic z tego nie wynika. Rośnie przewaga Juventusu.

26'

Świetna centra Teveza! Strzał Claudio Marchisio broni nogami w równie świetnym stylu Iker Casillas.

25'

Lekka przewaga Turyńczyków. Piłkarze Antonio Conte błyszczą w odbiorze, imponują organizacją gry, ale w przodzie poza Tevezem i Pirlo, nie mają argumentów.

24'

Twarda gra w środkowej części pola.

21'

Kolejny korner dla Starej Damy.

20"

Ronaldo decyduje się na strzał z dystansu. Bardzo niecelna próba.

16'

Pepe omało nie strzela gola samobójczego!

13'

Błąd Varana! Piłkę przejmuje Llorente, jednak młody Francuz w porę blokuje strzał napastnika Juventusu.

12'

Tevez pada w polu karnym gości, jednak Howard Webb nie odgwizduje rzutu karnego. Słusznie.

9'

Ronaldo!!! Pierwszy groźny strzał Portugalczyka, piłka mija prawy słupek bramki Buffona.

8'

Oba zespoły grają bardzo ostrożnie, nikt nie zamierza się odkrywać. Rzut rożny dla Juventusu.

5'

Jak narazie dosyć chaotyczne spotkanie.

3'

Włosi szukają swych szans od pierwszych minut, jednak Real gra uważnie w defensywie.

1'

Zaczęli!

Przed nami hymn Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, zarówno Juventus jak i Real znajdują się na trzecich miejscach w swoich ligach.

Jeśli Cristiano Ronaldo strzeli dziś bramkę, będzie pierwszym piłkarzem w historii LM z 14 golami na koncie w roku kalendarzowym.

Real po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Jeśli dziś wygra, nikt już nie odbierze mu awansu do 1/8 finału tych elitarnych rozgrywek. Juventus z kolei będzie musiał nie tylko wygrać z Realem, ale także oglądać się na wyniki Galatasaray Stambuł - to Turcy są w tej chwili drudzy w grupowej tabeli.

Znamy już wyjściowe jedenastki obydwu ekip:

Juventus Turyn - Buffon, Caseres, Barzagli, Bonucci, Pogba, Marchisio, Pirlo, Asamoah, Vidal, Tevez, Llorente

ławka rezerwowych - Storari, Ogbonna, De Ceglie, Padoin, Isla, Giovinco, Quagliarella

Real Madryt - Casillas, Varane, Pepe, Ramos, Marcelo, Khedira, Bale, Xabi Alonso, Modrić, Cristiano Ronaldo, Benzema

ławka rezerwowych - Diego Lopez, Carvajal, Arbeloa, Di Maria, Isco, Illarramendi, Jese

W stolicy Piemontu mamy dzisiaj +12C stopni Celsjusza oraz 50% wilgotności.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że Juventus wygrał pięć ostatnich spotkań z Realem Madryt rozgrywanych w Turynie.

Mecz oczywiście rozgrywany będzie we Włoszech. Mistrz Serie A nie ma innego wyjścia jak tylko wygrać z Królewskimi. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem wygląda na to, że super duet Ronaldo-Bale wreszcie zaczyna pokazywać swoje możliwości.

Zapraszamy na relację tekstową z meczu 4 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tym razem będziemy wspólnie śledzić starcie gigantów grupy B, czyli mecz Juventus Turyn - Real Madryt.