Relacja na żywo: Barcelona - Milan
Rozpoczęcie: 06.11.2013, 20:45 (środa)
93'

Ostatni gwizdek pana Milorada Mazicia na Camp Nou! Barcelona wygrywa z Milanem 3-1. Wynik jak najbardziej zasłużony.

89'

Strzał Messiego blokuje Mexes.

88'

W miejsce Xaviego wchodzi Alex Song.

85'

Mamy zmianę w Barcelonie - Pedro za Neymara.

84'

Matri wchodzi za Kakę. Dobry mecz Brazylijczyka.

83'

Messi! Mamy 3-1 dla Barcelony, klasyczna akcja Katalończyków.

W drugiej połowie meczu, Javier Mascherano dzieli i rządzi w defensywie swej ekipy.

78'

Zmiana w zespole Barcelony, boisko opuszcza Iniesta, w jego miejsce melduje się Fabregas.

75'

To powinien być gol! Piłkę po uderzeniu Sancheza świetnie broni Abbiati.

74'

Za Poliego wchodzi Valter Birsa.

73'

Cóż za okazja Neymara! Minął 3-4 rywali, jednak strzał nie był już tak udany jak pierwsza faza.

71'

Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska.

68'

Szczęścia z dalszej odległości próbował Adriano. Wiele nie zabrakło.

66'

Kolejna okazja dla Milanu! Jednak ani Balotelli, ani Poli nie trąca piłki po ostrej wrzutce Emanuelsona.

64'

Kaka bliski strzelenia gola po fenomenalnym rajdzie prawą flanką Mario Balotellego! Mogło być już 2-2!

62'

Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Barcelony. Ukarany Alexis Sanchez, który w następnym spotkaniu LM będzie musiał pauzować.

59'

Piękny strzał Iniesty wewnętrzną stroną stopy! Dzisiaj obrona Rossonerich, po stałych fragmentach gry nie jest czujna.

Milan wygląda zdecydowanie lepiej w tej połowie.

56'

Żółta kartka dla Nigela de Jonga.

55'

Kolejny faul Mascherano na Mario Balotellim.

53'

Mascherano fauluje Balotellego.

Ciekawostka - Mario Balotelli strzelił do tej pory 87 goli we wszystkich swoich klubach. Otrzymał także, łącznie 87 kartek.

50'

Ładna akcja Balotellego, jednak piłka trafia w ręce Victora Valdesa.

50'

Neymar na spalonym.

47'

Dobra interwencja w obronie Nigela de Jonga. Powstrzymuje szarżującego Messiego.

Po raz ostatni Barcelona przegrała mecz na Camp Nou z Bayernem, po pamiętnej majowej batalii.

46'

Pierwsza zmiana w Milanie. Balotelli zmienia Robinho.

46'

Przed nami druga połowa. Ze środka zaczyna Barcelona.

Posiadanie piłki:

Barcelona - 66%      Milan - 34%

Ciekawostka - Messi przed tym spotkaniem był faulowany tylko trzy razy, od początku tej edycji LM.

Messi zaliczył dziś swoje 7 trafienie w meczach z Milanem. Aż 4 z tych bramek padły z rzutów karnych.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Barcelona prowadzi z Milanem 2-1.

45'

2-1 !!! Samobój Gerarda Pique. Kaka świetnie wymanewrował Alvesa, po czym próbował wyłożyć piłkę dla jednego z partnerów, ta odbija się od stopera Barcelony i wpada do bramki.

44'

Bardzo dobre uderzenie Alvesa! Piłkę nad poprzeczką przenosi Abbiati. Korner dla Barcy.

40'

Barcelona podwyższa prowadzenie! Kolejnego gola strzela Busquets, po świetnej wrzutce Xaviego ze stałego fragmentu gry. Barcelona - Milan 2-0.

37'

Messi! W dziecinny sposób ogrywa Zapatę, lecz zbyt lekko uderza piłkę w stronę bramki. Nie mamy drugiego gola.

36'

Groźna odpowiedź Barcelony! Piłkę po rykoszecie łapie Abbiati.

35'

Montolivo! Niecelnie. Jedna z lepszych akcji Włochów.

34'

Sanchez na spalonym.

32'

Żółty kartonik otrzymuje Muntari. Atmosfera na boisku zagęszcza się.

30'

Messi! Bardzo pewnie wykorzystany rzut karny przez Argentyńczyka. Mamy 1-0 dla gospodarzy.

29'

Żółta kartka dla Abate na Neymarze w polu karnym i mamy rzut karny! Nieodpowiedzialne zachowanie Włocha.

26'

Faul Mascherano na Robinho. Tym razem bez kartonika. Jednak na powtórce widać, że pan Milorad Mazić pomylił się - przewinienia nie było.

24'

Muntari na spalonym.

24'

No i mamy pierwszy rzut rożny dla Włochów.

21'

Sanchez! Bliski strzelenia gola, jednak nie zamknął w porę centry Adriano. Dalej mamy 0-0.

20'

Alexis na spalonym.

18'

Piłka krąży po obwodzie pola karnego Milanu. Tym razem Abbiatiego próbował zaskoczyć Dani Alves.

17'

Rzut rożny dla Barcy.

15'

Milan gra bardzo głęboko w defensywie. To się może niedługo źle skończyć.

13'

Podopieczni Gerardo Martino mają przewagę w posiadaniu piłki, jednak nic z tego nie wynika.

11'

Kolejny rzut wolny dla Hiszpanów, jednak nie decydują się na wrzutkę. Po chwili bardzo nieudana próba Neymara z dystansu.

8'

Pressing Barcelony. Milan ma problemy z wyjściem z piłką za linię środkową boiska.

6'

Groźnie pod bramką Rossonerich. Korner dla Barcelony.

4'

Montolivo fauluje Neymara. Rzut wolny będzie wykonywany z okolic 30 metra. Strzela Xavi, niecelnie.

3'

Jak narazie początek spotkania przebiega w dosyć spokojnym tempie.

1'

Faul Neymara na Abate.

1'

Pierwszy gwizdek serbskiego arbitra! Zaczyna Milan.

Hymn Ligii Mistrzów. Za chwilę początek. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

Kibice Blaugrany czekają nie tylko na przełamanie Lionela Messiego. Neymar do tej pory zaliczył trzy trafienia w lidze oraz jedno w Superpucharze Hiszpanii. W Lidze Mistrzów pozostaje w dalszym ciągu bez gola.

Spotkania Dumy Katalonii z Milanem zawsze obfitowały w gole. Tak jest od 1959 roku, gdy w pierwszej rundzie Pucharu Mistrzów, Hiszpanie rozbili Włochów w dwumeczu aż 7-1.

Leo Messi nie trafił do bramki rywali od 4 spotkań. Czy dziś przełamie strzelecką niemoc? Odpowiedź poznamy ok. 22.30.

Znamy już wyjściowe jedenastki obydwu ekip.

FC Barcelona - Valdes, Pique, Mascherano, Adriano, Dani Alves, Xavi, Iniesta, Busquets, Sanchez, Messi, Neymar.

ławka rezerwowych - Pinto, Montoya, Bartra, Fabregas, Song, Pedro, Tello.

AC Milan - Abbiati, Mexes, Zapata, Abate, Muntari, Poli, Montolivo, Emanuelson, N. de Jong, Robinho, Kaka.

ławka rezerwowych - Coppola, Constant, Bonera, Zaccardo, Birsa, Matri, Balotelli.

Spotkanie poprowadzi pan Milorad Mazić z Serbii.

W środowy wieczór, Camp Nou będzie areną IV kolejki grupy H, w ramach której naprzeciwko siebie staną zespoły FC Barcelony i AC Milanu. Przed nami ekscytujący rewanż za mecz sprzed dwóch tygodni. 22 października, na San Siro w Mediolanie, padł remis 1-1. Dzisiejsze spotkanie będzie już czwartym pojedynkiem tych drużyn w 2013 roku. Mamy nadzieję, że czeka nas emocjonujący pojedynek, w którym wygra lepszy.