Relacja na żywo: Bayern - Arsenal
Rozpoczęcie: 11.03.2014, 20:45 (wtorek)
90+4'

Koniec! Awans gospodarzy do ćwierćfinału. Arsenal może wracać z podniesioną głową.

90+2'

Fabiański broni rzut karny!

90+1'

Koscielny... Francuz fauluje Robbena, a arbiter wskazuje na „wapno”.

89'

Niecelne uderzenie Gnabry'ego.

87'

Spalony Podolskiego. Ale czy na pewno? Gdyby nie to, pewnie padłaby druga bramka dla Arsenalu.

84'

Swój udział w meczu kończy też Ribéry, zastępuje go Müller.

84'

Flamini wchodzi za Oxlade-Chamberlaina.

83'

Vermaelen ostro wchodzi w Ribéry'ego i otrzymuje żółtą kartkę.

80'

Mandžukić w doskonałej sytuacji, uderzył głową, ale piłka została zablokowana przez jednego z defensorów Arsenalu.

79'

Martínez fauluje Podolskiego.

77'

Wenger rzuca do ataku Gnabry'ego, schodzi Arteta.

75'

Robben wchodzi z piłką w pole karne i uderza, ale Łukasz Fabiański pozostaje czujny w bramce.

70'

Faul Cazorli. Gdyby nie to, Hiszpan wyszedłby sam na sam z Neuerem.

69'

Świetna interwencja Fabiańskiego! Można śmiało mówić, że uratował teraz swoją drużynę.

68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Santi Cazorli, które pewnie wyłapuje Neuer.

64'

Tym razem się nie udało i Schweinsteiger pudłuje.

59'

Kroos za Götze.

58'

Łał! Stracona bramka podziałała na Arsenal orzeźwiająco, piłkarze wreszcie się przebudzili i zaczęli atakować. Zaczynają się prawdziwe emocje.

57'

A jednak! Podolski walczy do końca, wyłuskał piłkę i z ostrego konta wpakował ją do siatki. Mamy remis!

Sytuacja jest chyba jasna. „Kanonierzy” potrzebują aż trzech bramek, co wydaje się niemożliwe na Allianz Arena.

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Schweinsteiger z dziecinną łatwością pokonuje Fabiańskiego!

53'

Dobrze zapowiadała się ta kontra Arsenalu, ale wszystko zespół Santi Cazorla, który źle przyjął sobie piłkę.

52'

Tym razem na prawej stronie Ribéry, który wywalczył rzut rożny.

51'

Robben pokazał się w dobrej, indywidualnej akcji, którą zakończył nurkowaniem w polu karnym Arsenalu. Sędzia nie dał się nabrać.

45'

Özil kończy swój bezbarwny udział w meczu, zastępuje go Rosický.

45+1'

Koniec pierwszej połowy. Arsenal rozczarował, oby po przerwie było lepiej.

45'

Götze strzela na bramkę i bardzo dobra interwencja Łukasza Fabiańskiego!

W Monachium bezbramkowo, natomiast w drugim meczu nie mogą narzekać na nudę. Atlético prowadzi z Milanem 2:1.

39'

Mandžukić nieco ponad poprzeczką.

38'

Robben! Jego uderzenie odbite od Koscielnego.

36'

Thiago do Alaby, a ten decyduje się na uderzenie - niecelne.

31'

Özil dośrodkowuje z rzutu rożnego, Giruod strzela głową, a Neuer pewnie interweniuje.

30'

Co za akcja Oxlade-Chamberlaina. Faulowany Anglik i będzie rzut wolny.

29'

Thiago Alcántara faulowany przez Artetę.

27'

Javi Martínez pakuje piłkę do siatki! Ale... arbiter odgwizdał spalonego. Decyzja jak najbardziej słuszna.

26'

Podolski ukarany za faul na Lahmie. Będzie kolejna okazja ze stałego fragmentu gry.

23'

Dośrodkowanie Lahma ląduje w rękawicach Łukasza Fabiańskiego

22'

Szansa dla Bayernu zmarnowana. Po co Alaba chciał podawać?! Mógł sam wykończyć akcję.

20'

Robben minimalnie pudłuje!

19'

Santi Cazorla dośrodkowuje, Neuer pewnie łapie piłkę.

18'

Nareszcie! Arsenal w ataku, Podolski wywalczył rzut rożny.

Jeżeli Podopieczni Wengera myślą o awansie, to póki co nie wygląda to najlepiej. To „Bawarczycy” dyktują warunki gry i dominują na boisku.

13'

Było groźnie! Dobre wejście w pole karne Alaby, ale defensorzy gości sobie poradzili.

9'

Była dobra okazja dla Bayernu, ale sytuację zepsuł Mandzukić, napastnik dograł niecelnie, choć i tak był na pozycji spalonej.

8'

Dante otrzymuje żółty kartonik. Przy kontrze Arsenalu, obrońca sfaulował Oxlade-Chamberlaina.

7'

Kolejny rzut rożny, Robben przy piłce.

Rok temu przyjezdni w tym momencie spotkania prowadzili już dzięki Giroud.

5'

Rzut rożny dla Bayernu, ale i tym razem bez korzyści.

4'

Pierwsza interwencja Fabiańskiego w tym meczu.

2'

Arsenal dobrze poradził sobie przy stałym fragmencie gry. Ale wyprowadzenie kontry wyszło fatalnie.

2'

Faul Koscielnego. Dobra odległość i okazja na zdobycie bramki dla gospodarzy.

Zaczęli!

I są! Hymn Ligi Mistrzów.

Piłkarze już ustawiają się w tunelu.

Jeszcze jedno zdjęcie, tym razem z szatni „Bawarczyków”.

szatnia

Jak nastroje przed spotkaniem, które za moment? Kogo typujecie do zwycięstwa? Myślę, że Bayern jest do pokonania, a Arsenal stać na niespodziankę. Jednak mimo wszystko to gospodarze są faworytami.