Relacja na żywo: Man. City - Real Madryt
Rozpoczęcie: 21.11.2012, 20:45 (środa)
90'+5
Koniec meczu! Sędzia przerywa kontrę Anglików, którzy po dzisiejszym spotkaniu żegnają się z Ligą Mistrzów. Real Madryt na drugim miejscu w grupie. Razem z nim do kolejnej fazy awansuje Borussia Dortmund
90'+5
Faul na Ronaldo, żółta kartka dla Javiego Garcii
90'+5
Kolejna akcja City, piłka ląduje po kuriozalnym strzale Teveza w rękach Casillasa
90'+4
Kontra City, świetna okazja przez Tevezem, piłka przelobowała linię obrony Hiszpanów, ale Argentyńczyk nie sięgnął piłki
90'+3
Ajax strzela bramkę, ale wszystko wskazuje na to, że Borussia i tak wyjdzie na pierwszy miejscu
90'+2
Yaya Toure zdecydowanie ponad bramką! Czy ten mecz będzie miał swojego zwycięzcę?
90'+1
Sędzia dolicza pięć minut
90'
Zmiana też w Realu. Di Marię zmienia Raul Albiol
88'
Zmiana: Aguero schodzi, pojawia się Milner
87'
Wrażenie było złudne! Dobra wrzutka gospodarzy, tym razem Hiszpanie wychodzą obronną ręką
85'
Rzut rożny dla Anglików, ci jednak sprawiają wrażenie pogodzonych z wynikiem
84'
Strzał Teveza broni Casillas. Borussia prowadzi już 4:0 - druga bramka Roberta Lewandowskiego
84'
Hiszpanie szukają drugiej bramki. Rywale jednak pewnie w obronie
81'
Kontra Realu, Cristiano Ronaldo otoczony przez czterech graczy angielskich, odepchnięty przez Kompanego ląduje na ziemi, znów bez faulu!
81'
Szykuje się zmiana z City, Milner zakłada koszulkę
80'
Skurcz Kompany'ego. Schodzi z boiska
79'
Okazja City, tym razem nic z tego. Borussia coraz pewniejsza zachowania pierwszego miejsca w grupie
77'
Strzał Ronaldo zablokowany. Emocje rosną!
76'
City walczy o drugą bramkę. Real pod presją
75'
Wchodzi Varane, schodzi Benzema, Francuz nie wróci już na boisku po wcześniejszej konfrontacji z Silvą
74'
Gol! Aguero uderza tuż obok słupka
73'
Rzut karny! Czerwona kartka! Arbeloa ukarany po raz drugi i opuszcza boisko. Aguero szykuje się do wymierzenia jedenastki
72'
Benzema kulejąc schodzi z boiska. Mourinho niespokojny
71'
Benzema leży na boisku. W walce o piłkę powalił go David Silva, wcześniej jednak Hiszpan uderzył piłkę
70'
.. Przerwana. Faulował Ramos. Tymczasem realizator pokazuje nam na trybunał szkoleniowca Manchester United - Sir Alexa Fergusona
69'
Kontra City ...
68'
Callejon wchodzi za Modricia. Mourinho wyraźnie chce ożywić zespół. Real musi dziś szukać trzech punktów, po wygląda na to, że Borussia zwycięstwa dziś nie odda. Niemcy wciąż prowadzą z Ajaxem Amsterdam 3:0
67'
Kompany wypycha Ronaldo ręką poza boisko, gwizdek arbitra znów milczy. Callejon szykuje się do wejścia na boisko
66'
Ronaldo z dystansu, Hart broni z problemami, Portugalczyk próbuje dobijać i wygląda na to, że został powalony na ziemię! Sędzia jednak niewzruszony, mocno kontrowersyjna sytuacja
65'
Hiszpanie wyraźnie przysnęli
64'
Co za okazja! Piłka wrzucona w pole karne Realu Madryt, Aguero z najbliższej odległości trafia z Casillasa
62'
Nokaut! Po uderzeniu Silvy z rzutu wolnego piłka trafia w głowę Khedirę. Niemiec powoli podnosi się z murawy
60'
Ramos zagrywa piłkę ręką - kolejna kara indywidualna
60'
Pierwsza zmiana: Nasriego zastępuje Tevez
60'
Arbeloa leży w polu karnym. Arbiter nie ma jednak wątpliwości, że faulu nie było. Takie wątpliwości możemy za to po obejrzeniu powtórki mieć my
59'
Żółta kartka dla Zabalety
57'
Ekwilibrystyczny strzał Aguero, szansę miał też Dzeko, nic jednak z tego.
56'
Świetna akcja Realu Madryt. Wrzutka Ronaldo powinna skończyć się bramką. Z zamieszania w polu karnym obronną ręką wyszedł jednak Joe Hart
55'
Z odbitej piłki strzelał Silva, Casillas broni z drobnymi tylko kłopotami
54'
Kontra Realu nieskuteczna. Hiszpanie muszą dziś ugrać trzy punkty, jeśli wciąż celują w pierwsze miejsce
53'
Kartkę ogląda za to Samir Nasri. Faul Francuza z pewnością nie zasługiwał na wyższą karę
52'
Ramos fauluje w środku pola. Przewinienie prawdopodobnie taktyczne, Hiszpan uniknął jednak kary
51'
Rzut wolny dla City. Rozegranie - beznadziejne
50'
Dobra akcja Anglików, Aguero zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, a ta ląduje w rękach Casillasa
50'
Podopieczni Mourinho ewidentnie szukają kolejnej bramki, pressing na Harcie w końcu przyniesie efekt
49'
Wrzutka City, Aguero jednak uderza zdecydowanie ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Casillasa
48'
Brzydki faul Alonso na Silvie, zawodnik Realu ogląda żółtą kartkę
47'
Rzut rożny dla City, Anglicy wycofują się do środka boiska, skąd piłka trafia do Harta
46'
Zaczynamy drugą połowę
45
Rzut wolny dla Realu. Nieudana wrzutka kończy pierwszą połowę. Manchester City 0 - 1 Real Madryt. Czy Mancini ma receptę na poprawę gry swoich podopiecznych?
44
Kontra piłkarzy z Madrytu, z daleka sił próbował Benzema, piłka jednak przelatuje ładnych kilka metrów ponad bramką strzeżoną przez Harta
43
Faul na piłkarzu City, ale gospodarze znów nie wykorzystują wrzutki z rzutu wolnego. Borussia prowadzi już 3:0
42
Mistrzowie Anglii grają powoli i przewidywalnie
40
Co za okazja! Benzemie zabrakło niewiele, by podwyższyć wynik spotkania na 2:0. Real prawdopodobnie powinien już prowadzić wyżej
40
Maicon faulował Karima Benzemę. Powalony Francuz sprawdza, czy nie leci mu krew. Piłkarz City ukarany żółtą kartką
33
Kolarov z rzutu wolnego obok bramki. Pierwsze oznaki frustracji w szeregach gospodarzy
32
Arbeloa dostaje żółtą kartkę za powalenie przeciwnika w stylu identycznym, jak na początku spotkania sfaulowano Ronaldo
28
Nic z tego. Atak pozycyjny Anglików zakończony dograniem do Silvy i w efekcie - Strzałem Dzeko, ten jednak znacznie chybił
30
Drybling Modricia zakończony stratą, czy City wykorzysta kontrę?
29
Atak pozycyjny Realu - faulowany Ronaldo. Yaya Toure ukarany żółtą kartką, co znaczy, że nie wystąpi w ostatniej kolejce fazy grupowej
28
City zbyt powolnie rozgrywa piłkę. Rwane ataki skutecznie rozbija obrona zespołu Jose Mourinho
27
Świetna akcja Aguero - Maicon, strzał Brazylijczyka minął jednak nieznacznie bramkę Casillasa
26
Faza pucharowa ucieka mistrzom Anglii
26
Kiepski strzał Karima Benzemy
25
Rzut rożny dla ekipy Manciniego, Włoch jednak poddenerwowany, bo znów nic z tego