Ostatni gwizdek Mazicia, PSG remisuje z Chelsea 1-1.

Słupek ratuje drużynę PSG przed utratą gola

Piłkę prawie z linii bramkowej wybijał Ivanovic!

34'

32'

Żółta kartka dla Williana.

32'

Lavezzi świetnie odwraca się z piłką i strzela na bramkę Cecha! Czech pewnie łapie to uderzenie. Póki co to Argentyńczyk jest najgroźniejszy pod bramką Chelsea.

27'

1-1! Rzut karny pewnie wykonuje Eden Hazard, który wcześniej sprokurował Thiago Silva.

25'

Świetna szansa PSG! Jednak Lavezzi strzela obok bramki.

25'

PSG oddało inicjatywę rywalowi.

20'

Żółtą kartkę ogląda Alex.

19'

Szczerze mówiąc, dzisiejszy hit nie powala na kolana jak dotąd. Dużo strat ze strony PSG i Chelsea.

16'

Chelsea stara się faulować zawodników PSG daleko od swojego pola karnego.

12'

Żółta kartka dla Ramiresa za faul taktyczny. W rewanżu nie zagra!

10'

Korner dla Anglików.

6'

Niebezpieczna zabawa z piłką Sirigu. Kończy się szczęśliwie dla gospodarzy.

4'

Złe wybicie obrońców Chelsea i Lavezzi strzela pierwszego gola tym meczu! Błąd Terrego.

1'

No i zaczęli! Przy piłce jako pierwsi gracze PSG.

Zespoły na murawie, za chwilę hymn Ligi Mistrzów.

Składy wyjściowe PSG i Chelsea:

Chelsea: Čech, Ivanović, David Luiz, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Oscar, Hazard, Willian, Schürrle.

ławka rezerwowych: Schwarzer, Aké, Kalas, Lampard, Mikel, Torres, Ba.

Paris: Sirigu, Thiago Silva, Alex, Maxwell, Jallet, Thiago Motta, Matuidi, Verratti, Cavani, Ibrahimović, Lavezzi.

ławka rezerwowych: Douchez, Marquinhos, Digne, Cabaye, Rabiot, Pastore, Lucas.

PSG vs Chelsea

Eksperci postrzegają ją jako najbardziej wyrównaną parę ćwierćfinalistów, futbolowi fani zacierają ręce na wielki piłkarski spektakl, a sympatycy obu klubów trzymają kciuki, by to ich ulubieńcy znaleźli się w najlepszej czwórce Starego Kontynentu. Przed nami pierwsza odsłona starcia Paris Saint-Germain z londyńską Chelsea!

Za Mistrzem Francji bardzo udane miesiące - drużyna Laurenta Blanca pewnie zmierza po kolejny tytuł mistrzowski, a i na europejskiej arenie nie radzi sobie gorzej. W 1/8 finału Champions League paryski walec dosłownie przejechał się po ekipie Bayeru Leverkusen i jest dziś wymieniany w gronie głównych faworytów nawet do ostatecznego triumfu. Wcale to nie dziwi, bowiem PSG ma już za sobą dziewięć kolejnych zwycięstw i zaledwie jedną w ostatnich trzech miesiącach porażkę.

Zespół z Londynu także dość pewnie awansował do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów, lecz temu los przydzielił nieco łatwiejsze zadanie, bo mecz z Galatasaray. Chelsea jeszcze przed trzema tygodniami była też głównym pretendentem do Mistrzostwa Anglii, lecz słowa Jose Mourinho, że jego drużyna jest dopiero w trakcie budowy chyba nie były tylko 'psychologicznymi gierkami'. Ta przegrała ostatnie dwa spotkania wyjazdowe i mocno utrudniła sobie zadanie na krajowym podwórku.