Relacja na żywo: Atl. Madryt - Barcelona
Rozpoczęcie: 09.04.2014, 20:45 (środa)
94'

Wielka niespodzianka staje się faktem! Atletico awansuje do półfinału Ligi Mistrzów.

90'

Alves ukarany żółtą kartką.

90'

,Mascherano dostaję żółty kartonik.

90'

Żółta kartka dla Koke.

87'

Korner dla Barsy.

79'

Cristian Rodriguez zmienia Ville.

78'

To powinien być gol! Neymar marnuje okazję na gola.

72'

Pedro zmienia Iniestę.

70'

Gabi zmarnował 100% sytuację! Górą Pinto.

68'

Strzał Messiego z wolnego blokuje Garcia.

66'

Uderzenie Diego broni Pinto! Korner.

62'

Diego wchodzi za Adriana.

61'

Alexis zmienia Fabregasa.

60'

Dobra wrzutka Alvesa.

55'

Goście dominują.

53'

Korner dla Katalończyków.

51'

Kolejne świetne zagranie Barcy za szyki obronne Atletico! Jednak Alba dotyka piłkę ręką.

49'

Ależ 2 świetne sytuacje dla Barcy! Nie ma bramki.

46'

No i druga połowa meczu przed nami. Czy Barcelona zdoła odrobić stratę?

45'

Koniec pierwszej połowy! Gospodarze prowadzą z Barceloną 1-0. Niespodzianka.

43'

Seria rzutów rożnych dla Barcy.

41'

Symulka Adriana w polu karnym Barcy.

39'

Bardzo złe dośrodkowanie Alvesa.

36'

Słaby strzał Bartry.

31'

Gracze Atletico wyraźnie cofnęli się na własną połowę.

27'

Bardzo słaby strzał Iniesty.

24'

Fenomenalna akcja Neymara, jednak Messi nie wykorzystał tego w 100%.

22'

Kolejny spalony Villi.

20'

Poprzeczka, po strzale Villi!

18'

Pierwsza żółta kartka - ukarany Busquets.

13'

Świetna centra Alvesa ale Messi nie strzela bramki.

11'

Villa uderza w słupek!

9'

Kolejny rzut rożny.

8'

Adrian na spalonym. Miażdżąca przewaga Atletico w pierwszych minutach.

7'

Barcelona coraz bardziej się gubi pod własną bramką. Korner dla Atletico.

5'

Gol!!! Strzelcem gola Jorge Koke, złe zachowanie defensywy Barcelony. Świetne zgranie Adriana Lopeza.

4'

Bardzo mocne uderzenie Raula Garcii.

3'

Pierwsza próba strzału z dystansu Messiego.

2'

Pierwsza okazja dla Barcy z rzutu wolnego.

1'

Zaczęli! Przy piłce jako pierwsi gracze Atletico.

Piłkarze są już na murawie stadionu Vicente Calderon, za chwilę hymn Ligi Mistrzów.

Spotkanie poprowadzi angielski arbiter, Howard Webb.

W Madrycie mamy 22C stopni Celsjusza, oraz 41% wilgotność powietrza.

Poznaliśmy już składy wyjściowe:

Barcelona: Pinto, Mascherano, Bartra, Jordi Alba, Daniel Alves, Fàbregas, Xavi Hernández, Iniesta, Busquets, Messi, Neymar.

ławka rezerwowych: Olazábal, Montoya, Adriano, Song, Sergi Roberto, Pedro Rodríguez, Alexis Sánchez.

Atlético: Courtois, Godín, Filipe Luís, Juanfran, Miranda, Tiago, Koke, Raúl García, Gabi, Adrián López, Villa.

ławka rezerwowych: Aranzubia, Alderweireld, Insua, Mario Suárez, Cristian Rodríguez, Sosa, Diego.

Pasjonująco zapowiada się rewanżowa potyczka w wewnątrz hiszpańskim pojedynku pomiędzy Atletico a Barceloną. Czy Los Rojiblancos wykorzystają zaliczkę z pierwszego spotkania i wyrzucą Katalończyków za burtę rozgrywek?

Wynik pierwszego spotkania był znacznie korzystniejszy dla Atletico Madryt. - Remis 1:1 stawia nas w dobrej sytuacji przed rewanżem. Bramka na wyjeździe jest czymś, co w ostatecznym rozrachunku może przesądzić o awansie. Nie zmienia to faktu, że faworytem dwumeczu jest nadal Barcelona - ocenia szkoleniowiec Atletico, Diego Simeone.