Demba Ba za Williana.

90+3'

Indywidualna akcja Ardy Turana i strzał z dystansu.

90+2'

Szansa dla gospodarzy, ale uderzenie głową Diego Costy wyłapuje bardzo pewnie Schwarzer.

Aż pięć minut doliczył sędzia.

90'

Znowu David Luiz i znowu niecelnie.

89'

Ładnie Fernando Torres. Wywalczył rzut wolny blisko pola karnego, bardzo dobra okazja dla gości.

86'

Raúl García kończy swój występ, w jego miejscu pojawia się David Villa.

84'

Sosa do Raúla Garcíi, ten uderza głową, ale nad poprzeczką.

82'

Diego Costa próbuje przewrotką, lecz bardzo niecelnie.

79'

Mario Suárez schodzi, Sosa wchodzi.

76'

Gabi z rzutu wolnego, ale Schwarzer na posterunku.

75'

Ten sam los podzielił Gabi. Hiszpan nie zagra w rewanżu.

75'

Obi Mikel za dyskusje z sędzią otrzymuje żółty kartonik.

75'

Zagranie ręką Lamparda. Gospodarze domagają się dla niego drugiej żółtej kartki, sędzia podejmuje inną decyzję.

74'

Ale wejście Filipe Luísa! Obrońca podał do Raúla Garcíi, ale jego uderzenie ginie w gąszczu nóg zawodników Chelsea.

73'

Młody Niemiec już na boisku. Terry poza nim.

72'

Schürrle kończy rozgrzewkę i zaraz pojawi się na murawie. David Luiz zostanie cofnięty do obrony.

71'

John Terry pada na murawę. Nie jest w stanie grać dalej, kolejna kontuzja w Chelsea.

Diego Costa póki co bezsilny w walce z defensywą „The Blues”.

Costa

Nieco ponad dwadzieścia minut do końca spotkania. Piękny doping fanatyków Atlético, to może się podobać.

66'

Kolejna wrzutka w pole karne Chelsea zostaje wybita.

64'

Lampard fauluje Turana. Ta żółta kartka wyklucza Anglika z rewanżu.

63'

Gospodarze co chwile kończą swoje ataki zablokowanymi strzałami. Mourinho doskonale wiedział, jak zatrzymać Hiszpanów.

60'

Arda Turan za Diego.

60'

Kolejne niedobre uderzenie Diego. Jak się okazuje, jego ostatnie.

59'

Co za akcja Torresa! Hiszpan dryblingiem wymanewrował kilku zawodników przeciwników, po czym zdecydował się na indywidualne wykończenie akcji. Strzał ląduje w rękach Courtoisa.

55'

Schwarzer niepewnie wybija piłkę, która ląduje pod nogami Diego, lecz pomocnik uderzył za lekko, aby pokonać bramkarza Chelsea.

53'

Rzut rożny dla gospodarzy.

50'

Kibice na Vicente Calderón nie są zadowoleni. David Luiz nie podnosi się z murawy, Gabi pokazuje arbitrowi, iż Brazylijczyk gra na czas.

46'

Druga połowa w toku.

Niewątpliwie wielka strata przyjezdnych. Hiszpanie wykorzystają szansę?

Cech

Czas na przerwę. Jak Wam się podobało? Niestety, przy drużynach usposobionych tak defensywnie można było spodziewać się takiej obrotu spraw. Trzymajmy kciuki za to, aby gra stała się bardziej otwarta w drugiej połowie.

45+2'

Fatalny strzał Davida Luiza trafia tylko w mur.

45+1'

Będzie okazja dla Chelsea. Torres faulowany blisko pola karnego.

45+1'

Uderzenie Diego pewnie wyłapuje Schwarzer.

Atlético stwarza sobie okazje, atakuje, ale umiejętnie broni się Chelsea. Czy tak będzie wyglądało całe spotkanie? Oby nie.

41'

Gospodarze domagają się rzutu karnego. Sędzia pozostaje nieugięty. Wszystko rozbiega się o strzał Diego Costy, który został zablokowany przez... łokieć Azpilicuety.

37'

Akcja Torresa i kolejny rzut rożny.

35'

Mario Suárez! Pomylił się zaledwie kilka centymetrów.

33'

Dobre długie podanie do Fernando Torresa, Hiszpan nie zdołał opanować piłki.

30'

Raúl García wykorzystuje dośrodkowanie i uderza na bramkę głową, lecz piłka przelatuje nad poprzeczką.

29'

Kiks Godina, sytuację ratuje Courtois.

28'

Kontratak Chelsea, ale Ramires marnuje wszystko fatalnym strzałem.

25'

Anglicy dobrze pracują w defensywie. Kolejna pułapka ofsajdowa.

20'

Mało brakowało! Cahill obok bramki.

20'

Torres wywalczył rzut rożny. Szansa dla Chelsea.

19'

Kombinacyjne wykonanie rzutu rożnego przez zespół z Madrytu. Dośrodkowana piłka nie znajduje jednak adresata.

18'

Schwarzer za Čecha.

Ależ pech gości! Czech nie jest w stanie kontynuować spotkania.

16'

Schwarzer na rozgrzewce.

15'

Rzut rożny dla gospodarzy. Świetne dośrodkowanie, ale interweniuje Čech. Bramkarz doznał jakiegoś urazu, czy opuści boisko?

14'

Chelsea stara się rozgrywać spokojnie piłkę między sobą, ale nic z tego nie wynika.

Już iskrzy między Terrym i Costą.

9'

Dośrodkowanie w pole karne i pewnie łapie Petr Čech.

7'

Gospodarze nie potrafią przedrzeć się przez szczelną obronę Anglików. Wydaje się, że podopieczni Mourinho za wszelką cenę chcą zagrać na zero z tyłu.

Fernando Torres powraca na Vicente Calderón... ale w roli rywala. Czy Wy również jesteście ciekawi, jak się spisze?