Relacja na żywo: Bayern - Real Madryt
Rozpoczęcie: 29.04.2014, 20:45 (wtorek)
Koniec meczu!! Nikt nie spodziewał się takiego wyniku. Real zagra zasłużenie w finale w Lizbonie a Bayern nie obroni tytułu zdobytego w ubiegłym roku.
90'
Gooool!! Identyczna sytuacja co 2 minuty wcześniej. Tym razem Ronaldo uderza po ziemi pod skaczącymi w murze zawodnikami Bayernu i zdobywa 16 bramkę w tej edycji Ligi Mistrzów. Neuer bez szans. Bayern na kolanach.
87'
Rzut wolny przed polem karnym mistrza Niemiec. Ronaldo uderza prosto w mur.
84'
Ostatnia zmiana w Realu. Di Mariję zastępuje Casemiro.
81'
Piłka z rzutu rożnego kolejny raz nie trafia na głowę żadnego z piłkarzy niemieckich.
80'
Isco w miejsce Benzemy.
78'
Kolejna próba Bawarczyków. Tym razem z dystansu uderzał Kroos, piłka nad poprzeczką.
76'
Dobra akcja Bayernu zakończona jednak niecelnym strzałem Götze.
75'
Zmiana w Realu. Z boiska schodzi bohater dzisiejszego wieczoru Sergio Ramos, w jego miejsce pojawia się Varane.
72'
Kolejny rzut rożny dla Bayernu. Piłkę po dośrodkowaniu Robbena wybijają obrońcy.
72'
Podwójna zmiana w zespole niemieckim. Götze w miejsce Riberiego a Pizarro za Müllera.
Piłkarze mistrza Niemiec rozgrywają piłkę przed polem karnym czyhając na błąd obrony. Defensywa Królewskich jest dziś jednak bezbłędna.
69'
Ronaldo uderza głową po dośrodkowaniu Di Marii. Piłka nie trafia w światło bramki.
64'
Casillas broni dobry strzał Kroosa zza pola karnego.
61'
Stoperzy Realu dobrze blokują dośrodkowanie Müllera. Rzut rożny dla Bayernu.
60'
Ribery chciał zaskoczyć Casillasa strzałem w krótki róg. Bramkarz Królewskich zachował jednak koncentrację i obronił strzał francuza.
57'
Robben niebezpiecznie uderza zza pola karnego. Piłka minimalnie mija słupek.
53'
Dobre dośrodkowanie Lahma z prawej strony boiska. Obrońcy dobrze wybijają piłkę na rzut rożny po strzale Alaby.
50'
Di Maria na spalonym.
49'
Ramos faulowany przez Müllera.

46'
Pep Guardiola dokonuje roszad w składzie. Za Mandžukić'a wchodzi Martinez. Rozpoczynamy drugą połowę meczu.
Real wydaje się pewny gry w finale. Bawarczycy musieliby strzelić w tej sytuacji 5 bramek co wydaje się niemożliwe po przebiegu gry. Lecz piłka jest ciągle w grze więc czekamy na drugie 45 minut.
Po 3 doliczonych minutach sędzia kończy pierwszą połowę.
45+1'
Rzut wolny dla Realu po faulu na Ronaldo. Sam poszkodowany wykonuje stały fragment gry. Piłka ląduje w trybunach.
43'
Robben sprytnie wykonuje rzut rożny z Kroosem. Piłkę wybijają stoperzy Realu na kolejny korner.
40'
Robben z rzutu wolnego. Piłka wysoko nad poprzeczką.
38'
Żółta kartka dla Alonso za faul na Schweinsteigerze. Hiszpana zabraknie w finale.
37'
Mogło być już 0-4!! Neuer wybija piłkę za polem karnym, Ronaldo bez zastanowienia oddaje strzał z dużej odległości na pustą bramkę. Piłka minimalnie mija poprzeczkę.
34'
Gooool!! To już 0-3!! Perfekcyjnie wykonany kontratak przez Bale'a i Ronaldo zakończona golem portugalczyka. Real w finale??
32'
Kolejny rzut rożny dla Realu. Tym razem Ramos dobrze kryty.
32'
Robben przedzierał się w pole karne lecz Pepe i spółka kolejny raz dobrze zatrzymują holendra.
28'
Pierwszy rzut rożny dla Bayernu. Obrona Realu dobrze wybija piłkę.
27'
Dobrze rozegrana kontra Realu. Ronaldo bliski sukcesu lecz piłka po jego strzale mija lewy słupek bramki Neuera.
25'
Ribery strzela niecelnie. Bayern wciąż bez strzału w światło bramki.
23'
Lahm ładnie dośrodkowuje w pole karne lecz piłka nie dochodzi do żadnego z kolegów.
20'
Kolejna bramka!! I znowu Sergio Ramos!! Gol strzelony po dośrodkowaniu Di Marii z rzutu wolnego. Bayern w trudnej sytuacji.
17'
Dante ostro wchodzi w nogi Ronaldo. Żółta kartka.

16'
Goooooool!!! Sergio Ramos skutecznie strzela głową po dośrodkowaniu Modrica z rzutu rożnego.
13'
Ładny strzał Di Maríi zza pola karnego. Jednak piłka szybuje nad bramką.
9'
Ogromna szansa Realu zmarnowana przez Bale'a po złym wybiciu piłki przez Neuera za polem karnym.
Bawarczycy próbują przedrzeć się raz lewą, raz prawą stroną, lecz defensywa Realu nie popełnia błędów.
5'
Benzema na spalonym.
Bayern w ataku, Real ustawiony defensywnie czyhając na kontry.
1'
Rozpoczynamy spotkanie!

Oto składy w jakich wystąpią dziś obie ekipy:

BayernBayern: Neuer, Dante, Boateng, Lahm(C), Ribéry, Robben, T. Müller, Alaba, Schweinsteiger, Kroos, Mandžukić.

Ławka rezerwowych: Raeder, Van Buyten, Rafinha, Javi Martínez, Götze, Højbjerg, Pizarro.

Real MadrytReal: Casillas, PepeRamos, Coentrão, CarvajalBaleXabi AlonsoModrić, Di MaríaRonaldo, Benzema.

Ławka rezerwowych: LópezVaraneMarceloCasemiroIscoIllarramendiMorata.

Już za moment rozpocznie się spotkanie rewanżowe pomiędzy Realem a obrońcą tytułu Bayernem. Niewątpliwie czeka nas bardzo emocjonujące spotkanie gdyż grają ze sobą dwie drużyny preferujące ofensywny styl gry. Madrycki klub ma jednobramkową zaliczkę z pierwszego spotkania. Bawarczycy mają zaś atut własnego boiska i tysiące gardeł dopingujących ich od pierwszej do ostatniej minuty. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Odpowiedź już niebawem.