Relacja na żywo: Barcelona - Atl. Madryt
Rozpoczęcie: 05.04.2016, 20:45 (wtorek)

Działo się!

Nie można powiedzieć, żeby wynik był niekorzystny dla Atletico. Czerwona kartka i zaledwie 32% posiadania piłki nie ułatwiały zadania Madrytczykom. Wystarczy im jedno trafienie u siebie, by wyeliminować zdecydowanego faworyta. Mimo wszystko Barcelona nie będzie ani trochę mniej groźna.

Szanse są równe.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas i już dziś serdecznie zapraszam na rewanż!

KONIEC! SĘDZIA GWIŻDŻE PO RAZ OSTATNI!

90+5

Czy gości stać na jeden skuteczny atak?

90+4

Barcelona przycisnęła jeszcze raz. Kończy się 3. z 5 doliczonych minut.

90+2

Wydawało się, że Atletico będzie kontrować, jednak faulował Gabi.

90+1

Taktyczny faul Daniego Alvesa.

Atl. Madryt Niewykorzystany rożny, zmiana po stronie gości. Boisko opuszcza Niguez, melduje się Correa.

90

Zablokowany strzał i rzut rożny dla Atletico!

89

Barcelona kontroluje to spotkanie i nie wydaje się, by ekipa Simeone mogła poprawić swój rezultat.

87

Wrzut z autu dla zespołu gości.

86

Fernandez ukarany, nieudany wślizg.

85

Zadziało się w polu karnym Atletico, ale obrońcy wykonali dobrą robotę, oddalone zagrożenie.

Gabi z drobnym urazem, ale prawdopodobnie powróci na boisko za kilka chwil.

83

Barcelona Arda Turan zmienia Iniestę. Czy były gracz Atletico dobije drużynę?

82

Mascherano ukarany żółtym kartonikiem. Rzut wolny dla Madrytczyków.

80

Barcelona Busquets zdjęty z boiska, wbiega na murawę Sergi Roberto.

79

Oblak otrzymuje żółtą kartkę.

78

Żółta kartka dla Lucasa Hernandeza. Dobra decyzja? Kibice się nie zgadzają.

77

W połowie boiska zatrzymany rajd zawodnika Atletico.

76

Atl. Madryt Zmiana w ekipie Diego Simeone. Z boiska zejdzie Griezmann, a pojawia się Partey.

74

Barcelona SUAREEEEEEEZ! GOL GOL GOL! 2:1, GOSPODARZE WYCHODZĄ NA PROWADZENIE PO RAZ PIERWSZY W TYM SPOTKANIU! ZNAKOMITA GŁÓWKA URUGWAJCZYKA! CZY ATLETICO ZDOŁA WYRÓWNAĆ?

73

Griezmann fauluje Jordiego Albę i zostaje upomniany żółtą kartką.

72

Neymar fauluje Koke, od rzutu wolnego zaczną goście.

71

Griezmann z niecelnym strzałem.

70

Barcelona Filipe Luis leży od jakiegoś czasu na murawie. Kartka dla Suareza, tylko żółta, a mogło skończyć się gorzej!

68

Oblak pewnie łapie piłkę.

68

Faulowany Neymar, rzut wolny tuż przed polem karnym zawodników z Madrytu.

67

Griezmann powalony przez Daniego Alvesa.

Kibice wciąż głośni, atmosfera wciąż napięta, chyba nikt nie żałuje, że ogląda to spotkanie!

65

Przerwa w grze, Dani Alves dotknął piłki ręką.

64

Barcelona Na boisku witamy Rafinhę, Rakitić idzie na ławkę.

63

Barcelona GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! W KOŃCU UDAŁO SIĘ GOSPODARZOM WYKORZYSTAĆ PRZEWAGĘ! 1:1!

62

Barcelona Neymar tuż obok bramki! Kolejny cierpliwie wypracowany strzał!

61

Filipe Luis ogląda żółtą kartkę.

59

Groźne wyjście Atletico, w porę przerwane przez Katalończyków.

58

Faul Iniesty, w końcu chwilka spokoju dla piłkarzy.

56

Barcelona Barcelona nie odpuszcza! Atletico wydaje się zaspane, jeszcze nieobecne. Bramka kwestią czasu?

54

Nieudane zagranie z rzutu rożnego ze strony Barcelony, ale gospodarze wciąż w posiadaniu piłki i wciąż atakują. Strzał Neymara broni Oblak.

53

Atl. Madryt Carrasco opuścił właśnie boisko, za niego melduje się Fernandez.

53

Gospodarze nie zmniejszają tempa, ale grę uspokaja niecelne zagranie i zacznie Oblak.

52

Barcelona Seria groźnych ataków ze strony Katalończyków, w międzyczasie podejrzenie faulu w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy! Jest ciekawie! I znowu, teraz szczęśliwa interwencja Filipe Luisa!

51

Przecięte zagranie na skrzydło, Barcelona jednak powtarza zagranie i tym razem się udało.

49

Barcelona Messi spektakularnie uderza, ale nie trafia w bramkę! Co to mógł być za gol!

49

Atl. Madryt Carrasco! Atletico z hukiem wchodzi w 2. część spotkania! Uderzenie jednak obok bramki!

48

Busquets ukarany.

48

Suarez na spalonym, Atletico uratowane.

47

Strzał Filipe Luisa, ale piłka odbija się od obrońcy Barcelony.

47

Alba fauluje Gabiego, rzut wolny dla gości.

46

Druga połowa rozpoczęta!

Dzieje się!

Czy Barcelona skorzysta ze swojej przewagi? Czy Atletico zdoła wytrzymać 45 minut bez straty gola? A może powiększy jeszcze swoją przewagę?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będziemy poznawać po przerwie!

Sędzia gwiżdże, koniec pierwszej części spotkania!

45+2

Doliczone 2 minuty do pierwszej połowy, teraz niecelny strzał Neymara!

Powoli zbliżamy się do końca pierwszej połowy, Barcelona póki co nie wykorzystuje przewagi jednego zawodnika, Atletico wciąż atakuje.

45

Suarez na spalonym.

44

Kolejna próba Barcelony, jednak Atletico się broni, mając nawet szansę na kontrę.

43

Piłka po rzucie wolnym wrzucona w pole karne gospodarzy, ale faulował Godin.

42

Znowu broni Oblak, Suarez nie doszedł do piłki.

41

Mascherano z próbą z dystansu, broni Oblak.

40

Groźna akcja Barcelony przerwana, rzut wolny dla Atletico.

38

Faul Busquetsa, ale nie ma kartki. Słusznie?

37

Alba na spalonym.

Ciężko powiedzieć, czy zasłużenie wyciągnięta kartka, sędzia mógł się powstrzymać. Dwunasty zawodnik jednak robi swoje, kibice wykonują kawał dobrej roboty!

35

Atl. Madryt TORRES Z CZERWONĄ KARTKĄ, NIEPOTRZEBNY FAUL! ATLETICO W TRUDNEJ SYTUACJI, PIŁKARZE GOŚCI ZASKOCZENI!

35

Barcelona blisko oddania strzału, Suarez przepychał się w polu karnym.

33

Żółta kartka dla Koke.

32

Jordi Alba schodzi na bok z powodu jakiegoś urazu.

32

Atl. Madryt Griezmann bardzo blisko zdobycia drugiej bramki dla gości!

31

Atletico upomniane za grę na czas.

29

Żółta kartka dla zdobywcy bramki, Torresa. Niepotrzebny faul i rzut wolny dla gospodarzy.

28

Podrażniona Barcelona podkręca tempo i małe zamieszanie w polu karnym, zablokowany strzał Leo Messiego!

Asystował Koke, śliczne wyjście Torresa i goście w bardzo dobrej sytuacji. Miejmy nadzieję, że otwiera się worek z bramkami!

25

Atl. Madryt GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ATLETICO! FERNANDO TORRES!

25

Oblak wyskakuje do wysokiej piłki w polu karnym.

24

Atl. Madryt Griezmann tuż obok słupka, niecelny strzał!

Suárez

23

Atletico z szybką akcją, ale piłka posłana do Carrasco zbyt mocno i opanował golkiper gospodarzy.

22

Kolejne wejście Barcelony w pole karce Atletico, teraz Neymar.

20

Barcelona groźnie, ale Koke przeciął podanie.

19

Barcelona Neymar tuż ponad bramką, chyba wszyscy widzieliśmy piłkę w siatce!

19

Rzut wolny dla Atletico. Piłkę łapie jednak Ter Stegen, który pięknie ekspediuje piłkę na połowę gości.

18

Gabi przecina groźne podanie w połowie boiska.

17

Carrasco z zablokowanym strzałem, niezła akcja!

17

Ter Stegen poza polem karnym, ale jedynie wykopał piłkę poza swoją połowę. Aut dla Atletico.

15

Nieudany atak Barcelony.

14

Atletico z problemami z wejściem w pole karne Barcelony. Kolejny atak gości kończy się wrzutem z autu dla Katalończyków.

13

Messi z niedokładnym strzałem, było groźnie!

Barcelona cierpliwie konstruuje każdy swój atak, co z resztą widać po posiadaniu piłki - 63% dla gospodarzy.

11

Groźny atak zespołu gości, zatrzymany Griezmann.

10

Rzut wolny dla Barcelony po faulu Saula Nigueza.

8

Próba ataku ze strony Madrytczyków, wywalczyli jednak tylko wrzut z autu.

6

Szybka odpowiedź Atletico, ale Busquets powstrzymuje atak.

5

Nie odpuszczają podopieczni Luisa Enrique i groźny strzał Messiego, tuż obok bramki!

4

Piłka posłana w pole karne, ale zbyt wysoko dla Neymara. Od bramki Atletico.

2

Groźny atak Barcelony, ale nikt nie doszedł do piłki w polu karnym i Oblak spokojnie łapie futbolówkę w ręce.

1

Pierwszy gwizdek i rozpoczyna zespół Atletico!

I to, na co wszyscy czekali - hymn Champions League przy burzliwych reakcjach kibiców zgromadzonych na stadionie!

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę,pojawia się także ekipa sędziowska z Felixem Brychem na czele.

Barcelona Leo Messi zdobył przeciw dzisiejszym rywalom 25 bramek w 28 spotkaniach - w tym 3 hattricki. Nikt inny nie zdołał tyle nastrzelać zawodnikom z Madrytu!

Do rozpoczęcia spotkania zostało już mniej niż 10 minut, zawodnicy Atletico na rozgrzewce - będzie się działo!atletico

Barcelona vs. Atletico

Tak prezentują się składy na dzisiejsze spotkanie:

Buenas noches! Już za niecałą godzinę rozpocznie się długo oczekiwany bratobójczy szlagier! Na Camp Nou zmierzą się ze sobą dwaj ostatni mistrzowie Hiszpanii - FC Barcelona podejmie Atlético Madryt. Czy Katalończycy zrobią kolejny krok w stronę obrony tytułu, czy też powtórzy się historia z sezonu 2013/14 i podopieczni Simeone sprawią niemałą niespodziankę? Wszystko wyjaśni się już niedługo...