Więcej na temat: Rene Girard

Newsy:

 • Girard: Dla Girouda powrót do Francji może być bardzo trudny

  René Girard w latach 2009-2013 prowadził Montpellier, z którym w kampanii 2011/2012 sięgnął po mistrzostwo Francji. Wówczas napastnikiem ekipy z Ligue 1 był Olivier Giroud, który z dorobkiem 21 trafień został Królem Strzelców, wraz z Nenê z Paris Saint-Germain. O jedno trafienie gorszy był Eden Hazard z OSC Lille.

  czytaj więcej
 • Najlepsi piłkarze i trener we Francji nagrodzeni

  Krajowy Związek Piłkarzy Profesjonalnych przyznał indywidualne nagrody, oraz wybrał najlepszą jedenastkę sezonu 13/14 we Francji.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Girard poprowadzi Lille!

  Znamy nowego trenera OSC Lille. Zatrudnionego niedawno w Romie Rudiego Garcię zastąpi Rene Girard, twórca sukcesów Montpellier w ostatnim czasie.

  czytaj więcej
 • Girard: To był dla nas ważny punkt

  Trener HSC Montpellier żałował, że jego podopieczni tylko zremisowali z Paris Saint-Germain. Rene Girard chwalił jednak swój zespół, który pokazał się z bardzo dobrej strony przeciwko wicemistrzowi Francji.

  czytaj więcej
 • Trener Montpellier ukarany

  Rene Girard usłyszał wyrok w sprawie incydentu jakiego się dopuścił podczas spotkania jego podopiecznych z Schalke 04.

  czytaj więcej
 • Trener mistrza Francji zadowolony z sukcesu

  Montpellier zostało w niedzielę mistrzem Francji, był to pierwszy triumf tej drużyny w Ligue 1 w całej historii. Trener René Girard chwalił całą drużynę za determinację i wolę walki.

  czytaj więcej
 • Hazard piłkarzem sezonu w Ligue 1

  Eden Hazard został przez zawodników i trenerów francuskiej Ligue 1 wybrany najlepszym piłkarzem sezonu. Dla skrzydłowego OSC Lille to drugie z rzędu takie wyróżnienie.

  czytaj więcej
 • Trener Montpellier wyśmiewa prasę

  Rene Girard skrytykował spekulacje dziennikarskie, według których Marsylia pozwoli wygrać Montpellier w dzisiejszym meczu, aby Paris Saint-Germain nie miało szans na zdobycie tytułu mistrzowskiego.

  czytaj więcej