Więcej na temat: Uli Hoeness

Newsy:

 • Hoeness: Sánchez nie pasuje do naszej polityki transferowej

  Alexis Sánchez z Arsenalu znalazł się na celowniku kilku wielkich klubów w Europie. Prezydent Bayernu Monachium, Uli Hoeness stwierdził, że mistrz Niemiec zrezygnuje z usług Chilijczyka. Jego zdaniem Bawarczycy muszą myśleć o młodych zawodnikach zamiast kupować doświadczonych graczy za ogromne pieniądze. Tym samym Manchester City ma łatwiejszą drogę do pozyskania gwiazdora "Kanonierów".

  czytaj więcej
 • Rummenigge i Hoeneß zgodni: Dla Lahma zawsze będą drzwi otwarte

  Władze Bayernu Monachium były zdziwione postawą Philippa Lahma, który publicznie oznajmił swoje zakończenie kariery, nie mówiąc nic wcześniej przedstawicielom klubu. Na dodatek prawy obrońca odmówił przyjęcia posady dyrektora sportowego. Mimo to 33-latek nadal jest mile widziany na Allianz Arena.

  czytaj więcej
 • Barcelona chciała wschodzącą gwiazdę Bayernu. Prezydent osobiście zawetował transfer

  Uli Hoeneß osobiście odrzucił ofertę Barcelony, która chciała ściągnąć do siebie Timothy'ego Tillmana. "Blaugrana" chciała 18-latka kupić w lecie z nadzieją, że w ciągu trzech sezonów zostanie włączony do pierwszego składu.

  czytaj więcej
 • Powrót byłego prezydenta Bayernu Monachium?

  Uli Hoeneß w 2014 roku został skazany za trzy i pół roku pozbawienia wolności za oszustwa podatkowe. Niemiec dobrowolnie zrezygnował z bycia prezydentem Bayernu Monachium, a jego funkcję pełnił Karl Hopfner. Przewodniczący, Karl-Heinz Rummenigge zapewnił, że jeżeli Uli Hoeneß chce wrócić do pracy to nie widzi żadnych przeszkód.

  czytaj więcej
 • Lahm: Do kadry nie wrócę, ale tęsknię za Hoenessem

  Obrońca Bayernu Monachium zapewnił, że nie ma zamiaru wracać do kadry narodowej Niemiec. Philipp Lahm zakończył grę dla reprezentacji Niemiec po Mistrzostwach Świata w Brazylii, w których to wygrała w finale z Argentyną. Po powrocie z imprezy większość zawodników postanowiła pożegnać się z kadrą narodową i skupić się na grze w swoim klubie.

  czytaj więcej
 • Bayern ma nowego prezydenta

  Siedem tygodni po rezygnacji ze stanowiska Prezydenta Bayernu Monachium – Uliego Hoeneßa, „Duma Bawarii” ma nowego następcę. Został nim 61-letni Karl Hopfner.

  czytaj więcej
 • Prezydent Bayernu Monachium za kratkami

  Uli Hoeness został skazany na 3,5 roku pozbawienia wolności. Jest to kara za niepłacenie podatków w dużych kwotach.

  czytaj więcej
 • Bezcenny Neuer

  Na początku stycznia Manuel Neuer zwyciężył w rankingu IFHHS na najlepszego bramkarza świata. Prezydent Bayernu Monachium – Uli Hoeneβ jest zachwycony formą, jaką prezentuje w obecnych rozgrywkach golkiper reprezentacji Niemiec.

  czytaj więcej
 • Prezydent Bayernu opuści dziś klub?!

  Jak donoszą poważane niemieckie media, w Bayernie Monachium może dojść do niemałej rewolucji. W związku z aferą podatkową swojej funkcji może zostać pozbawiony Uli Hoeneβ, prezydent finalisty Ligi Mistrzów!

  czytaj więcej
 • Ulrich Hoeneß: Platini powinien działać sprawiedliwie

  Prezydent Bayernu Monachium, Ulrich Hoeneß skrytykował postępowanie Michela Platiniego w sprawie finansowego fair play. Zdaniem Niemca, prezydent UEFA jest zobowiązany sprawiedliwie traktować w tej kwestii wszystkie drużyny.

  czytaj więcej