Więcej na temat: Fernando Hierro

Newsy:

 • Oficjalnie: Hierro nie jest już trenerem Hiszpanii

  Legendarny piłkarz Realu Madryt zakończył swoją przygodę z „La Furia Roja”. Nazwiska jego następcy na razie nie poznaliśmy.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Hiszpanie bez trenera!!! [AKTUALIZACJA]

  Na dwa dni przed pierwszym meczem na najważniejszej piłkarskiej imprezie na świecie, hiszpańska federacja postanowiła zwolnić selekcjonera!

  czytaj więcej
 • Fernando Ruiz Hierro

  Jego idolem był Diego Armando Maradona. On sam w pewnym momencie był rekordzistą pod względem zdobytych goli w reprezentacji. Ich strzelanie przychodziło mu doprawdy łatwo, co z pewnością nie jest czymś normalnym, biorąc pod uwagę fakt, że większość spotkań w karierze rozegrał jako stoper. To on rządził i dzielił defensywą „Królewskich” przez 14 sezonów. Przed państwem Fernando Hierro!

  czytaj więcej
 • Raúl González Blanco wróci do Hiszpanii i zagra znowu dla Realu Madryt

  Wychowanek Realu Madryt, Raúl González Blanco założy klubową koszulkę i wystąpi w czerwcu w towarzyskim meczu z Ajaksem Amsterdam. Spotkanie będzie poświęcone pamięci niedawno zmarłego Johana Cruyffa i zostanie rozegrane na Santiago Bernabéu.

  czytaj więcej
 • Hierro: Zdrowy Villa zwiększy szanse Hiszpanii

  Były kapitan reprezentacji Hiszpanii uważa, że wracający po skomplikowanym złamaniu nogi David Villa, może być kluczem do sukcesu na EURO 2012.

  czytaj więcej