Więcej na temat: Losowanie

Newsy:

 • Emery: Jesteśmy na odpowiednim poziomie, by zmierzyć się z Realem

  Dzisiaj odbyło się losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jednym z hitów tego etapu rozgrywek jest bez wątpienia pojedynek Realu Madryt z Paris Saint-Germain. Szkoleniowiec wicemistrzów Francji zdradził, że ma pozytywne odczucia, jeśli chodzi o rywalizację z obrońcą trofeum.

  czytaj więcej
 • Bayern nie lekceważy Beşiktaşu

  Trener Bayernu Monachium Jupp Heynckes i dyrektor sportowy tego klubu Hasan Salihamidzić po tym, jak ich drużyna trafiła w 1/8 finału Ligi Mistrzów na Beşiktaş, nie zamierzają lekceważyć rywala, a wręcz uważają, że aby awansować, „Bawarczycy” muszą pokazać swój najwyższy poziom.

  czytaj więcej
 • Znamy pary 1/8 finału Ligi Mistrzów

  Dzisiaj o godzinie 12:00 w Nyonie odbyło się losowanie. W gronie zespołów rozstawionych znalazły się m.in. Paris Saint-Germain i Liverpool FC. Stawkę uzupełniły ekipy z drugich miejsc.

  czytaj więcej
 • Znamy wyniki losowania fazy grupowej!

  Dzisiaj o godzinie 18:00 w Monako rozpoczęła się gala UEFA, podczas której kluby zostały przydzielone do ośmiu grup.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Warunki i szczegóły losowania

  We wtorek i środę 10 klubów wywalczyło awans do fazy grupowej. Oznacza to, że poznaliśmy już wszystkie 32 drużyny. Czas zatem przypomnieć zasady losowania oraz przedstawić podział na koszyki.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Poznaliśmy pary rundy barażowej!

  Wszystkie oczy zwrócone na szwajcarski Nyon, gdzie w południe rozpoczęło się losowanie par IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Na tym etapie nie będziemy oglądali już warszawskiej Legii, która pożegnała się z elitarnymi rozgrywkami, gdy przyszło jej rywalizować z mistrzem Kazachstanu, FK Astaną.

  czytaj więcej
 • Rozlosowano pary III. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów

  Dzisiaj punktualnie o godzinie 12:00, jak zwykle w Nyonie, obyło się losowanie, a możliwego rywala poznała m.in. warszawska Legia.

  czytaj więcej
 • Wyniki losowania 1/2 finału Ligi Mistrzów

  W Nyonie rozlosowano ostatnie pary, które będą biły się o finał w Cardiff.

  czytaj więcej
 • Znamy pary ćwierćfinałowe Copa del Rey

  Dzisiaj o godzinie 12:00 w siedzibie hiszpańskiej federacji piłkarskiej odbyło się losowanie. Oto jego wyniki:

  czytaj więcej
 • Znamy grupy Ligi Mistrzów, Legia w tarapatach

  Przed chwilą w Monako zakończyło się losowanie grup Ligi Mistrzów w sezonie 2016/2017. Pierwsza kolejka wystartuje 13 i 14 września, zaś ostatnia kolejka fazy grupowej zakończy się 6 i 7 grudnia. W jednej grupie nie mogą być zespoły z tego samego kraju. Komitet Wykonawczy UEFA zapewnił też, że dodatkowo zespoły z Rosji i Ukrainy nie znajdą się w jednej grupie.

  czytaj więcej