Więcej na temat: Kibice

Newsy:

 • Cierpienie, idź precz!

  Tyle rzeczy dzieje się wokół, tyle bólu i zmartwień, które okazują się nie mieć realnego wpływu na nasze życie. Mimo wszystko, identyfikujemy się z tymi elementami codzienności, przez co nasza osobowość cierpi. Jeden uśmiech, tak szczery i ważny może jednak zdziałać cuda i wypędzić zło z nas i naszych postępowań. Tak zwyczajnie.

  czytaj więcej
 • Bo kibicem się jest, a nie bywa

  Oparta na prawdziwych wydarzeniach, powieść funkcjonariusza Jamesa Bannona to obowiązkowa lektura nie tylko dla fanów angielskiej piłki.

  czytaj więcej
 • Kibic piłkarski – najdziwniejsza istota na świecie

  Miłość do futbolu z biegiem lat przeistoczyła się nie tyle w fanatyzm, ile w modę, która – jak każda – przemija. Zamierzam przedstawić postać zwykłego kibica piłki nożnej moimi oczyma. Przedstawię pozytywne i negatywne strony tej osobowości, by całość zamknąć w tekście. Z jakim skutkiem? Zapraszam do lektury.

  czytaj więcej
 • Bayern Monachium bije rekordy popularności

  Jak podają internetowe źródła związane z drużyną z Monachium, Bayern może pochwalić się już liczbą ponad 185 tysięcy zarejestrowanych członków. Tym samym Bawarczycy wyprzedzili FC Barcelonę, która zrzesza ich ponad 170 tysięcy.

  czytaj więcej
 • Śląsk Wrocław ukarany przez UEFA

  UEFA postanowiła ukarać finansowo Śląsk Wrocław za zachowanie kibiców tego klubu podczas meczu II rundy eliminacyjnej z FK Budućnost.

  czytaj więcej