Więcej na temat: BATE Borysów

Newsy:

 • Zapowiedź grupy E: BATE vs FC Barcelona, Bayer Leverkusen vs AS Roma

  W grupie E jeszcze wiele się może zdarzyć. O ile awans FC Barcelony wciąż jest niepodważalny, to do walki o drugie miejsce wkroczył zespół z Białorusi. Sensacyjne zwycięstwo BATE nad AS Romą dało piłkarzom z Borysowa wiele pewności siebie i kibice wierzą, że ich zespól nie jest skazany na czwarte miejsce.

  czytaj więcej
 • Pierwsza połowa dała BATE zwycięstwo, waleczna Roma

  30 minut wstrząsnęło AS Romą. Podopieczni Rudiego Garcii walczyli dzielnie w drugiej połowie, lecz ostatecznie z Białorusi wracają bez punktów.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy E: Barcelona vs. Bayer, BATE vs. Roma

  Pierwsze starcia w grupie E dostarczyły kibicom wielu emocji, pięknych trafień i zmartwień o zdrowie swoich ulubieńców. Wtorkowe pojedynki również zapowiadają się wybornie, bowiem jak się okazało, grupa ta nie ma bezwzględnego faworyta.

  czytaj więcej
 • Pokaz sił "Aptekarzy". Pogrom w Leverkusen

  Bayer Leverkusen zgodnie z planem pokonał niżej notowane BATE Borysów. "Aptekarze" mieli drobne problemy jedynie w pierwszej połowie. Ostatecznie gospodarze nie dali większych szans gościom z Białorusi.

  czytaj więcej
 • Grupa E: FC Barcelona spokojna o awans, Bayer i Roma powalczą o drugie miejsce

  W piątej grupie tegorocznej Ligi Mistrzów zagra między innymi obrońca trofeum. Na pierwszy rzut oka „Katalończycy” mogą być pewni pierwszego miejsca. Bój o awans z drugiej lokaty stoczą ze sobą drużyny z Rzymu i Leverkusen. Białorusini na pewno nie zamierzają być tylko dostarczycielem punktów, ale nie bez powodu zostali wylosowani z ostatniego koszyka.

  czytaj więcej
 • Za późny zryw Partizana. Białorusini ponownie w Lidze Mistrzów!

  Mistrzowie Serbii będą musieli zadowolić się grą w fazie grupowej Ligi Europy. Partizan Belgrad po przekonującym wyeliminowaniu Steauy Bukareszt, odpadł w czwartej rundzie kwalifikacji z BATE Borysów.

  czytaj więcej
 • Mała przewaga przed rewanżem, BATE górą w pierwszym starciu

  Piłkarze z Borysowa długo nie mogli znaleźć drogi do bramki. Dopiero osłabienie rywala pozwoliło im strzelić gola, który daje im nadzieję na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów w liczbach

  Faza grupowa Ligi Mistrzów już za nami, co oznacza, że emocje związane z tymi prestiżowymi rozgrywkami powrócą dopiero w lutym w nowym roku. W tym czasie byliśmy świadkami niezwykłych zwycięstw, pięknych goli jak i niezapomnianych emocji. W związku z tym przygotowaliśmy Wam kilka najciekawszych statystyk z minionego etapu.

  czytaj więcej
 • Hiszpanie nie zawiedli, ale zagrają tylko w Lidze Europy

  Gdy w sześciu meczach strzela się pięć bramek, awans do LE trzeba uznać za sukces. W grupie H zmierzyły się dwie kompromitacje fazy grupowej - Athletic i BATE. Nieznacznie lepsi okazali się ci pierwsi.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy H: Athletic vs. BATE, Porto vs. Szachtar

  W grupie, gdzie do końca miała się toczyć zacięta walka, ostatnia kolejka będzie już praktycznie formalnością. Do Porto zawita Szachtar, ale żadna z ekip nie zmieni już miejsca. BATE natomiast spróbuje wyszarpać Athletikowi awans do Ligi Europy.

  czytaj więcej