Więcej na temat: BATE Borysów

Newsy:

 • Hiszpanie nie zawiedli, ale zagrają tylko w Lidze Europy

  Gdy w sześciu meczach strzela się pięć bramek, awans do LE trzeba uznać za sukces. W grupie H zmierzyły się dwie kompromitacje fazy grupowej - Athletic i BATE. Nieznacznie lepsi okazali się ci pierwsi.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy H: Athletic vs. BATE, Porto vs. Szachtar

  W grupie, gdzie do końca miała się toczyć zacięta walka, ostatnia kolejka będzie już praktycznie formalnością. Do Porto zawita Szachtar, ale żadna z ekip nie zmieni już miejsca. BATE natomiast spróbuje wyszarpać Athletikowi awans do Ligi Europy.

  czytaj więcej
 • BATE znów zdeklasowane, Porto nadal pierwsze w grupie

  W piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów, pewne awansu FC Porto mierzyło się z BATE. Pojedynek w Borysowie zdecydowanie nie zachwycił, zakończył się zwycięstwem gości 3:0.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy H: BATE vs. Porto, Szachtar vs. Athletic

  W tej grupie wiadomo już, że jedna drużyna ma zapewnione miejsce w dalszej fazie Ligi Mistrzów, a inna musi się z nią pożegnać. Dzisiaj może się wyjaśnić, kto dołączy do FC Porto w 1/8 finału.

  czytaj więcej
 • Szachtar znów rozbija BATE, hat-trick Adriano

  Niespodzianek nie było. Ukraińcy pewnie pokonali swoich rywali i są coraz bliżej awansu do dalszego etapu rozgrywek. Białorusini od drugiej połowy musieli sobie radzić w dziesiątkę.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy H: Athletic vs. Porto, Szachtar vs. BATE

  Porto i Szachtar mogą zagrać dla siebie nawzajem. Portugalczycy i Ukraińcy wygrywając swoje mecze zapewnią sobie awans i na pewno zobaczymy ich na wiosnę. Spotkania zapowiadają się bardzo emocjonująco, zwłaszcza dlatego, że forma Athletiku ostatnio zdecydowanie poszła w górę, a BATE musi zmazać plamę po kompromitującej porażce z Szachtarem przed własną publicznością.

  czytaj więcej
 • BATE zbiera baty, 0:7 na własnym terenie. Adriano jak Messi!

  Paradoksalnie największego wstydu po dzisiejszym gwałcie w Mińsku najedli się nie gospodarze, a ekipa, której przy tym nie było - Athletic Bilbao. Z BATE w grupie H mierzyli się już wszyscy - Hiszpanie jako jedyni nie rozbili wyraźnie odstającego rywala, a co więcej - zdołali z nim przegrać. W roli faworyta do awansu umacnia się tymczasem Szachtar Donieck.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy H: BATE vs. Szachtar, Porto vs. Athletic

  W tej grupie każdy ma szanse na awans. Trzecia kolejka powinna pokazać, kto tak naprawdę będzie bliższy awansu. Już we wtorek dojdzie do starć BATE z Szachtarem Donieck i FC Porto z Athletikiem Bilbao.

  czytaj więcej
 • BATE się rehabilituje, Hiszpanie pokonani

  Na dwie bramki mistrzów Białorusi zespół z Bilbao zdołał odpowiedzieć tylko jedną. O Hiszpanach wiemy po tym meczu tyle, że o awans do kolejnej rundy nie będzie w ich przypadku łatwo. O BATE wiemy natomiast, że ambicje i możliwości drużyny rosną proporcjonalnie do liczby sezonów spędzonych w europejskich pucharach.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy H: Szachtar vs. Porto, BATE vs. Athletic

  Wyrównana grupa? Pierwsza kolejka zadała tej teorii kłam. Fatalnie dysponowany mistrz Białorusi stał się kandydatem do zajęcia czwartego miejsca, zjawiskowe Porto przekonało nas za to, że cel jest jeden – pierwsze miejsce. Niewykluczone natomiast, że sprawa awansu z drugiego miejsca rozstrzygnie się właśnie dziś.

  czytaj więcej