Więcej na temat: Sporting Lizbona

Newsy:

 • Raport ligowy: Spadkowicze #2

  Bramka Piotr Zielińskiego, sromotne lanie na piłkarzach Celticu oraz wygrana Borussii pod wodzą nowego trenera. To tylko kilka najważniejszych wydarzeń z minionego weekendu w klubach, które nie awansowały do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #1

  Popis Łukasza Teodorczyka, świetny mecz w derbach Moskwy i kolejna porażka Borussii Dortmund. Jak wyglądał miniony weekend u drużyn, które nie awansowały do fazy pucharowej Ligi Mistrzów?

  czytaj więcej
 • Barcelona nie odpuściła, Paco znów błysnął

  Piłkarze FC Barcelony nie rozegrali wielkiego meczu, ale zagrali tak, by z boiska zejść jako wygrani. Sporting pożegnał się z Ligą Mistrzów w stylu jaki prezentował przez całą fazę grupową.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy D: Barcelona vs. Sporting, Olympiakos vs. Juventus

  Przed nami finał rozgrywek w grupie D. Pewna awansu do kolejnej rundy FC Barcelona podejmie przed własną publicznością Sporting CP, a w Pireusie, żegnający się z tegoroczną edycją europejskich pucharów Olympiakos zmierzy się z ekipą „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Raport ligowy #6

  Czas na ostatnią kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. W końcu poznamy nazwy wszystkich drużyn, które awansują do kolejnej rundy tych rozgrywek. Warto więc sprawdzić jak zespoły niezaliczane do faworytów tych rozgrywek, radziły sobie w spotkaniach ligowych.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: FC Barcelona osłabiona przed starciem ze Sportingiem

  Wicemistrzowie Hiszpanii w najbliższy wtorek podejmą „Lwy”. Już teraz wiadomo, że w tym spotkaniu nie zagra m.in. kapitan zespołu.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Komplet wyników środowych spotkań fazy grupowej

  W środę, podobnie jak we wtorek, konfrontacje przyniosły nam mnóstwo emocji.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Raport ligowy #5

  Przed następną kolejką fazy grupowej Ligi Mistrzów, warto sprawdzić co słychać u drużyn, które nie są zaliczane do grona faworytów tych rozgrywek.

  czytaj więcej
 • GOLazo Higuaín uratował honor „Starej Damy”

  Spotkanie Sportingu ze „Starą Damą” zapowiadało się doprawdy obiecująco. W poprzedniej kolejce „Bianconeri” w ostatnich minutach podstawowego czasu gry zdołali wyszarpać zwycięstwo. W spotkaniu rewanżowym w Lizbonie, Sporting starał się uprzykrzyć życie piłkarzom Massimiliano Allegriego. I w rezultacie osiągnął swój cel.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy D: Sporting vs. Juventus, Olympiakos vs. Barcelona

  Losowanie skojarzyło ze sobą wielkie firmy, które w obecnej edycji Ligi Mistrzów pokazują kawał dobrej piłki. W pierwszym spotkaniu Sporting CP podejmie Juventus FC, natomiast do Pireusu zawita FC Barcelona, która nie doznała jeszcze porażki w grupie.

  czytaj więcej