Więcej na temat: Alexander Buttner

Newsy:

 • Kolejny piłkarz „Czerwonych Diabłów" kontuzjowany

  W kwietniu w derbach Manchesteru Ashley Young uszkodził wiązadła kostki i miał wrócić na końcówkę okresu przygotowawczego. Okazało się, że Anglik nie zdąży na czas, mało tego wróci dopiero w połowie sierpnia.

  czytaj więcej
 • Büttner: Byłem bliski powrotu do Holandii w trakcie sezonu

  Alexander Büttner sezon 2012/2013 miał bardzo trudny, gdyż trafił do wielkiego klubu, w którym był rezerwowym i ciężko było mu wygrać walkę z Patricem Evrą na lewej flance. Holender opowiada o swoich myślach i o tym jak bliski był powrotu do domu.

  czytaj więcej
 • Büttner będzie w lecie wypożyczony

  Manchester United zdecydował się w lecie wypożyczyć Fabio da Silvę do Quuens Park Rangers na cały sezon. Na lewej flance został tylko Patrice Evra, który nie miał zmiennika. Alex Ferguson pozyskał wówczas z Vitesse, Alexandera Büttnera.

  czytaj więcej
 • Büttner: Dużo się uczę od moich kolegów

  Alexander Büttner w lecie dołączył do Manchesteru United z Vitesse Arnhem. Młody Holender cieszy się z pobytu na Old Trafford i postępów jakie robi w barwach „Czerwonych Diabłów”.

  czytaj więcej
 • Ferguson na temat spotkania z Bragą i nadchodzących tygodniach

  Alex Ferguson miał wielki problem z wystawieniem formacji ofensywnej we wtorek ze Sportingiem Braga. Cała czwórka podopiecznych Szkota jest w znakomitej dyspozycji i ciężko było zdecydować się kto ma grać, a kto ma siedzieć na ławce.

  czytaj więcej
 • Büttner: To jest zdecydowanie wyższy poziom

  Lewy obrońca dostał szansę gry w Lidze Mistrzów. Alex Ferguson zdecydował, że Patrice Evra będzie miał wolne, aby móc zagrać z Chelsea Londyn w Premiership. Alexander Büttner był zadowolony ze swojego pierwszego meczu w europejskich pucharach w barwach Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Manchester United kupił lewego obrońcę

  Niezwykle szybko przebiegły negocjacje Manchesteru United z holenderskim Vitesse Arnhem. Tym samym Alex Ferguson zakontraktował lewego obrońcę i Alexander Büttner będzie zmiennikiem Patrice’a Evry.

  czytaj więcej