Więcej na temat: Nolan Roux

Newsy:

 • Po trudach, ale do celu. Mbappe bohaterem PSG

  Paris Saint–Germain do meczu z Guingamp przystąpił w mocno okrojonym składzie i od razu było widać, że mistrz Francji ma problemy ze zdobyciem trzech punktów. Na przerwy "Paryżanie" schodzili z placu boju jako pokonani.

  czytaj więcej
 • Monaco znów bez zwycięstwa

  W czwartej kolejce ligi francuskiej, AS Monaco podejmowało Lille. Gospodarzy stać było tylko na remis i rezultatem 1:1 zakończył się pojedynek na Stade Louis.

  czytaj więcej
 • Marsylia pokonana w ostatnich minutach, Roux bohaterem

  Chociaż podopieczni Elie Baupa mieli więcej groźnych sytuacji strzeleckich, to jednak musieli uznać wyższość swojego rywala. Upór, dobre parady bramkarskie i bramka dająca zwycięstwo w końcówce meczu pozwoliły zachować Lille trzy punkty i utrzymać się na podium tabeli Ligue 1.

  czytaj więcej
 • Lille gromi Montpellier na koniec roku

  W Lille padło dzisiaj 5 bramek. Cztery z nich są autorstwem gospodarzy, którzy w bardzo dobrym stylu pokonali Montpellier w ostatniej kolejce rundy jesiennej we Francji.

  czytaj więcej
 • Trzecia wygrana w Ligue 1, Lille pokonuje Valenciennes

  OSC Lille udało się wygrać z Valenciennes CF. Była to ich 3 wygrana w 10 spotkaniach ligowych.

  czytaj więcej
 • Upragniona wygrana Lille, Ajaccio pokonane

  Trzecia drużyna we Francji z poprzedniego sezonu pokazała się od dobrej strony podczas 8 kolejki Ligue 1. Odnieśli zwycięstwo w meczu z Ajaccio, co było drugą wygraną w tym sezonie podopiecznych Rugiego Garcii.

  czytaj więcej
 • Lille remisuje z Lyonem

  W najciekawszym spotkaniu 6. kolejki Ligue 1 Lille przed własną publicznością zmierzyło się z Lyonem. Po bramkach Nolana Roux i Lisandro Lopeza spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

  czytaj więcej