Więcej na temat: Kamil Glik

Newsy:

 • Glik z nowym kontraktem

  Kamil Glik podpisał z AS Monaco nowy kontrakt. Będzie on obowiązywać do końca czerwca 2021 roku, a więc o rok dłużej niż poprzednia umowa.

  czytaj więcej
 • Kolejny krok w stronę tytułu. Monaco coraz bliżej tryumfu

  AS Monaco jest niezwykle bliskie sięgnięcia po tytuł mistrzowski we Francji. Przystępując do meczu z Toulouse FC w 35 kolejce Ligue 1, podopieczni Leonardo Jardima mieli za sobą siedem kolejnych zwycięstw w lidze, czym wyrównali rekord sprzed wielu lat. Dziś stanęli przed szansą wyrównania kolejnego, który miał miejsce w latach sześćdziesiątych. Do tego potrzebna była jednak wygrana z zespołem z południa Francji.

  czytaj więcej
 • Kontuzja lidera defensywy AS Monaco!

  Środkowy obrońca sprowadzony poprzedniego lata z Torino doznał urazu.

  czytaj więcej
 • Kibice AS Monaco docenili obrońcę reprezentacji Polski

  Kamil Glik był jednym z ulubionych piłkarzy kibiców Torino, nie inaczej jest we Francji. Stoper Monaco po raz drugi z rzędu został wybrany przez kibiców swojego klubu najlepszym piłkarzem miesiąca.

  czytaj więcej
 • Schmidt: Piłka nożna jest brutalnym sportem

  Trener Bayeru Leverkusen, Roger Schmidt przyznał, że gol Kamila Glika w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry był brutalną cechą futbolu, o czym boleśnie przekonał się jego zespół. "Aptekarze" zagrali znakomite spotkanie w Monaco w Lidze Mistrzów, ale prowadząc tylko 1:0 nie byli w stanie dowieźć go do ostatniego gwizdka.

  czytaj więcej
 • Glik: Jest to milowy krok w mojej karierze

  Obrońca AS Monaco po wygranym meczu z Villarrealem nie krył radości z faktu, że po raz pierwszy zagra w Lidze Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Glik w Monaco, rośnie polska kolonia we Francji

  To, co od pewnego czasu było plotką stało się wczoraj faktem. Kamil Glik za sumę ośmiu milionów euro przeniósł się z włoskiego Torino do francuskiego AC Monaco. Środkowy obrońca reprezentacji Polski podpisał umowę na najbliższe cztery lata. Do tego samego zespołu dołączyli także Benjamin Mendy, Youssef Aït Bennasser i Miguel Veloso.

  czytaj więcej
 • Galatasaray wraca po Glika. Dwa razy większa oferta

  Kamil Glik jeszcze tego lata może przenieść się do Turcji. Jego usługami poważnie zainteresowana jest Galatasaray Stambuł.

  czytaj więcej
 • Glik nie trafi do Galatasaray!

  Włoska prasa poinformowała, że Kamil Glik nie przeniesie się do Galatasaray. Reprezentant Polski jest ponoć za drogi dla Turków.

  czytaj więcej
 • Glik zagra w Lidze Mistrzów?

  Turecki "Milliyet" poinformował, że Kamil Glik już wkrótce zostanie zawodnikiem Galatasaray Stambuł. Zespół ten ma już zapewnione miejsce w fazie grupowej UEFA Champions League.

  czytaj więcej