Więcej na temat: Liverpool FC

Newsy:

 • „Terriery” zatrzymują Chelsea; „Koguty” pewne miejsca w TOP 4!

  Po tym, co „The Blues” zaprezentowali na tle piłkarzy Huddersfield, tylko cud może dać Chelsea FC miejsce premiowane udziałem w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Zidane: Ronaldo będzie gotowy na finał w 150%

  Odkąd poznaliśmy finalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, nie milkną spekulacje w jakich składach wybiegną obie drużyny na boisko w Kijowie. To właśnie w tym okresie, wszyscy bacznie śledzą formę i zdrowie piłkarzy, którzy będą głównymi aktorami podczas tegorocznego spektaklu na Stadionie Olimpijskim.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Obrońca „The Reds” niezdolny do gry!

  Były piłkarz Charltonu Athletic przeszedł operację, która wyklucza jego udział w zbliżającym się finale Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Stoper Arsenalu nie pojedzie na mundial do Rosji

  Zdecydowanie nie jest to dobra wiadomość dla fanów „Trójkolorowch”. Jeden z czołowych graczy reprezentacji Francji – Laurent Koscielny nabawił się kontuzji, która eliminuje go z gry w piłkę na pół roku.

  czytaj więcej
 • Znamy sędziego finału Ligi Mistrzów

  UEFA wyznaczyła arbitra do poprowadzenia tegorocznego finału Ligi Mistrzów, który odbędzie się 26 maja na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

  czytaj więcej
 • Chelsea pozostaje w grze o Ligę Mistrzów!

  „The Blues” zdołałi pokonać Liverpool i przy jednym meczu zaległym, londyńska drużyna traci do „The Reds” już tylko 3 punkty.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź: Chelsea vs. Liverpool

  Parę tygodnie temu, kiedy Tottenham Hotspur FC zdobywał 3 punkty w meczu z Chelsea FC na Stamford Bridge, wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazywały jednoznacznie, że to właśnie „The Blues” będą tą drużyną, która nie dostąpi zaszczytu gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Jednak na finiszu sezonu sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Londyńska Chelsea traci tylko 5 punktów do „Kogutów” i 6 oczek do Liverpoolu, dlatego bez wątpienia dzisiejszy mecz z „The Reds” jest dla nich najważniejszym spotkaniem w sezonie, w którym wygrana nie tylko stanowi klucz do Ligi Mistrzów, ale także kształtuje najbliższą przyszłość i działania „The Blues”. Liverpool FC z pewnością nie będzie chciał zostawiać wszelkich nadziei na awans w postaci ewentualnego zwycięstwa w Champions League, lecz postara się to zrobić już w tej kolejce na Stamford Bridge. To wszystko gwarantuje nam ogromną dawkę emocji i walkę od pierwszej do ostatniej minuty.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Gerrard szkoleniowcem Rangers FC!

  Parę dni temu na łamach naszego serwisu pisaliśmy o możliwości objęcia posady trenera Rangers FC przez jedną z największych legend Liverpoolu - Stevena Gerrarda. Dziś stało się to faktem.

  czytaj więcej
 • Florenzi: Nie wiem, czy doszłoby do finału Real - Liverpool, gdyby był system VAR

  Obrońca AS Romy Alessandro Florenzi wtórował Monchiemu i innym przedstawicielom włoskiego klubu w temacie wykorzystania technologii w celu wyeliminowania błędów sędziowskich.

  czytaj więcej
 • Monchi: Sędzia byłby szczęśliwy, gdyby miał do dyspozycji VAR

  Dyrektor sportowy AS Romy Monchi po spotkaniu z Liverpoolem zaapelował o to, by UEFA zaczęła korzystać z systemu VAR.

  czytaj więcej