Więcej na temat: Fred

Newsy:

 • Ünder postraszył, ale nie przestraszył; Szachtar zwycięski!

  W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów podopieczni Paulo Fonseki przegrywali do 52 minuty. Wówczas Szachtar się przebudził i nie wypadł z rytmu do ostatniego gwizdka arbitra. Dzięki czemu „Górnicy” mogą cieszyć się z odniesionego rezultatu.

  czytaj więcej
 • Fred w styczniu zajmie miejsce Fellainiego?

  "The Sunday People" spekuluje, że w styczniu Manchester United postara się ściągnąć z Szachtara Donieck, Freda. Ma on być następcą Marouane'a Fellainiego, który ma odejść do Besiktasu za osiem milionów funtów.

  czytaj więcej
 • Mistrzowie odeszli, a następców brak – czyli o tym jak ewoluowała rep. Brazylii (cz.3)

  Samba, Copacabana, piękne kobiety a przy tym wirtuozi futbolu strzelający cudowne bramki i popisujący się efektownymi trikami – z tym większości z nas jeszcze niedawno kojarzyło się to państwo leżące w Ameryce Południowej, a jak jest obecnie? Zapraszam do lektury.

  czytaj więcej
 • Fred na celowniku City

  Fred wraz z Fernando Torresem zostali Królami Strzelców Pucharu Konfederacji, obaj zdobyli po pięć bramek. 29-letni napastnik Fluminense znalazł się na liście życzeń Manchesteru City, ale władze brazylijskiego klubu jasno utrudniają zrealizowanie tej transakcji.

  czytaj więcej
 • I po strachu

  Tego nie spodziewali się chyba nawet sami Brazylijczycy. Ich zespół narodowy, dotknięty czarodziejską różdżką Luiza Felipe Scolariego, wygrał Puchar Konfederacji. Wygrał w naprawdę wielkim stylu.

  czytaj więcej
 • Brazylia deklasuje Hiszpanię i zdobywa Puchar Konfederacji!

  Niesamowite widowisko zafundowali podopieczni Luiza Felipe Scolariego swoim sympatykom podczas finału Pucharu Konfederacji. Dwie bramki dla „Canarinhos” zdobył Fred, Hiszpanie kończyli mecz w dziesiątkę.

  czytaj więcej
 • Brazylia w finale Pucharu Konfederacji

  Podopieczni Luisa Felipe Scolariego odnieśli zwycięstwo nad reprezentacją Urugwaju. Chociaż rywale sprawiali mnóstwo problemów, to jednak gospodarze nie pozwolili się pokonać.

  czytaj więcej
 • Brazylia ogrywa Włochów, Meksyk lepszy od Japonii

  Spotkania ostatniej kolejki w grupie A nie miały już większego znaczenia dla układu tabeli. Mimo to mecze Brazylii z Włochami i Japonii z Meksykiem nie zawiodły i podtrzymały wysoką na tym Pucharze Konfederacji średnią goli.

  czytaj więcej