Więcej na temat: Gerardo Martino

Newsy:

 • Gerardo Martino nie jest już selekcjonerem Argentyny

  Popularny „Tata” podał się dziś do dymisji z powodu zdezorganizowanej pracy federacji.

  czytaj więcej
 • Argentyńczycy mocni nie tylko na boisku. Rządzą też na ławce trenerskiej

  Jestem jedną z tych osób, które uważają, że Argentyna ma najlepszych piłkarzy na świecie. Trudno się z tym nie zgodzić, patrząc na to kto gra w podstawowym składzie, a kto nie łapie się nawet na ławkę rezerwowych. Śladami zawodników podążyli szkoleniowcy, którzy rządzą na Copa America oraz zaczynają odgrywać coraz bardziej znaczącą rolę w europejskim futbolu.

  czytaj więcej
 • Simeone mógł zostać selekcjonerem Argentyny

  Po zakończonych mistrzostwach świata argentyński związek piłki nożnej rozstał się z trenerem Alejandro Sabellą. Jego miejsce zajął Gerardo Martino, jednak to nie on był głównym faworytem do objęcia tego stanowiska.

  czytaj więcej
 • Allegri: Tévez świętował swój powrót do reprezentacji Argentyny

  W niedzielę Juventus Turyn rozgromił AC Parmę 7:0, zaś dublet ustrzelił najlepszy zawodnik „Starej Damy” w tym sezonie. Trener „Starej Damy”, Massimiliano Allegri uważa, że Carlos Tévez w pełni zasłużył na powrót do reprezentacji Argentyny. Roberto Martino z pewnością obserwał na bieżąco poczynania „Apacza” i na pewno nie powinien żałować swojej decyzji.

  czytaj więcej
 • Tevez może wrócić do kadry?

  W znakomitej formie jest Carlos Tévez, ale napastnik Juventusu Turyn wciąż nie może liczyć na powołanie do reprezentacji Argentyny. Jednak selekcjoner kadry narodowej, Gerardo Martino zauważa fenomenalną dyspozycję „Apacza” i nie wyklucza, że go powoła w przyszłości.

  czytaj więcej
 • Allegri: Tévez powinien grać w reprezentacji Argentyny

  Szkoleniowiec Juventusu Turyn, Massimiliano Allegri uważa, że Carlos Tévez prezentuje na tyle wysoką formę, że powinien grać w reprezentacji Argentyny. „Apacz” od 2011 roku nie dostał powołania na mecze międzynarodowe i jak widać Gerardo Martino na razie też nie zamierza powoływać napastnika.

  czytaj więcej
 • Martino poprowadzi reprezentację

  Nowym selekcjonerem reprezentacji Argentyny został były trener FC Barcelony, Gerardo Martino. Jego umowa z „Albicelestes” ma obowiązywać do 2018 roku.

  czytaj więcej
 • Luis Enrique trenerem Barcelony!

  Luis Enrique został nowym szkoleniowcem FC Barcelony - poinformował klub na swojej stronie internetowej. Były piłkarz „Dumy Katalonii" zastąpił na tym stanowisku Gerardo Martino, który w zakończonym sezonie nie osiągnął oczekiwanych wyników.

  czytaj więcej
 • Bartomeu: Czekają nas poważne zmiany

  Prezydent Barcelony wypowiedział się w paru słowach o przegranym tytule Hiszpanii. Josep Maria Bartomeu uważa, że to jeszcze nie koniec ery klubu, ale na pewno w lato potrzebne będą znaczące zmiany.

  czytaj więcej
 • Tata Martino zwolniony!

  Tego się można było spodziewać – tuż po spotkaniu Barcelony z Atletico Madryt, w którym Katalończycy pogrzebali szanse na mistrzowski tytuł, szkoleniowiec ekipy z Camp Nou ogłosił, że po zaledwie roku pracy z drużyną, opuszcza klub.

  czytaj więcej